Results from Baltic Grand Prix 2011 - WDSF World Youth Standard 17 grudnia 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Baltic Grand Prix 2011
Łotwa - Riga 16 grudnia 2011

WDSF World Youth Standard 17 grudnia 2011

Finał

1  Artem Bronnikov & Darya Grishko Rosja
2  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Rosja
3  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dania
4  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Kanada
5  Valts Liepnieks & Inese Zarina Łotwa
6  Michelangelo Longo & Maria Longo Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [20] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Łotwa
8  [17] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Mołdawia
8  [17] Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litwa
10  [13] Valeriu Ursache & Darya Goncharenko Ukraina
11  [12] Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunia
12  [9] Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Kazachstan
13  [3] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Włochy
14  [1] Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada

Ćwierćfinał

15  [21] Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonia
16  [19] Michal Hornicek & Yana Grishchenko Czechy
17  [17] Maciej Mikrzak & Martyna Michalik Polska
18  [15] Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Niemcy
19  [13] Armand Fazullin & Marit Mets Estonia
19  [13] Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Litwa
21  [12] Daniel Buschmann & Katarina Bauer Niemcy
22  [11] Vlad Paslariu & Eszter Pop Rumunia
22  [11] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Białoruś
22  [11] Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Dania
25  [4] Nicholas Kharlamov & Rochelle Kharlamov USA

Runda 2 (górne 36)

26  [24] Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Finlandia
27  [22] Ion Simboteanu & Lina Vartic Mołdawia
28  [21] Ivan Hristov & Pamela Mavrova Bułgaria
29  [20] Yaroslav Semenenko & Anastasiya Vysotska Ukraina
29  [20] Aliksey Tkachuk & Nadzeya Valui Białoruś
31  [15] Tamás Jéri & Lilla Szepesi Węgry
32  [13] Bertalan Hegyes & Violetta Kis Węgry
33  [12] Tine Kranjc & Sasa Ul Słowenia
34  [11] Dimitar Stefanin & Ksenija Lakusic Czarnogóra
35  [10] Mateusz Czyzyk & Marta Pilipczuk Polska
36  [6] Michal Konecny & Dominika Feglova Czechy

Runda 1 (górne 59)

37  [17] Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finlandia
38  [16] Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Słowenia
39  [15] Maxim Rekhtin & Marya Kupryancheva Kazachstan
40  [14] Michael Lerner & Marika Odikadze Izrael
41  [13] Nicolas Ballester & Carla Salbia Hiszpania
41  [13] Dawid Kaleta & Frida Steffensen Szwecja
43  [11] Daniel Shapiro & Katya Kovalyova USA
44  [9] Geraint Heaney & Oktawia Talabska Walia
45  [5] Francis Carnes & Sussen Hoen-Vestrheim Norwegia
45  [5] David Merenguer Torres & Sigrid Merenguer Torres Hiszpania
47  [3] Raphael Provitera & Mélanie Labrosse Francja
48  [2] Glenn Feddema & Patricia Bach Holandia
48  [2] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Słowacja
50  [1] David Büchel & Flavia Landolfi Szwajcaria
50  [1] Marek Estocin & Simona Feckova Słowacja
50  [1] John Nordberg & Felicia Taube Szwecja
50  [1] Gudlaugur Valsson & Malin-agla Kristjansdottir Islandia
54  Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Francja
54  Edward Fraanje & Bo Sutter Holandia
54  Takuya Ohashi & Akari Ohashi Japonia
54  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Izrael
54  Shimpei Saito & Izuho Saito Japonia
54  Ottar Tveisme & Tanja Kleiven Norwegia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}