Results from Blackpool Dance Festival 2004 - Professional Standard 4 czerwca 2004
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Blackpool Dance Festival 2004
Anglia - Blackpool 28 maja 2004

Professional Standard 4 czerwca 2004

Półfinał

1  Christopher Hawkins & Hazel Newberry Anglia
2  Timothy Howson & Joanne Bolton Anglia
3  Jonathan Wilkins & Katusha Demidova USA
4  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Włochy
5  Alan Shingler & Donna Shingler (aka Reeve) Anglia
6  Jonathan Crossley & Lyn Marriner Anglia
7  Giampiero Giannico & Ieva Pauksena USA
8  Tony Dokman & Amanda Dokman (aka Owen) Holandia
9  Michele Bonsignori & Monica Baldasseroni Włochy
10  Roberto Villa & Morena Colagreco Włochy
11  Victor Fung & Anna Mikhed USA
12  Brian Eriksen & Marianne Eihilt Dania
13  Roberto Giuliato & Serena Picco Włochy
14  Alexei Galchun & Tatiana Demina Rosja
15  Seiji Tanido & Emi Hayano Japonia
16  Mirko D'agostino & Arianna D'amico Włochy
17  Craig Draper & Justyna Kozinska Anglia
18  Koji Hiyama & Kumiko Hiyama Japonia
19  Shintaro Yanagibashi & Kumiko Asami Japonia
20  Luca Tonello & Ekaterina Baroulina Rosja
21  Igor Litvinov & Julia Ivleva USA
21  Giuliano Nironi & Simonetta Vecchi Włochy
23  Shozo Ishihara & Toko Shibuya Japonia
24  Mirco Selli & Marica Selli Włochy
25  Tomoki Shiraishi & Kaori Shiraishi Japonia
26  Anton Du Beke & Erin Boag Anglia
27  Stefano Fanasca & Michela Battisti Włochy
28  Jeffrey Zhi Feng Qi & Olivia Zhen Zhang Chiny
29  Sergey Mikheev & Anastasia Sidoran Rosja
30  Richard Perry & Natalie Perry Nowa Zelandia
31  Alex Hou & Melody Hou Tajwan
32  Fabrizio Cravero & Lorena Cravero Włochy
33  Roberto Regnoli & Tania Berto Włochy
34  Adam Reeve & Karen Reeve (aka Bjork) Islandia
35  Fabio Bosco & Marina Ferrari Belgia
35  Marcel Gebert & Lenka Gebert (aka Strakosova) Czechy
37  Alain Doucet & Anik Jolicoeur-doucet Kanada
37  James Taplin & Claire Taplin (aka Barrington) Anglia
39  Hide Miyajima & Sumi Shimizu Japonia
40  Garry Gekhman & Rita Gekhman USA
41  Stanislav Bekmametov & Natalia Urban Rosja
41  Peter Broström & Maria Karlsson Szwecja
41  Gherman Mustuc & Iveta Lukosiute USA
44  Ichiro Suzuki & Ayumi Suzuki Japonia
45  Shu Jun Wang & Ni Ya Li Chiny
45  Sam Kaiho & Mari Kaiho Japonia
47  Alexei Kolodkin & Anna Kolodkina (aka Streltsova) Rosja
48  Takeshi Sasaya & Kumi Sasaya Japonia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Runda 3 (górne 102)

49  [19] Gerwin Biedermann & Betty Urbeinz Niemcy
49  [19] Takahito Suetomi & Naoko Fujimoto Japonia
51  [18] Slavyko Baylov & Irena Kaklamonova USA
51  [18] Sergei Zhokhov & Iulia Mincheva Rosja
53  [17] Mark Schulze-altmann & Sandra Bähr Niemcy
54  [16] Paul Laroche & Nadege Blanchet Francja
55  [15] Jun Motoike & Noriko Motoike (aka Muto) Japonia
56  [14] Michael Burton & Martina Wuttig Niemcy
56  [14] Hisashi Kawahara & Izumi Arai Japonia
56  [14] Daisuke Okada & Junko Hishida Japonia
59  [13] Kiichiro Kinoshita & Naomi Kinoshita Japonia
59  [13] Tohru Maeda & Misuzu Ezawa Japonia
61  [12] Sergei Gladkikh & Tatiana Gladkikh Rosja
61  [12] Naoki Iezumi & Tomomi Iezumi Japonia
63  [11] Sergei Bezrodnov & Olga Bezrodnov USA
63  [11] Gianfranco Galeone & Loredana Manigrasso Włochy
63  [11] Jean-Francois Messier & Marie Bolduc Kanada
63  [11] Frank Radich & Susanne Holde Dania
63  [11] Takuhide Takeda & Mayumi Takeda Japonia
68  [10] Liang Fu Wen & Rong Sun Chiny
68  [10] Wim Gevaert & Inge Gevaert Hansart Belgia
68  [10] Vitaliy Kozhev & Irina Kozhev (aka Lobanova) USA
68  [10] Stephan Olivieri & Melanie Sears Australia
68  [10] Danny Quillian & Lynn Jolicoeur Kanada
68  [10] Marc Scheithauer & Kerstin Stettner Niemcy
74  [9] Aki Nakaaki & Jun Nakaaki Japonia
74  [9] Norio Uchino & Noriko Uchino Japonia
76  [8] Alexander Kreissl & Christina Auer Austria
76  [8] Ken Lau & Lisa Xie Chiny
76  [8] Akiji Minegishi & Kyoko Miwa Japonia
76  [8] Yoshihiro Miwa & Tomoko Miwa Japonia
76  [8] Tom Tokuyama & Kuni Tokuyama (aka Sakurai) Japonia
81  [7] Eddie Stutts & Viktoria Belova USA
82  [6] Mickey Higuchi & Yoko Haseba Japonia
82  [6] Eamon Mcgrath & Anita Mcgrath (aka Lilley) Australia
82  [6] Mike Otake & Kim Yotusmoto Japonia
82  [6] Tetsuya Yamashita & Mako Karibe Japonia
86  [5] Michele Bacci & Denise Mayes Anglia
86  [5] Robert Kubis & Izabella Jaworska USA
86  [5] Nunzio Mariano & Gilda Argenziano Włochy
86  [5] Shuichiro Mine & Saori Mine Japonia
86  [5] Anthony Price & Zoey Price Anglia
86  [5] Hiroyuki Shirahata & Yoko Shirahata Japonia
86  [5] Alexander Vanchugin & Oxana Skripnik Rosja
93  [4] Hirotaka Misawa & Kaori Yamashita Japonia
93  [4] Sven Winschuh & Irina Foradt Niemcy
95  [3] Masayuki Ito & Reiko Ito Japonia
95  [3] Kota Shoji & Nami Shoji Japonia
95  [3] Shin Ya Urui & Kayo Urui Japonia
98  [2] Masashi Saito & Kayoko Saito Japonia
99  [1] Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonia
99  [1] Bruce Lait & Crystal Main Anglia
99  [1] Munetsugo Tomita & Yoko Sato (aka Hamaguchi) Japonia
102  Kim Laamanen & Piia Laamanen (aka Astikainen) Finlandia

Runda 2 (górne 182)

103  [19] Jimmy Chen & Dana Shen Tajwan
103  [19] Akio Tamura & Ritsu Wakao Japonia
105  [18] Kazunori Matsuo & Makika Matsuo Japonia
105  [18] Dmitry Novikov & Marina Gaevskaya Rosja
105  [18] Masahiro Watanabe & Haruna Takayanagi Japonia
105  [18] Hirotaka Yamaguchi & Ayako Yashima Japonia
109  [17] Giacomo Agrello & Alexandria Hawkins USA
109  [17] Christoph Gross & Nadia Somfleth Niemcy
109  [17] Oleg Kurianov & Natalia Popova Rosja
109  [17] Toshiharu Naritake & Sayuri Nobemoto Japonia
109  [17] Yuji Otaki & Mako Otaki Japonia
109  [17] Kevin Shan & Sara Shan Tajwan
115  [16] Terumi Abe & Emi Yomogita Japonia
115  [16] Rory Costain & Katherine Moon Anglia
115  [16] Toshihiko Hayashi & Naoko Hayashi Japonia
115  [16] Say Iwaki & Yuuka Kondo Japonia
115  [16] Glyn Lin & Wen Hua Ji (aka Tracy Li) Tajwan
115  [16] Vladimir Shnyriev & Elena Lebedeva Słowacja
115  [16] Woo Sik Bum & Han Eun-ha Korea (Płd)
122  [15] Masashi Azuma & Ai Azuma Japonia
122  [15] Kenta Izaki & Kyoko Morita Japonia
124  [14] Zhun Jian Shi & Xin Wang Chiny
124  [14] Hideo Shiojima & Atsue Shiojima Japonia
124  [14] Keiichi Toyoshima & Kumiko Toyoshima Japonia
127  [13] Rauno Leino & Merja Ylönen Finlandia
127  [13] Hongyao Li & Lin He Chiny
127  [13] Shigeru Nakaizumi & Tomoko Kanoya Japonia
127  [13] Young Ryu & Ekaterina Mischenko Kanada
127  [13] Kazuyuki Umehara & Mihoko Hattori Japonia
132  [11] Seiji Iida & Masako Iida Japonia
133  [10] Marco Beltrami & Emanuela Pieri Włochy
133  [10] Atsuyuki Hatanaka & Asuka Nishio Japonia
133  [10] Takao Hirabayashi & Noriko Aizawa Japonia
133  [10] Masahiro Kiwari & Taeko Nishimura Japonia
133  [10] Tibor Kysel & Eva Kempf Słowacja
133  [10] Makoto Sekine & Tomoko Iizuka Japonia
133  [10] Ralph Vieberink & Angeline Bos Holandia
133  [10] Qi Zhao & Hui Guo Chiny
141  [9] Yasuaki Kakuda & Yuka Kakuda Japonia
141  [9] Naoya Mizuguchi & Keiko Mizuguchi Japonia
141  [9] Katsuyoshi Nishida & Kumiko Tamaoki Japonia
141  [9] Tadasama Ohyama & Naoko Yoshioka Japonia
141  [9] Yasuhide Watanabe & Kyoko Watanabe Japonia
146  [8] Woo Young Chung & Hyun Ju Moon Korea (Płd)
146  [8] Yoshihisa Ishikawa & Toshiko Terakawa Japonia
146  [8] Shusuke Kato & Rumi Miyata Japonia
146  [8] Vladimir Kosarev & Maryana Kuchersky USA
146  [8] Masahiko Tsuda & Yuriko Furuya Japonia
146  [8] Daisuke Yamamoto & Miki Sugiyama Japonia
152  [7] Takahiro Niikura & Yukiko Nakata Japonia
152  [7] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonia
154  [6] Naoya Mihashi & Shigemi Mihashi Japonia
154  [6] Motoki Murakami & Takako Fukuyama Japonia
154  [6] Daisuke Tsuchiya & Sayo Sekizawa Japonia
157  [5] Walter Bonte & Nicole De Jong Holandia
157  [5] Shinichi Enmi & Rikako Enmi Japonia
157  [5] Tadashi Hirose & Hisako Hirose Japonia
157  [5] Koji Iida & Chinami Iida Japonia
157  [5] Makoto Yamada & Asako Tani Japonia
162  [4] Manfred Edelbauer & Regina Gombar Austria
162  [4] Jason Kim & Jenny Kim Korea (Płd)
162  [4] Jong Ryul Lee & Jing Young Hong Korea (Płd)
162  [4] Norinobu Morishita & Eimi Nishioka Japonia
162  [4] Masaya Nakata & Rimi Noro Japonia
162  [4] Ken Narasaki & Takako Nakanishi Japonia
162  [4] Yoshito Nishioka & Mayumi Nishioka Japonia
169  [3] Aaron Huang & Karen Chou Tajwan
169  [3] Ryo Isobe & Alisa Yamamoto Japonia
169  [3] Hideki Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japonia
169  [3] Masaharu Ozaki & Masae Ozaki Japonia
169  [3] Tomokazu Takeda & Noriko Takeda (aka Ito) Japonia
174  [2] Yusuke Ikeda & Mitori Himuka Japonia
174  [2] Jari Muller & Hannah Cole USA
174  [2] Atsushi Yanada & Saori Yanada Japonia
177  [1] Atsuhiro Kawachi & Hiroko Kawachi Japonia
177  [1] Huang Nai-yi & Yang Yan Chiny
177  [1] Sonny Tokunaga & Satomi Tokunaga Japonia
180  Youki Katayama & Noriko Katayama Japonia
180  Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonia
180  Xue Song Ning & Jian Min Xu Chiny

Runda 1 (górne 222)

184  [28] Dan Ian Lu & Ling Hou Chiny
184  [28] Hu Wei & Du Wenting Chiny
186  [27] Masaaki Fujiwara & Akiko Fujiwara Japonia
186  [27] Naoki Kato & Hiroko Kato Japonia
186  [27] Alex Young & Pamela Preczewski USA
189  [26] Xiao Feng Ju & Qi Ying Li Chiny
189  [26] Kei Shinohara & Sachiko Shinohara Japonia
191  [25] Hiroyasu Ichikawa & Rika Nakayama Japonia
191  [25] Yohei Matsumoto & Reiko Matsumoto Japonia
191  [25] Takeshi Tajima & Kaori Shigemura Japonia
194  [23] Yang Gang & Sun Lin Chiny
194  [23] Danilo Silvestri & Gloria Silvestri Włochy
196  [22] Kazuki Natanabe & Micky Nishikawa Japonia
197  [21] Nicky Ozaki & Nina Ozaki Japonia
198  [20] Giovanni Caia & Santina Cucinotta Włochy
199  [19] Yasuyuki Nakamura & Mari Okamoto Japonia
200  [18] Mark Mullen & Christine Rinne USA
200  [18] Kazuo Takeuchi & Akiko Maita Japonia
202  [17] Chang-hyun Park & Yoo-ha Park Korea (Płd)
203  [16] Zhi-yu Zheng & Xiao Ting Tao Chiny
204  [14] Tetsu Akikawa & Miyuki Akikawa Japonia
204  [14] Fumio Oshima & Sumiko Kawada Japonia
204  [14] Peter Pan & Lily Chung Tajwan
204  [14] Nin Wai Shuen & Shuet Mui Cheng Hong Kong
208  [13] Edgar Borromeo & Ana Dulce Yango Filipiny
208  [13] Hiroyuki Hiura & Ayako Takei Japonia
208  [13] Osamu Santanda & Mihoko Santanda Japonia
211  [12] Karabo Rapodile & Marion Baxter RPA
212  [11] Gerard Goris & Naomi Kolijn Holandia
212  [11] Sam Huang & Sammy Tsai Tajwan
214  [10] Wang Chul Um & Eun Sim Yang Korea (Płd)
214  [10] Tetsuya Watanabe & Chikako Endo Japonia
216  [9] Junichi Kitagawa & Keiko Kitagawa Japonia
217  [8] Zhengqiang Chen & Xuefei Huang Chiny
218  [7] Zheng Ming Wang & Virginia Kong Chiny
219  [5] Hideo Mikuni & Naomi Masaki Japonia
220  [4] Yuji Harada & Sumi Murata Japonia
221  [1] Johan Bakker & Annaline Bakker RPA
222  Steven Han & Stella Moon Korea (Płd)
222  Beat Roemmel & Babs Zuercher Szwajcaria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}