Results from Baltic Grand Prix 2011 - WDSF International Open Latin 17 grudnia 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Baltic Grand Prix 2011
Łotwa - Riga 16 grudnia 2011

WDSF International Open Latin 17 grudnia 2011

Finał

1  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rosja
2  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Rosja
3  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rosja
4  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Łotwa
5  Jevgenijs Suvorovs & Tina Bazokina Łotwa
6  Francesco Sasanelli & Elza Pole Łotwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [21] Dmitriy Sorokin & Alina Zharullina Rosja
8  [17] Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
9  [16] Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Czechy
9  [16] Marts Smolko & Viktorija Puhovika Łotwa
11  [7] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Polska
12  [6] Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Ukraina

Ćwierćfinał

13  [28] Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukraina
14  [25] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rosja
15  [22] Anton Skuratov & Alona Uehlin Niemcy
16  [20] Andrea Bolzoni & Anna Stedile Włochy
16  [20] Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Rosja
18  [19] Anton Puzravin & Ala Karpenko Litwa
19  [16] Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Łotwa
20  [15] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Łotwa
21  [13] Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Niemcy
22  [11] Egor Petrov & Varvara Shatalova Rosja
23  [10] Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Litwa
23  [10] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonia
25  [3] Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ukraina

Runda 2 (górne 49)

26  [31] Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Litwa
26  [31] Marts Punins & Dana Jakobsone Łotwa
28  [30] Artem Sorokin & Yana Pyzhova Rosja
29  [27] Edgars Brivks & Nicole Gynga Kanada
29  [27] Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Litwa
31  [25] Igor Popov & Anastasiya Zhutenkova Rosja
32  [24] Mikko Matikka & Kerttu Sakki Finlandia
32  [24] Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Łotwa
34  [21] Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Rosja
34  [21] Evgeny Urazgildeev & Anna Sozina Rosja
36  [19] Arturs Freimanis & Paula Kukute Litwa
37  [16] Petteri Pitkänen & Anabel Aunver Finlandia
38  [15] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Rosja
38  [15] Vytautas Vizbaras & Zivile Vasiliauskaite Litwa
40  [11] Raimonds Andersons & Snezhana Gribova Łotwa
41  [7] Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Litwa
42  [6] Aurimas Bartkus & Klimate Auguste Litwa
43  [5] Kristaps Kalva & Lesia Bogachova Łotwa
44  [4] Pavel Rostokin & Kristina Shishkina Rosja
44  [4] Nikita Shevchenko & Polina Matskevich Białoruś
44  [4] Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Rosja
47  [3] Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Rosja
48  [2] Evgeniy Ivanov & Viktoriya Pekarskaya Rosja
48  [2] Aleksandr Podgorelkin & Anastasia Sokolova Rosja

Runda 1 (górne 71)

50  [25] Jason Cicard & Irina Kalinina Francja
51  [24] Deniss Artemjevs & Julija Guseva Łotwa
51  [24] Artem Pogudin & Arina Sokolova Rosja
51  [24] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litwa
54  [21] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litwa
55  [19] Andris Antuzevics & Lasma Sestule Łotwa
56  [17] Ivan Petov & Nadira Espolova Rosja
57  [15] Mantas Kvietkus & Mege Serniyte Litwa
57  [15] Marius Mince & Lina Jukneviciute Litwa
59  [14] Joni Ihanus & Kathrine Barck Finlandia
60  [13] Dmitriy Lugin & Darya Tkachenko Rosja
60  [13] Dangis Salaviejus & Renata Gramauskaite Łotwa
62  [11] Nerijus Kimbirauskas & Gintare Malinauskaite Litwa
63  [9] Aleksejus Janovskis & Karina Kazakova Litwa
64  [8] Fabio Landolfi & Angela Landolfi Szwajcaria
64  [8] Kasper Rauhala & Nina Mononen Finlandia
66  [6] Juho Taskinen & Nea Kimpimäki Finlandia
67  [5] Pavel Ivanov & Katsiaryna Piatpova Białoruś
67  [5] Edgars Seleznevs & Inna Klasa Łotwa
69  [2] Marko Bärn & Sinikka Riskilä Finlandia
69  [2] Ignes Venslovas & Urte Liutkeviciute Litwa
71  Aleksandr Tisin & Tatjana Kalinina Estonia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}