Results from Banja Luka Open 2010 - IDSF International Open Latin 17 kwietnia 2010
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Banja Luka Open 2010
Bośnia i Hercegowina - Banja Luka 17 kwietnia 2010

IDSF International Open Latin 17 kwietnia 2010

Finał

1  Andrea De Angelis & Ulyana Fomenko Włochy
2  Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Słowenia
3  Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonia
4  Fedor Polyanskiy & Karina Galustyan Rosja
5  Aleksandr Muratov & Svetlana Slivinskaya Rosja
6  Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Balázs Schreiner & Andrea Molnár Węgry
8  Aleksey Polovnikov & Tatyana Veselkina Rosja
9  Sergiu Luca & Maria Pia Arces Rumunia
10  Strahinja Lackovic & Katarina Djordjevic Serbia
11  Gyorgy Lehoczky & Anja Imamovic Bośnia i Hercegowina
12  Istvan Varga & Gabriela Pilic Chorwacja

Ćwierćfinał

13  Gabor Szabó & Melinda Papp Węgry
14  Georgi Naidenov & Olga Sedova Bułgaria
15  Radek Mucha & Vitalija Tyrnova Czechy
16  Bogdan Boie & Alexandra Jolobceastai Rumunia
16  Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Rosja
18  Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Czechy
19  Dániel Szabó & Diána Balogh Węgry
19  Aleksandar Vukosavljevic & Katarina Vuletic Serbia
21  Miroslav Randjelovic & Sonja Ilic Serbia
21  Adam Vasina & Dagmara Nowak Polska
23  Alen Lesjak & Tara Bohak Słowenia
24  Antonio Ady Kolarevic & Vanja Vujic Chorwacja

Runda 2 (górne 36)

25  Alan Walme & Valentina Walme Chorwacja
26  Nermin Kocan & Iris Brkic Bośnia i Hercegowina
27  Márk Filotás & Dóra Balatincz Węgry
28  Miklós Móricz & Monika Fachurdinovaite Węgry
29  Milan Adamec & Hana Koprivova Czechy
30  Máté Hetei & Alexa Bita Węgry
31  Milos Miljkovac & Zorana Miljkovac Serbia
32  Matic Breskvar & Nastja Vodenik Słowenia
32  Vuk Stefanovic & Gordana Gordic Serbia
34  Tamás Petrenkó & Fruzsina Petrenkó Węgry
35  Marjan Bilonic & Paula Jericevic Chorwacja
36  Bosko Graovac & Zorana Ivanovic Serbia

Runda 1 (górne 58)

37  Kristian Mirt & Lovorka Splajt Chorwacja
38  Filip Jovanovic & Ana Milasinovic Serbia
39  Milos Markovic & Maja Ðordevic Serbia
40  Deni Banic & Sara Biskic Chorwacja
40  Mladen Marovic & Latica Cackovic Chorwacja
42  Peter Babic & Miroslava Babicova Słowacja
43  Nemanja Misic & Marija Kelecevic Bośnia i Hercegowina
43  Antonio Nedanoski & Ivana Nedanoska Macedonia
45  Gordan Vogles & Ivana Matic Chorwacja
46  Adnan Kapo & Nejra Mirvic Bośnia i Hercegowina
47  Almir Alibegovic & Samra Kljucanin Bośnia i Hercegowina
47  Samir Bajrovic & Selma Bajrovic Czarnogóra
47  Roland Berta & Johana Pletikosic Serbia
47  Toni Cavala & Lucija Koren Chorwacja
47  Goran Cetojevic & Ana Trogrlic Bośnia i Hercegowina
47  Svetozar Dimovic & Melania Viljanac Serbia
47  Tarik Kapic & Alma Badic Bośnia i Hercegowina
47  Stevan Medic & Milica Slijepcevic Bośnia i Hercegowina
47  Rajko Milenkovic & Katarina Radic Serbia
47  Nikola Preradovic & Jelena Preradovic Bośnia i Hercegowina
47  Svetislav Savanovic & Olivera Cosic Bośnia i Hercegowina
47  Stefan Vojvodic & Sonja Ukmar Bośnia i Hercegowina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}