Results from BeoDance Open 2012 - WDSF International Open Latin 29 września 2012
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

BeoDance Open 2012
Serbia - Belgrade 29 września 2012

WDSF International Open Latin 29 września 2012

Finał

1  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Słowenia
2  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Słowenia
3  Aleksandr Shmonin & Mariya Kolmakova Rosja
4  Pavel Silantev & Irina Samoylova Rosja
5  Nikita Lyssenkov & Irina Vasilevskaya Rosja
6  Bojan Lazareski & Tjasa Novak Serbia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Malthe Brinch Rohde & Sandra Sorensen Dania
8  Steeve Gaudet & Marioara Cheptene Francja
9  Stefan Grigore & Laura Filipescu Rumunia
9  Balazs Nagymihaly & Ágnes Szalai Węgry
11  Istvan Varga & Gabriela Pilic Chorwacja
12  Moon Sung Kang & Park Jisoo Korea (Płd)

Ćwierćfinał

13  Matej Kralj & Spela Kralj Słowenia
13  Radek Mucha & Vitalija Tyrnova Czechy
15  Stanimir Stoianov & Polina Kimova Bułgaria
16  Damir Horvatincic & Petra Jericevic Chorwacja
17  Roland Süttö & Anikó Tombácz Węgry
18  Giannis Aliev & Ekaterina Bychkovskaya Grecja
19  Spiridon Pavlides & Ourania Koliou Grecja
20  Mihai Marius Gherasim & Ana Maria Marin Rumunia
20  Stefan Illies & Andreea Carla Cureliuc Rumunia
22  Prokopis Katiaj & Aloina Stefanidou Albania
23  Gergely Turcsány & Csilla Bendó Węgry
24  András Zsolt Suti & Corinna Deminger Węgry

Runda 2 (górne 48)

25  Dzenan Jahic & Beáta Sebestyén Bośnia i Hercegowina
25  Andreas Pohl & Elisabeth Beck Austria
27  Erhan Kus & Seda Arigul Turcja
28  Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Słowenia
29  Danijel Romanovic & Deana Dimitrijevic Serbia
30  Márk Filotás & Zsofia Barkoczi Węgry
31  Zoltan Holo-nadj & Zsófia Juhász Serbia
31  Vukasin Prvulovic & Vanja Vasiljevic Serbia
33  Vedran Celic & Ana Jurenec Słowenia
34  Patrik Raul Haizar & Andreea Silvana Telecan Rumunia
35  Adnan Kapo & Alma Turkovic Bośnia i Hercegowina
35  Ervin Muratspahic & Enisa Durmo Bośnia i Hercegowina
35  Stefan Trifkovic & Olga Uzikaeva Serbia
38  Mateo Cvenic & Rita Tovilo Chorwacja
39  Dmitriy Bolotnikov & Alexandra Kozlova Rosja
39  Lav Crncevic & Irena Maksimovic Serbia
41  Ionut Ciubotariu & Alina Florentina Boros Rumunia
42  Rabih Mourad & Magdalena Buczek Francja
43  Bostjan Lemez & Ana Gerecnik Słowenia
43  Aleksandar Rakic & Maja Ðordevic Serbia
45  Nikola Milic & Aleksandra Mitrovic Serbia
45  Nenad Pavlovic & Tatjana Ivanovic Serbia
47  Marko Micic & Marija Dosenovic Serbia
47  Petar Milojkovic & Nevena Kovacevic Serbia

Runda 1 (górne 74)

49  Mladen Marovic & Latica Cackovic Chorwacja
50  Evaggelos Chiliadas & Elena Karagiannidou Grecja
51  Misel Muncan & Mina Antonijevic Serbia
52  Arnej Ivkovic & Monika Ducman Słowenia
52  Amel Sito & Nejra Capina Bośnia i Hercegowina
54  Stelios Akopov & Katerina Kpatira Grecja
55  Attila Korponai & Gabriella Molnár Węgry
55  Lovro Rozic & Zala Brinsek Słowenia
57  Milos Srdanovic & Milica Grujic Serbia
58  Viktor-Valentin Les & Nikolina Povijac Chorwacja
59  Nikola Rakic & Katarina Stojkovic Serbia
60  Eduárd Zsilik & Jelena Lazic Serbia
61  Mitja Segula & Tadeja Pavlic Słowenia
62  Stefan Zuber & Milena Gajin Serbia
63  Aleksandar Petrovic & Jelena Tapuskovic Serbia
63  Aleksandar Siseta & Marija Stamenov Serbia
65  Miodrag Njagul & Dajana Stankovic Serbia
65  Ivan Salonski & Stasa Kukic Serbia
65  Dejan Vuletin & Dejana Razdoljac Serbia
68  Damir Brkic & Marija Stojadinov Serbia
68  Bane Popadic & Nikolina Vasic Serbia
68  Damjan Stancic & Tanja Djurovic Serbia
68  Nemanja Vignjevic & Teodora Kuzman Serbia
72  Ivan Palijan & Katarina Spiric Serbia
72  Luka Stefanovic & Jelena Borovic Serbia
72  Zoran Stepanovic & Sanja Petrovic Serbia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}