Results from Baltic Grand Prix 2011 - WDSF International Open Latin 17 grudnia 2011
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Baltic Grand Prix 2011
Łotwa - Riga 16 grudnia 2011

WDSF International Open Latin 17 grudnia 2011

Finał

1  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rosja
2  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Rosja
3  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rosja
4  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Łotwa
5  Jevgenijs Suvorovs & Tina Bazokina Łotwa
6  Francesco Sasanelli & Elza Pole Łotwa
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [21] Dmitriy Sorokin & Alina Zharullina Rosja
8  [17] Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
9  [16] Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Czechy
9  [16] Marts Smolko & Viktorija Puhovika Łotwa
11  [7] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Polska
12  [6] Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Ukraina

Ćwierćfinał

13  [28] Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukraina
14  [25] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rosja
15  [22] Anton Skuratov & Alona Uehlin Niemcy
16  [20] Andrea Bolzoni & Anna Stedile Włochy
16  [20] Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Rosja
18  [19] Anton Puzravin & Ala Karpenko Litwa
19  [16] Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Łotwa
20  [15] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Łotwa
21  [13] Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Niemcy
22  [11] Egor Petrov & Varvara Shatalova Rosja
23  [10] Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Litwa
23  [10] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonia
25  [3] Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ukraina

Runda 2 (górne 49)

26  [31] Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Litwa
26  [31] Marts Punins & Dana Jakobsone Łotwa
28  [30] Artem Sorokin & Yana Pyzhova Rosja
29  [27] Edgars Brivks & Nicole Gynga Kanada
29  [27] Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Litwa
31  [25] Igor Popov & Anastasiya Zhutenkova Rosja
32  [24] Mikko Matikka & Kerttu Sakki Finlandia
32  [24] Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Łotwa
34  [21] Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Rosja
34  [21] Evgeny Urazgildeev & Anna Sozina Rosja
36  [19] Arturs Freimanis & Paula Kukute Litwa
37  [16] Petteri Pitkänen & Anabel Aunver Finlandia
38  [15] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Rosja
38  [15] Vytautas Vizbaras & Zivile Vasiliauskaite Litwa
40  [11] Raimonds Andersons & Snezhana Gribova Łotwa
41  [7] Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Litwa
42  [6] Aurimas Bartkus & Klimate Auguste Litwa
43  [5] Kristaps Kalva & Lesia Bogachova Łotwa
44  [4] Pavel Rostokin & Kristina Shishkina Rosja
44  [4] Nikita Shevchenko & Polina Matskevich Białoruś
44  [4] Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Rosja
47  [3] Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Rosja
48  [2] Evgeniy Ivanov & Viktoriya Pekarskaya Rosja
48  [2] Aleksandr Podgorelkin & Anastasia Sokolova Rosja

Runda 1 (górne 71)

50  [25] Jason Cicard & Irina Kalinina Francja
51  [24] Deniss Artemjevs & Julija Guseva Łotwa
51  [24] Artem Pogudin & Arina Sokolova Rosja
51  [24] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litwa
54  [21] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litwa
55  [19] Andris Antuzevics & Lasma Sestule Łotwa
56  [17] Ivan Petov & Nadira Espolova Rosja
57  [15] Mantas Kvietkus & Mege Serniyte Litwa
57  [15] Marius Mince & Lina Jukneviciute Litwa
59  [14] Joni Ihanus & Kathrine Barck Finlandia
60  [13] Dmitriy Lugin & Darya Tkachenko Rosja
60  [13] Dangis Salaviejus & Renata Gramauskaite Łotwa
62  [11] Nerijus Kimbirauskas & Gintare Malinauskaite Litwa
63  [9] Aleksejus Janovskis & Karina Kazakova Litwa
64  [8] Fabio Landolfi & Angela Landolfi Szwajcaria
64  [8] Kasper Rauhala & Nina Mononen Finlandia
66  [6] Juho Taskinen & Nea Kimpimäki Finlandia
67  [5] Pavel Ivanov & Katsiaryna Piatpova Białoruś
67  [5] Edgars Seleznevs & Inna Klasa Łotwa
69  [2] Marko Bärn & Sinikka Riskilä Finlandia
69  [2] Ignes Venslovas & Urte Liutkeviciute Litwa
71  Aleksandr Tisin & Tatjana Kalinina Estonia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}