Results from Baltic Grand Prix 2011 - WDSF World Youth Standard 17 grudnia 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Baltic Grand Prix 2011
Łotwa - Riga 16 grudnia 2011

WDSF World Youth Standard 17 grudnia 2011

Finał

1  Artem Bronnikov & Darya Grishko Rosja
2  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Rosja
3  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dania
4  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Kanada
5  Valts Liepnieks & Inese Zarina Łotwa
6  Michelangelo Longo & Maria Longo Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [20] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Łotwa
8  [17] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Mołdawia
8  [17] Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litwa
10  [13] Valeriu Ursache & Darya Goncharenko Ukraina
11  [12] Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunia
12  [9] Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Kazachstan
13  [3] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Włochy
14  [1] Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada

Ćwierćfinał

15  [21] Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonia
16  [19] Michal Hornicek & Yana Grishchenko Czechy
17  [17] Maciej Mikrzak & Martyna Michalik Polska
18  [15] Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Niemcy
19  [13] Armand Fazullin & Marit Mets Estonia
19  [13] Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Litwa
21  [12] Daniel Buschmann & Katarina Bauer Niemcy
22  [11] Vlad Paslariu & Eszter Pop Rumunia
22  [11] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Białoruś
22  [11] Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Dania
25  [4] Nicholas Kharlamov & Rochelle Kharlamov USA

Runda 2 (górne 36)

26  [24] Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Finlandia
27  [22] Ion Simboteanu & Lina Vartic Mołdawia
28  [21] Ivan Hristov & Pamela Mavrova Bułgaria
29  [20] Yaroslav Semenenko & Anastasiya Vysotska Ukraina
29  [20] Aliksey Tkachuk & Nadzeya Valui Białoruś
31  [15] Tamás Jéri & Lilla Szepesi Węgry
32  [13] Bertalan Hegyes & Violetta Kis Węgry
33  [12] Tine Kranjc & Sasa Ul Słowenia
34  [11] Dimitar Stefanin & Ksenija Lakusic Czarnogóra
35  [10] Mateusz Czyzyk & Marta Pilipczuk Polska
36  [6] Michal Konecny & Dominika Feglova Czechy

Runda 1 (górne 59)

37  [17] Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finlandia
38  [16] Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Słowenia
39  [15] Maxim Rekhtin & Marya Kupryancheva Kazachstan
40  [14] Michael Lerner & Marika Odikadze Izrael
41  [13] Nicolas Ballester & Carla Salbia Hiszpania
41  [13] Dawid Kaleta & Frida Steffensen Szwecja
43  [11] Daniel Shapiro & Katya Kovalyova USA
44  [9] Geraint Heaney & Oktawia Talabska Walia
45  [5] Francis Carnes & Sussen Hoen-Vestrheim Norwegia
45  [5] David Merenguer Torres & Sigrid Merenguer Torres Hiszpania
47  [3] Raphael Provitera & Mélanie Labrosse Francja
48  [2] Glenn Feddema & Patricia Bach Holandia
48  [2] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Słowacja
50  [1] David Büchel & Flavia Landolfi Szwajcaria
50  [1] Marek Estocin & Simona Feckova Słowacja
50  [1] John Nordberg & Felicia Taube Szwecja
50  [1] Gudlaugur Valsson & Malin-agla Kristjansdottir Islandia
54  Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Francja
54  Edward Fraanje & Bo Sutter Holandia
54  Takuya Ohashi & Akari Ohashi Japonia
54  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Izrael
54  Shimpei Saito & Izuho Saito Japonia
54  Ottar Tveisme & Tanja Kleiven Norwegia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}