Results from Blackpool Dance Festival 2011 - Amateur Latin 30 maja 2011
zdjęcia wideo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

Blackpool Dance Festival 2011
Anglia - Blackpool 26 maja 2011

Amateur Latin 30 maja 2011

Finał

1  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
2  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglia
3  Valentin Chmerkovskiy & Daria Chesnokova USA
4  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dania
5  Mirco Risi & Maria Ermatchkova Włochy
6  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dania
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [21] Morten Löwe & Roselina Doneva Dania
8  [19] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Łotwa
9  [16] Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rosja
9  [16] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Niemcy
11  [15] Dorin Frecautanu & Malene Ostergaard Dania
12  [5] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Australia

Ćwierćfinał

13  [17] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
13  [17] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglia
15  [16] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polska
16  [12] Anton Nesterko & Kateryna Krut Ukraina
17  [11] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Słowenia
18  [10] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polska
18  [10] Salvatore Sinardi & Anastasia Kuzieva Ukraina
20  [9] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Szwecja
21  [7] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukraina
21  [7] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Łotwa
23  [5] Damir Haluzan & Anna Mashchyts Słowenia
23  [5] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dania
23  [5] Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Anglia
26  [3] Daniel Falkenberg & Anna Kapliy Dania

Round 5 (górne 49)

27  [19] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraina
28  [18] Manuel Favilla & Victoria Burke Anglia
29  [17] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
30  [16] Filipp Brykov & Valerija Semenova (aka Fetissova) Estonia
31  [15] Nikita Bazev & Marta Arndt Niemcy
32  [14] Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Włochy
32  [14] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Szwajcaria
32  [14] Andrei Kazlouski & Kate Kapshandy USA
32  [14] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rosja
32  [14] Alex Zampierollo & Elza Pole Łotwa
37  [13] Alexander Rebrov & Yuliya Steshenko Ukraina
38  [12] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norwegia
38  [12] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukraina
40  [11] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonia
40  [11] Zhivko Ivanov & Milla Lykke Dania
40  [11] Maksim Khodchenkov & Irina Kurbatova Rosja
43  [10] Vladimir Litvinov & Yuliya Nikitenko Rosja
44  [9] Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polska
44  [9] Danny Stowell & Kate Moore Anglia
46  [7] Gleb Chernyavsky & Kateryna Kamnieva (aka Perevoznyk) Ukraina
46  [7] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Irlandia
46  [7] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Chiny
49  [2] Marek Dedik & Paulina Biernat Czechy

Runda 4 (górne 103)

50  [20] Evgen Golichenko & Darya Byelikova Ukraina
50  [20] Ruben Rodriguez & Masha Turlupova Hiszpania
50  [20] Jakub Rybicki & Alina Nowak Polska
53  [19] Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rosja
53  [19] Luca Urso & Alessandra Tripoli Włochy
55  [18] Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Holandia
55  [18] Alex Infusino & Boglarka Czina Węgry
57  [17] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraina
57  [17] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
57  [17] Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Włochy
57  [17] Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Szwecja
61  [16] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Rosja
61  [16] Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Słowenia
63  [15] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rosja
63  [15] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglia
63  [15] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandia
63  [15] Jenya Suvorov & Tina Bazokina Łotwa
63  [15] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rosja
68  [14] Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukraina
68  [14] Lorenzo Valerio La Pietra & Antonella Illuzzi Włochy
68  [14] Tal Livshitz & Vlada Karaulov (aka Semenova) USA
68  [14] Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Polska
68  [14] Craig Monley & Sriani Argaet Australia
68  [14] Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Rosja
74  [13] Shi Lei & Zhang Yu Bai Chiny
75  [12] Jacek Janda & Agnieszka Pomorska Polska
75  [12] Hou Yao & Zhuang Ting Chiny
77  [10] Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Czechy
77  [10] Sergiy Georgiyev & Olena Khablenko Austria
77  [10] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglia
77  [10] Domenik Herrmann & Anna Walz Niemcy
77  [10] Piotr Kordaszewski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Polska
77  [10] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Polska
77  [10] Ilia Russo & Marina Sergeeva Niemcy
77  [10] Andrea Silvestri & Martina Váradi Węgry
85  [9] Alexandru Ion & Ana-Maria Dinu Nedelea Rumunia
85  [9] Nikita Malakhov & Nadezda Vlasova USA
85  [9] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonia
88  [8] Arthur Adamski & Ariel Oziewicz Kanada
88  [8] Tomas Antalek & Natalia Glosikova Słowacja
88  [8] Fedor Artemyev & Ekaterina Artemyeva (aka Shilova) Rosja
88  [8] Evgen Grytsak & Tetyana Sushynska Ukraina
88  [8] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Chiny
93  [7] James Cutler & Courtney Taylor Anglia
93  [7] Andreas Ioannou & Martha Birli Grecja
93  [7] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Polska
96  [6] Jeremy Basile & Megan Wragg Australia
96  [6] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rosja
96  [6] Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Włochy
99  [5] Sergey Dashkevich & Darina Semenova (aka Basenok) Rosja
99  [5] Alberto Faccio & Giada Lini Włochy
101  [2] Alexey Karaulov & Sasha Nissengolts USA
102  [1] Martijn Leunissen & Nathalie Leunissen-Bos Holandia
103  W Pasha Pashkov & Daniella Karagach (aka Pashkova) USA

Runda 3 (górne 141)

104  [25] Daniele Fulvi & Danielle Toal Anglia
104  [25] Lukas Hojdan & Lenka Navorkova Czechy
104  [25] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bułgaria
104  [25] Oleksiy Valenko & Olga Takhtamisheva Ukraina
104  [25] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukraina
109  [24] Anton Azanov & Aleksandra Akimova Rosja
109  [24] Ewoud Fidom & Karin Lillemaa Holandia
109  [24] Benjamin Jones & Kerry Dennehy Anglia
109  [24] Jurijs Trosenko & Kia Lehmuskoski Finlandia
109  [24] Paul Voicu & Celine Leorat Rumunia
114  [23] Fabrizio Cavada & Veronica Diana Włochy
114  [23] Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Polska
114  [23] Jon Eythor Gottskalksson & Denise Margret Yaghi Islandia
114  [23] Jia Jun Ma & Qian Xu Chiny
114  [23] Luca Sulis & Sara Milia Włochy
114  [23] Zhang Xiaorui & Ren Yi Chiny
120  [22] Oleksandr Gaidash & Anastasiya Homenko (aka Malyshkina) Ukraina
120  [22] Cai Jie & Liu Chang Chiny
120  [22] Gleb Pylypaka & Karyna Lunyachek Ukraina
120  [22] Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finlandia
124  [21] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Anglia
124  [21] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polska
124  [21] Ernst Rych & Jana Hofmann Niemcy
124  [21] Tomaz Ster & Mette Elkjaer Dania
124  [21] Simon Völbel & Regina Murtasina Niemcy
129  [20] Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Polska
129  [20] Pavel Stepanchuk & Katya Gorokhovsky USA
131  [19] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norwegia
131  [19] Piotr Szelest & Dorota Ciok Polska
133  [18] Giuseppe Esposito & Roberta Lodato Włochy
134  [17] Piotr Czekaj & Justyna Hajkiewicz Polska
134  [17] Michael Schwarz & Pornpailin Distakul Niemcy
134  [17] Ronnie Steeve Vergara & Charlea Lagaras Filipiny
137  [16] Steven Greenwood & Jessica Dorman Australia
137  [16] Hae Yook Lee & Sun Joo Kim Korea (Płd)
139  [15] Tom Parkes & Amy Dowden Anglia
139  [15] Joey Yeh & Doris Sun Tajwan
141  [14] Trey Jackson & Hope Jackson USA

Runda 2 (górne 218)

142  [20] Claudio Fratini & Fabiana Tilaro Włochy
142  [20] Wang Ren Zheng & Yu Lin Song Chiny
142  [20] Sergiy Tyutkalo & Anna Strokach Ukraina
145  [19] Jang Hee Jo & Jeong Hee Song Korea (Płd)
145  [19] Kurt Van Briel & Vanessa Vangeel Belgia
145  [19] Mirko Viale & Alice Chiocchi Włochy
148  [18] Aleksei Ivasenko & Olena Blotkevych Ukraina
148  [18] Tae-hoon No & Min Ji Choi Korea (Płd)
148  [18] Michal Slugocki & Anna Sosinska Polska
148  [18] Misha Smagin & Melissa Blanco USA
152  [17] Hendrik Benninger & Eva Svobodova Szwajcaria
152  [17] Giuseppe Fazio & Aureliana Spina Włochy
152  [17] Nikolaj Lund & Marta Kocik Dania
152  [17] Baniel Lior Shinder & Maria Ashchepkova Niemcy
152  [17] Alexander Walger & Julia Syceva Luksemburg
157  [16] Oleg Gyliuk & Irina Gyliuk (aka Sterleva) Ukraina
157  [16] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Austria
157  [16] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francja
157  [16] Diogo Soares & Liliana Rosa Portugalia
157  [16] Jiri Zejda & Katerina Jancova Czechy
162  [15] Jesus Blazquez & Sara Salvador Hiszpania
162  [15] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglia
162  [15] Ivan Lubenko & Helen Pearce Anglia
162  [15] Marco Tseng & Cherry Ho Tajwan
166  [14] Dmitri Gunyaev & Ekaterina Formaleva Rosja
166  [14] Jae Hyun Lee & Se Hee Jang Korea (Płd)
168  [13] Piotr Lasota & Monika Kubiak Polska
168  [13] Yaroslav Radzikhovskyi & Ekaterina Mescheryakova Ukraina
170  [12] Pedro Canilhas & Daniela Vicente Portugalia
170  [12] Wojciech Potaszkin & Karen Byrne Anglia
172  [11] Carlos F Almeida & Soraia Pereira Portugalia
172  [11] Aleksandr Belov & Maryna Strelbytskaya Rosja
172  [11] Alfred Choo & Cecilia Yong Malezja
172  [11] Jiri Gatnar & Marta Sygiet Czechy
172  [11] Dmitriy Kravets & Elena Kravets Rosja
172  [11] Pyung-hwa Lee & Kyu-Nah Lim Korea (Płd)
172  [11] Mitko Petkov Marinov & Venelina Simeonova Ivanova Bułgaria
172  [11] Henri Tanner & Janina Areva Finlandia
172  [11] Michal Vajcik & Carmen Huber Szwajcaria
181  [10] Alano Gouveia & Sarah Vizel Francja
181  [10] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Węgry
181  [10] Piotr Mierzejewski & Patrycja Gozdziewska Polska
181  [10] Neville Parry & Siobhan Power Australia
181  [10] Djordje Tanasijevic & Emma Lee Anglia
186  [9] Joshua Davies & Nicole Papaioannou Anglia
186  [9] Johannes Korward & Katharina Saal Niemcy
186  [9] Salvatore Leonardi & Angela Carapezza Włochy
186  [9] Sergio Lourenço & Catia Cerqueira Portugalia
186  [9] Viktor Polasek & Dita Drabkova Czechy
186  [9] Arman Sahovic & Maria Naumchenko Anglia
186  [9] Robby Tanser & Anita Tandy Indonezja
193  [8] Giorgi Choliashvili & Maria Kamenidi Grecja
193  [8] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turcja
193  [8] Josef Kukan & Marketa Plesna Czechy
193  [8] Alex Marsh & Nicola Gray Anglia
193  [8] Ben Milan-Vega & Anna Matthews Anglia
193  [8] Helder Santo & Patricia Henriques Portugalia
193  [8] Nikos Vlasis & Varvara Spanou Grecja
200  [7] Jae Man Kim & Jung Da-hee Korea (Płd)
200  [7] Hugo Silva & Marcia Santos Portugalia
202  [6] Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tajwan
203  [5] Andre Boss & Ersilia Rotondaro Szwajcaria
203  [5] Stefano Di Brino & Eliza Dan Szwajcaria
203  [5] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Walia
203  [5] Igor Fufurin & Mariya Fufurina (aka Vasileva) Rosja
203  [5] Fabio Trindade & Micaela Rato Portugalia
208  [4] George Agathocleous & Eugenia Fotopoulou Grecja
208  [4] Steve Forrest & Caroline Trudeau Kanada
208  [4] Jerry Lai & Joan Hao Tajwan
208  [4] Liam Mclaren & Lenae Mclaren Australia
208  [4] Ruben Pinheiro & Susana Carina Barroca Portugalia
208  [4] Simon Richardson & Mimi Richardson (aka Kevan) Anglia
214  [3] Han Ly & Crystal Li Kanada
215  [2] Scott Bradley & Sarah Adams Anglia
215  [2] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Anglia
217  [1] Ricardo Duarte & Ines Mendes Portugalia
218  Oleksiy Bisko & Ekaterina Krysanova Ukraina

Runda 1 (górne 249)

219  [25] Masayoshi Daimon & Nana Katou Japonia
219  [25] Jurgen Kopelke & Anja Puhlmann Niemcy
219  [25] Nuno Paulo & Rute Gomes Portugalia
219  [25] Aleksandr Sysoev & Galiya Mansurova Rosja
219  [25] Laurie Young & Larisa Afanasieva Anglia
224  [24] Cuelin Arnolds & Carlien Scholtz RPA
224  [24] Simao Costa & Catarina Marques Portugalia
224  [24] Wojciech Gornikiewicz & Anna Pogoda Polska
224  [24] Alex Lu & Joanne Kao Tajwan
228  [23] Mariusz Finkielsztein & Dominika Rucinska Polska
228  [23] Teemu Hirvimäki & Jonna Taskinen Finlandia
228  [23] Dmitry Komarov & Anna Stepanova Rosja
228  [23] Tamas Mayer & Emily Green Anglia
228  [23] Rosario Rizzo & Graziana Nicosia Włochy
228  [23] Maksim Sychev & Irina Uvarova Rosja
228  [23] Andras Zsak & Dafni Metaxa Anglia
235  [22] Martinus Schoeman & Amber Chowles RPA
236  [21] Raul Carvalho & Beatriz Carvalhal Portugalia
237  [20] Sören Brockmann & Andreea Chirila Niemcy
237  [20] Adam Edwards & Zoe Shand Walia
239  [19] Thomas Crook & Joanna Lytham Anglia
239  [19] Ben Klempner & Cherry Xu Kanada
239  [19] Nikola Radak & Katarina Todorovic Serbia
239  [19] David Tan & Mehregan Ameri Anglia
243  [17] Danilo Helsdingen & Suzanne Helsdingen Holandia
244  [14] Vasily Orlov & Tatiana Likhacheva Rosja
245  [12] Nelson Araujo & Tania Araujo Portugalia
245  [12] Evgeniy Parfeniuk & Alyona Gromiko Ukraina
247  [9] Nuno Baptista & Alicia Coelho Portugalia
248  [1] Yang Hang & Yan Yan Yanise Choy Hong Kong
249  Davor Marcetic & Branka Bartol Chorwacja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}