Results from Blackpool Dance Festival 2004 - Amateur Latin 31 maja 2004
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Blackpool Dance Festival 2004
Anglia - Blackpool 28 maja 2004

Amateur Latin 31 maja 2004

Finał

1  Franco Formica & Oksana Nikiforova Niemcy
2  Riccardo Cocchi & Joanne Wilkinson Włochy
3  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Dania
4  Eugene Katsevman & Maria Manusova USA
5  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dania
6  Evgeni Smagin & Rachael Heron Anglia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [20] Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Polska
8  [12] Mauro Rossi & Karina Rubio (aka Rossi) Hiszpania
9  [10] Derek Hough & Aneta Piotrowska Polska
10  [8] Matej Krajcer & Iwona Golczak Słowenia
11  [7] Stefano Di Filippo & Annalisa Di Filippo Włochy
11  [7] Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Węgry

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [14] Rachid Malki & Anna Suprun Szwecja
14  [13] Oleksii Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Anglia
14  [13] Przemek Lowicki & Jana Pokrovskaya Polska
16  [12] Dmitri Demidov & Olesya Borisova Rosja
16  [12] Andrius Kandelis & Egle Visockaite Litwa
18  [9] Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Niemcy
18  [9] Alexei Silde & Anna Firstova Rosja
20  [8] Arsen Kishishian & Alarna Donovan Australia
21  [6] Andrei Borovski & Svetlana Panteleeva Rosja
22  [5] Marat Gimaev & Alina Basyuk Rosja
22  [5] Neil Jones & Nataliya Kravets Anglia
22  [5] Sante Mandolini & Victoria Martin Anglia
25  [3] Kevin Clifton & Anna Melnikova-Duknauske Anglia
26  Robin Sewell & Nuria Santalucia Australia

Round 5 (górne 50)

27  [17] Artem Epifanov & Ewa Szabatin Polska
27  [17] Alec Mazo & Edyta Sliwinska USA
29  [16] Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
30  [15] Benedetto Capraro & Marta Faiola Włochy
30  [15] Krzysztof Hulboj & Janja Lesar Słowenia
30  [15] Jan Kliment & Laura Stefanie Hafner Szwajcaria
30  [15] Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Słowenia
34  [14] Igor Volkov & Ella Ivanova Ukraina
35  [13] Gregor Rebula & Lisa Darby Anglia
36  [12] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Niemcy
36  [12] Michael Miziner & Valeriya Kozharinova Australia
38  [11] Genya Mazo & Maria Shibalova USA
38  [11] Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Rosja
40  [10] Emanuele Soldi & Elisa Nasato Włochy
41  [9] Gaetano Broccoli & Consuelo Costa Włochy
42  [8] Denis Kasper & Ksenia Kasper Rosja
42  [8] Maxim Petrov & Elisabeth Haralsdottir Islandia
44  [7] Mikhail Kolomiets & Elizaveta Divak Rosja
45  [6] Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dania
46  [5] Jeroen Struylaart & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Holandia
46  [5] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rosja
48  [4] Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Słowenia
49  [3] Alexander Berezine & Irina Pechenova Rosja
49  [3] Evgeni Voronin & Elena Grechko Rosja

Runda 4 (górne 100)

51  [17] Vladislav Borodinov & Irina Garous Rosja
51  [17] Boris Leokumovich & Diana Surkis USA
51  [17] Dmitriy Matveev & Alena Ershova Rosja
51  [17] Evgeni Ryupin & Olga Yagant Rosja
55  [16] Grant Baartzes & Tracy Howard RPA
55  [16] Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luksemburg
57  [15] Harley Baas & Tatiana Ostapovitch Nowa Zelandia
57  [15] Gennady Bondarenko & Simone Waldorf Niemcy
57  [15] Ryan Hammond & Lindsey Muckle RPA
57  [15] Aleksandr Kaliuzhnyi & Svetlana Bubnova Rosja
57  [15] Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Niemcy
57  [15] Roman Nabatov & Irina Boubnovskaia USA
57  [15] Arkady Polezhaev & Angelina Lokteva Rosja
57  [15] Iban Salgado & Adriana Torrabadella Hiszpania
65  [14] Ojars Bacis & Santa Lodina Łotwa
65  [14] Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Niemcy
65  [14] Joshua Keefe & Peta Murgatroyd Australia
65  [14] Francis Lafreniere & Christine Thibault Kanada
65  [14] Christian Millette & Claudia Primeau (aka Sauve) Kanada
65  [14] Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukraina
71  [13] Cristian Bertini & Lucia Bertini Włochy
71  [13] Marijus Germanavicius & Anastasija Kraitor Litwa
71  [13] Evgeniy Imrekov & Elena Kalugina Rosja
71  [13] Dmitry Khudyakov & Kristina Plescheva Rosja
75  [12] Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finlandia
75  [12] Stefano Terrazzino & Angela Stuppia Niemcy
75  [12] Anton Zherebtsov & Natalia Pronina Rosja
78  [10] Nathan Meyers & Karina Schembri Australia
78  [10] Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Holandia
78  [10] Massimo Sinato & Jessica Maria Mohr Niemcy
78  [10] Bas Van Der Zanden & Lidiya Vishnyakova Holandia
82  [9] Alexander Andreev & Irina Domokurova USA
82  [9] Ruslan Kalinichenko & Natalia Strokina Rosja
82  [9] Rene Loft & Laura Hair Dania
82  [9] Vitalijs Polikarpovs & Agita Baranovska Łotwa
86  [8] Danny Arbour & Myriam Savaria Kanada
86  [8] Andrew Cuerden & Hanna Haarala Anglia
86  [8] Frederic Havez & Letizia Bevilacqua Szwajcaria
86  [8] Alexander Ivakhnov & Roanna Yapp Kanada
86  [8] Marco Mancini & Giada Filacchione Włochy
91  [7] Vladimir Fetisov & Farida Galieva Rosja
91  [7] Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rosja
91  [7] Radim Pradka & Katerina Kolmanova Czechy
94  [6] Anton Baurov & Yulia Posmygaeva Rosja
94  [6] Peter Majzelj & Maja Gersak Słowenia
96  [5] Michal Kostovcik & Kamila Dostalova Czechy
96  [5] Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rosja
98  [4] Maxim Kochura & Alena Zanitsyna Rosja
98  [4] Evgenij Voznyuk & Katharina Simon Niemcy
100  [2] Dmitry Chaplin & Ilona Mayzenberg USA

Runda 3 (górne 155)

101  [23] Kiril Malovanyy & Olga Malovanaya Ukraina
101  [23] Mikhail Marinich & Natalia Revkova Rosja
101  [23] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonia
101  [23] Vladislav Silde & Svetlana Lesniak Rosja
101  [23] Piotr Szelest & Diana Klos Polska
106  [22] Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Niemcy
106  [22] Toni Tuominen & Soile Nasanen Finlandia
106  [22] Vladimir Velev & Gabriella Bodócs Austria
109  [21] Petr Cadek & Michaela Krupickova Czechy
109  [21] Evgeny Evseev & Olga Solod Rosja
109  [21] Satin Gungah & Mansi Amin Anglia
109  [21] Abraham Martinez & Nuria Singla Hiszpania
109  [21] Evgeni Papunaishvili & Marina Kopylova Rosja
114  [20] Alan Krasilnikov & Anya Katsevman USA
114  [20] Cedric Meyer & Angelique Meyer Francja
114  [20] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Dania
114  [20] Igor Popov & Anna Kozyreva Rosja
114  [20] Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Niemcy
119  [19] Maxime Dereymez & Sophie Chevalier Francja
119  [19] Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Niemcy
119  [19] Jani Rasimus & Milla Virtanen Finlandia
119  [19] Denis Shepelev & Anna Abakumova Rosja
119  [19] Heiko Straile & Daniela Beckmann Niemcy
124  [18] Mario Di Somma & Katarzyna Osinska RPA
124  [18] Ruben Monfrooy & Linda Simonis Holandia
124  [18] Samuel Peron & Laura Fantinato Włochy
124  [18] Christian Polanc & Petra Kostovcikova Niemcy
128  [17] Massimiliano Andronaco & Manuela De Franco Włochy
128  [17] Paulo Cezar & Barbara Ribeiro Portugalia
128  [17] Rudi Grabon & Sybille Schreier Niemcy
128  [17] Roberto Imperatori & Mara Gattanella Włochy
128  [17] Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Polska
128  [17] Anton Silantev & Ioulia Kolyagina Rosja
134  [16] Yevgen Borovik & Olena Martyshenko Ukraina
134  [16] Christian Hiebl & Karin Fischbacher Austria
134  [16] Csaba László & Szilvia Szögi Węgry
134  [16] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Austria
134  [16] Dmitri Roshchektaev & Anastasia Belykh Rosja
139  [15] Robin de Groot & Steffany van Vliet Holandia
139  [15] Giorgio Di Raimondo & Simona Massari Włochy
139  [15] Sergei Guskov & Anna Sharikova Rosja
139  [15] Saverio Loria & Giovanna Bellomo Włochy
139  [15] Bruno Tomas & Joanna Santos Portugalia
144  [13] Alfonso Farnese & Nives Farnese Włochy
144  [13] Anatoli Granovski & Olga Aleshina Rosja
144  [13] Krzysztof Ozog & Monika Heinze Polska
147  [11] Mathieu Caron & Marilyne Prevost Kanada
147  [11] Alessandro Testa & Mena Di Prete Włochy
149  [10] Igor Antisferov & Anastasija Erofeeva Rosja
149  [10] Andriy Dykyy & Iryna Zhebrak Ukraina
149  [10] Daniele Muzi & Mary Fietta Włochy
149  [10] Kazuhiko Natsumi & Kyoko Yanagihori Japonia
149  [10] Charles Wang & Janet Hsiao Tajwan
154  [9] Ricardo De Freitas & Diana Rosa Reinig Niemcy
154  [9] Isaac Rovira & Desiree Martin Hiszpania

Runda 2 (górne 223)

156  [19] Roberto Baldolini & Giulia Francoletti Włochy
156  [19] Adam Blakey & Meagan Alderton Australia
156  [19] Claudio Carta & Alessandra Mondula Włochy
156  [19] Ryan Dilello & Natalie Wakefield USA
156  [19] Diego Ermo & Valentina Amicone Włochy
156  [19] Zoltán Horvath & Maria Krizsa Węgry
156  [19] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finlandia
156  [19] Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandia
156  [19] Matti Saari & Jaana Haanmäki Finlandia
156  [19] Albert Santoro & Irma Tan Singapur
156  [19] Mirko Sciolan & Sabrina Meretti Włochy
156  [19] Michal Skawinski & Agnieszka Pomorska Polska
156  [19] Velislav Veliov & Christine Demaio USA
169  [18] Michael Cho & Alice Cho USA
169  [18] Thomas Dubru & Kelly Smith Belgia
169  [18] Oleg Miroshnichenko & Elena Feitliher Izrael
169  [18] Craig Monley & Sriani Argaet Australia
169  [18] Dirk Thalheimer & Judith Vogeley Niemcy
169  [18] Denis Yuhtman & Anna Aronov Izrael
175  [17] Tamás Barta & Beata Simon Węgry
175  [17] Peter Rombouts & Kim Rombouts Holandia
175  [17] Sergei Volkov & Yekaterina Nurova Rosja
178  [16] Agris Bertulsons & Inga Vitenberga Łotwa
178  [16] Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraina
178  [16] Jörg Dunkel & Martina Glatz Niemcy
178  [16] Scot Grant & Lisa Carrington Anglia
178  [16] Luis Miguel & Luzviminda Artuz Filipiny
178  [16] Anthony Roche & Carole Viossat Francja
184  [15] Luca Di Giacomantonio & Valentina Alviani Włochy
184  [15] Leonid Fedorenko & Kristina Kondratieva Rosja
184  [15] Karsten Lauer & Paula De La-llave Niemcy
184  [15] Anton Prikazchikov & Maria Prikazchikova Rosja
188  [14] Artiom Galiaga & Ophelie Sarica Francja
188  [14] Wladislaw Lalafarjan & Maya Tochelovich Niemcy
188  [14] Richard Waldock & Stephanie Weiss Anglia
191  [13] Sascha Hohmann & Zorica Jovanovic Niemcy
191  [13] Michael Mendoza & Francesca Mazzacurati Filipiny
191  [13] Jared Parnell & Sharna Burgess Australia
194  [12] Osamu Akabane & Naomi Okubo Japonia
194  [12] Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Niemcy
194  [12] Chang Il Lim & Kang Min Lee Korea (Płd)
194  [12] Akihiro Takahashi & Yoshiko Kido Japonia
194  [12] Thanh Tran & Yvonne Hemlein Niemcy
199  [11] Slavik Adjidersky & Lilya Furman Izrael
199  [11] Daniel Berchtold & Nadine Müller Szwajcaria
199  [11] Tim Brooks & Lindsey Goldbury Anglia
199  [11] Nico Burkel & Andrea Pihl Niemcy
199  [11] Alistair Chetcuti & Melanie Muscat Malta
199  [11] Mark Perkovich & Veronica Cirignano USA
199  [11] Domenico Simmaco & Elena Coniglio Włochy
199  [11] Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
207  [10] Jari Aaltonen & Leena Aaltonen Finlandia
207  [10] Igor Boyev & Irina Savueshkina Ukraina
207  [10] Jeremy Gatlin & Hilary Smoot USA
207  [10] Jeroen Luijer & Marinka Van Den Bos Holandia
211  [9] Andrey Levitskiy & Marina Frolova Rosja
212  [8] Torsten Schriewer & Sandra Strüder Niemcy
213  [7] Katsutoshi Ninagawa & Kerry Simmons Anglia
213  [7] Accursio Romeo & Leah Frith Anglia
213  [7] Melvin Tan & Sharon Tan Singapur
216  [6] Wesley Atack & Nikola Schulz Niemcy
216  [6] Andre Boss & Rossella Sedicina Szwajcaria
216  [6] Ulisse Riccardi & Barbara Pischianz Włochy
219  [5] Sami Keskimaki & Julia Iljina Finlandia
219  [5] Jin Woo Park & Young Ha Lee Korea (Płd)
219  [5] Sander Schols & Wendy Schmeltz Holandia
222  [4] Alexandre Chalkevitch & Larissa Kerbel Kanada
223  [2] Alisher Ahmetov & Monica Pina Carreras Hiszpania

Runda 1 (górne 267)

224  [23] Karl Fencl & Judith Steinbatz Austria
224  [23] Dawid Kaminski & Louise Bell Anglia
224  [23] Christophe Moioli & Annabelle Anglade Francja
224  [23] Isao Wolvekamp & Shirley Benton Holandia
228  [22] Mayo Alanen & Tone Jacobsen USA
228  [22] Andre Distler & Sybille Schaffer-distler (aka Peschelt) Niemcy
228  [22] Jaime Hurtado & Hillary Hayward-thomas USA
228  [22] Massimiliano Matta & Elvia Martis Włochy
228  [22] Przemyslaw Opolski & Claudia Lomazzi Włochy
228  [22] David Weston & Laura John Anglia
228  [22] Gary Woods & Susie Claridge Anglia
234  [21] Mirza Geljo & Amila Muzurovic Bośnia i Hercegowina
234  [21] Angelo Domenico Paolicelli & Assunta Palumbo Włochy
234  [21] Stepan Pogorelskij & Olga Pogorelskaya (aka Tiulpa) Rosja
234  [21] Gregor Stitz & Marion Lengl Niemcy
239  [20] Duncan Coull & Claudia Bader Niemcy
239  [20] Takanori Hayashi & Seiko Hayashi Japonia
239  [20] Nontasart Meksawad & Uriawan Kamawatana Tajlandia
242  [19] Emron Grover & Angela Devine USA
242  [19] Dionyssios Tsafaridis & Evdokia Veropoulou Anglia
242  [19] Robert Van Leeuwen & Floortje Laan Holandia
245  [18] Tobias Eckrath & Andrea Teich Niemcy
245  [18] Jason Hawks & Rosemary Archer USA
245  [18] István Szecsei & Beatrix Kostyava Węgry
248  [17] Michael Chang & Melissa Hickey Australia
248  [17] Emanuil Karakatsanis & Sarah Knapp Niemcy
248  [17] Attila Merth & Stephanie Schumann Niemcy
248  [17] Pierre Vallee & Marion Duguest Francja
248  [17] Craig Wade & Elizabeth Elves Anglia
253  [16] Mark Baker & Dia Beck USA
253  [16] Jan De Roode & Claudia Korving Holandia
253  [16] Xander Van Kempen & Priscilla Van Kempen Holandia
256  [15] Philip Hain & Romana Schrötter Austria
257  [13] Karson Denney & Jennifer Grow USA
257  [13] Flavio Lodigiani & Patricia Patt Szwajcaria
259  [12] Thomas Henske & Simone Möws Niemcy
259  [12] Christopher Koutinas & Helen Prasinou Grecja
259  [12] Marcus Leinweber & Tanja Münster (aka Leinweber) Niemcy
262  [11] David Fitz-hardy & Tanya Duncan Anglia
262  [11] Hyun Mook Shin & Da Rae Kim Korea (Płd)
262  [11] Hide Terui & Chako Terui Japonia
265  [8] Chuck Lui & Karen Au Kanada
266  [3] Stanley Suen & Miao Lu Hong Kong
267  [2] Jerry Abrams & Elizabeth Rislove USA
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}