Results from Baltic Grand Prix 2010 - Juvenile I + II Standard 19 grudnia 2010
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Baltic Grand Prix 2010
Łotwa - Riga 17 grudnia 2010

Juvenile I + II Standard 19 grudnia 2010

Finał

1  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Rosja
2  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Rosja
3  Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Rosja
4  Maksim Pugachev & Mariya Litsoeva Rosja
5  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Rosja
6  Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Estonia
7  Kristers Smits & Melissa Bessonova Łotwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Pavel Zaharenko & Mariya Davidova Uzbekistan
9  Nikita Mjaksins & Luize Kascejeva Łotwa
10  Siim Saarik & Simoona Peensalu Estonia
11  Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Estonia
11  Ilya Zhavnerko & Aleksandra Bogushevich Białoruś

Ćwierćfinał

13  Mark Dorfmann & Eva Kolektor Estonia
14  Tomas Piht & Alina Timofejeva Estonia
14  Marko Reitalu & Arina Salahhova Estonia
14  Daniels Simosons & Sara Zuberga Łotwa
17  Ralfs Plasunovs & Viviana Sturite Łotwa
18  Pavel Shumanov & Elena Ostapchuk Rosja
18  Deividas Tamulionis & Simona Pekeliunaite Litwa
20  Mantas Kardokas & Klaudija Gutmanaite Litwa
20  Pyry Nissinen & Ella Hagman Finlandia
22  Mamertas Lozys & Skaiste Jazilionyte Litwa
23  Jaan Repnikov & Riina Jakobson Estonia
24  Ilian Helendi & Ann Mari Lepik Estonia

Runda 2 (górne 49)

25  Kristians Martins Kurzemnieks & Melanija Keisa Łotwa
26  Arnoldas Karvelis & Kristina Charitonovaite Litwa
26  Karlis Rozentals & Anete Bulava Łotwa
26  Deniss Salomovs & Ksenija Aboltina Łotwa
29  Edvard Romanenko & Seda Dungorova Estonia
30  Arturs Elits & Karmena Ketija Pozniaka Łotwa
30  Andrius Matsenas & Sirelin Saarik Finlandia
30  Leonards Petkevics & Alina Vasilevska Łotwa
30  Yegor Saut & Katrina Rotkaja Łotwa
34  Daniil Botskarjov & Uljana Redchits Estonia
34  Erik Põlgaste & Katerina Jette Sõerde Estonia
36  Dovydas Viskontas & Aukse Grebliunaite Anglia
37  Mikhail Imshennik & Ekaterina Sirotyuk Rosja
38  Kaur Pesor & Reti Ojasalu Estonia
38  Simon Prii & Carmen Unt Estonia
40  Eetu Lamsa & Julia Pelkonen Finlandia
40  Kevin Reinvee & Maria-Elisabeth Lootus Estonia
40  Bogdans Tihonenko & Viviana Belougova Łotwa
40  Roman Zubritskiy & Sofiya Stepanyuk Rosja
44  Sander Künnapuu & Karoline Kerge Estonia
44  Peteris Kristers Skavronskis & Nikola Brauca Łotwa
46  Rihards Bajars & Katrina Ergle Łotwa
46  Kert Kullamma & Marie Loopere Estonia
48  Ivan Ishanov & Alina Mitrofanova Rosja
48  Hans Kristjan Veri & Susi Ann Kaljas Estonia

Runda 1 (górne 63)

50  Elias Pitkänen & Kaisa Alitalo Finlandia
51  Jans Janis Kremers & Beatrise Zvirgzdina Łotwa
51  Keit Vaher & Emili Selgis Estonia
53  Raul Isgandarov & Nargiz Guliyeva Azerbejdżan
53  Kaspar Kaldaru & Maria Kononova Estonia
53  Indrek Lombiots & Loona Volke Estonia
56  Paul Bryan Tanilsoo & Vivi Maria Tanilsoo Estonia
57  Ott Hendrik Lemetti & Hermine Aints Estonia
57  Timmu Malmre & Anabel Parts Estonia
59  Uku Orupold & Agneta Pukk Estonia
60  Julius Toivanen & Sandra Lankila Finlandia
61  Berk Can & Aydogan Duru Turcja
62  Topi Kauppi & Nora Lindström Finlandia
62  Felix Ranne & Marii Anett Lillemagi Estonia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}