Results from Barborka 2007 - Grand Prix Youth Standard 10 listopada 2007
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Barborka 2007
Polska - Belchatow 10 listopada 2007

Grand Prix Youth Standard 10 listopada 2007

Finał

1  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Polska
2  Szymon Kulis & Katarzyna Szymanska Polska
3  Rafal Janecki & Anna Piaseczna Polska
4  Michal Wasik & Aleksandra Korscik Polska
5  Tadeusz Rey & Karolina Szmit Polska
6  Michal Lemieszek & Anna Tymczak Polska
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Jan Borecki & Daria Kolata Polska
7  Michal Jeziorowski & Magdalena Marycz Polska
9  Grzegorz Zareba & Kinga Turska Polska
10  Artur Kozun & Kamila Wierzynska Polska
11  Lukasz Sitarski & Ewelina Czarnecka Polska
11  Pawel Swiackiewicz & Anna Tarnowska Polska
13  Marek Szulgo & Renata Schodnik Polska

Ćwierćfinał

14  Damian Pawlowski & Marika Ostrowska Polska
14  Igor Plukarski & Justyna Wojcicka Polska
16  Charalambos Charalambopulos & Angelika Prokop Polska
16  Karol Michalowski & Anna Wojcik Polska
18  Mateusz Szostek & Adrianna Kaczmarek Polska
19  Mariusz Pilipczuk & Paulina Misiak Polska
20  Maciej Miszczuk & Aleksandra Dawidczyk Polska
21  Tomasz Batko & Anna Uznanska Polska
22  Andrzej Szelag & Sandra Wieliczko Polska
23  Witold Wosinski & Natalia Walas Polska
24  Jakub Pieron & Adrianna Wabnic Polska

Runda 2 (górne 37)

25  Lukasz Sieduszewski & Agnieszka Kalinowska Polska
26  Wiktor Wasowski & Aneta Utracka Polska
27  Robert Sitarski & Ilona Jabczyk Polska
28  Ernest Cendrowski & Kamila Wawrzyniak Polska
28  Jakub Grzybek & Natalia Sukowska Polska
28  Michal Jezierski & Anna Leska Polska
28  Michal Urbaniak & Agnieszka Ludkiewicz Polska
32  Maciej Holski & Martyna Lewandowska Polska
32  Michal Zacharewicz & Dominika Jablonska Polska
34  Pawel Kostrzewa & Aleksandra Piasecka Polska
35  Bartosz Lech & Kinga Nowak Polska
36  Robert Kozar & Magdalena Rudolf Polska
37  Adrian Dyla & Aleksandra Sieminska Polska

Runda 1 (górne 49)

38  Adam Jacek & Iga Ramlo Polska
38  Szymon Kalinowski & Katarzyna Florczuk Polska
38  Krystian Krzeminski & Magdalena Kaminska Polska
41  Karol Iliew & Magdalena Dubiel Polska
41  Radoslaw Perz & Marta Wojczuk Polska
41  Bartosz Soltysiak & Martyna Tatar Polska
44  Maciej Slysz & Agnieszka Serowka Polska
45  Kamil Wieczorek & Katarzyna Wicenciak Polska
46  Marcin Rychwinski & Liwia Tomaszewska Polska
47  Mariusz Kowalski & Julia Czeczek Polska
48  Jakub Tyman & Agnieszka Czarny Polska
49  Jakub Lopatka & Zaneta Szymanska Polska
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}