Results from Baltic Grand Prix 2011 - Juvenile II Combination 16 grudnia 2011
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Baltic Grand Prix 2011
Łotwa - Riga 16 grudnia 2011

Juvenile II Combination 16 grudnia 2011

Finał

1  Kristers Smits & Melissa Bessonova Łotwa
2  Mamertas Lozys & Skaiste Jazilionyte Litwa
3  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Rosja
4  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Litwa
5  Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Rosja
6  Rui Hamada & Rei Nakazawa Japonia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [19] Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Estonia
8  [14] Sergey Selyuk & Ekaterina Raspopova Rosja
9  [11] Daniels Simosons & Sara Zuberga Łotwa
10  [10] Kaspar Kaldaru & Maria-Elisabeth Lootus Estonia
11  [6] Leonards Petkevics & Aleksandra Ivanova Łotwa
11  [6] Aretas Zarnauskas & Julija Mincenkova Litwa

Ćwierćfinał

13  [12] Niks Habarovs & Alona Kurlika Łotwa
13  [12] Kert Lillenberk & Eliisa Sukles Estonia
13  [12] Maksim Puchkov & Khristina Likhanova Rosja
16  [11] Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Finlandia
17  [9] Nikita Bugaev & Olga Freynkman Rosja
18  [8] Mikhail Aleksandrov & Alina Pivnyuk Rosja
18  [8] Mantas Kardokas & Klaudija Gutmanaite Litwa
18  [8] Kristians Martins Kurzemnieks & Melanija Keisa Łotwa
21  [3] Arturs Elits & Karmena Ketija Pozniaka Łotwa
21  [3] Gabrielius Goštautas & Justina Sarapinaite Litwa
21  [3] Erik Põlgaste & Katerina Jette Sõerde Estonia
24  [2] Aleksandrs Grisukonoks & Marina Dvorecka Łotwa

Runda 1 (górne 43)

25  Ilia Shvaiunov & Julia Leonovich Białoruś
26  Dmitriy Dolgorukov & Daria Rusak Białoruś
27  Agnis Freimanis & Patricija Jerofejeva Łotwa
27  Renats Locmeils & Polina Cepilova Łotwa
27  Paulius Minajevas & Aiste Gudenkaite Litwa
30  Nikita Morozovs & Jelizaveta Akisina Łotwa
30  Simon Prii & Anastassia Maleva Estonia
32  Rendijs Davis Lejins & Jekaterina Demcenko Łotwa
32  Vitalijs Saiko & Milena Anastasija Kaviuka Łotwa
34  Kristers Dulverks & Rezija Dombrovska Łotwa
34  Oliver Ivanov & Kristel Saarkoppel Estonia
34  Janis Seikins & Aelita Skromule Łotwa
37  Janis Freibergs & Sindija Filipushko Łotwa
37  Kevin Reinvee & Samantha Kasela Estonia
39  Nerius Beresna & Aureja Vilkaite Litwa
39  Harijs Viksna & Vendija Belousova Łotwa
41  Elvis Krumins Landenbergs & Anna Burceva Łotwa
41  Elias Pitkänen & Kaisa Alitalo Finlandia
43  Ricards Steinfelds & Megija Indriksone Łotwa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}