Results from Blackpool Dance Festival 2004 - Under21 Latin 29 maja 2004
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Blackpool Dance Festival 2004
Anglia - Blackpool 28 maja 2004

Under21 Latin 29 maja 2004

Finał

1  Mark Ballas & Daria Zviagina Anglia
2  Valentin Chmerkovskiy & Sandra Udis USA
3  Ryan Terry & Katerina Gontarenko Anglia
4  Artem Okharimenko & Alexandra Nelyubina Rosja
5  Igor Drobyazko & Anna Tovbin USA
6  Valentin Voronov & Yulia Musikhina Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [26] Andrei Kiselev & Elena Arsentieva Rosja
8  [25] Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Rosja
8  [25] Alexei Plakhotnikov & Anna Savelieva Rosja
10  [22] Gary Wright & Victoria Burke Anglia
11  [20] Nikita Bazev & Natalia Borodaenko Rosja
12  [6] Anton Marchuk & Oxana Sidorenko Rosja

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [23] Igor Mikhaylov & Lucy Jones Anglia
14  [18] Dmitriy Svetlichnyy & Alina Imrekova Rosja
15  [17] Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Rosja
16  [16] Richard Andersson & Cecilia Ehrling Szwecja
16  [16] Danilo Forte & Adriana Di Nardi Irlandia
16  [16] Ilya Maleko & Kimberley Taylor Anglia
16  [16] Stanislav Savich & Faina Savich USA
20  [15] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalia
21  [15] Aric Yegudkin & Maria Belash Australia
22  [13] Atanas Gendov & Roselina Doneva Bułgaria
23  [7] Denis Weinberg & Julia Syceva Niemcy

Runda 4 (górne 51)

24  [20] Anders Jacobsson & Veera Kinnunen Szwecja
24  [20] Konstantin Kasper & Margarita Novitskaia Rosja
24  [20] Vitali Panteleev & Tatiana Volkova Rosja
24  [20] Anton Sboev & Elizaveta Missevich Rosja
24  [20] Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
29  [19] Ferdinando Iannaccone & Alesya Leshchenko Włochy
30  [18] Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Włochy
30  [18] Grygoriy Boldyrev & Anna Jelnikova Rosja
30  [18] Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rosja
33  [16] Marek Fiksa & Blanka Winiarska Polska
34  [15] Giovanni Scandiffio & Eleonora Scandiffio Włochy
34  [15] Danny Stowell & Holly Woolcott Anglia
36  [14] Giuseppe De Chiaro & Teresa De Chiaro Włochy
36  [14] Artur Frantsevich & Svetlana Gudyno Rosja
36  [14] Mikhail Imamutdinov & Marina Nikolaeva Rosja
36  [14] Serguei Matievitch & Vera Androshuk Rosja
36  [14] Tom Erik Nilsen & Pia Lundanes Loewe Norwegia
41  [13] Andrei Akatov & Olesia Samsonova Rosja
42  [12] Domenico Cannizzaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Włochy
42  [12] Evgeni Losev & Anna Gudyno Rosja
44  [11] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azerbejdżan
44  [11] Simone Papi & Francesco Buccisano Włochy
44  [11] Claudio Viscardi & Carolina Preziuso Włochy
47  [10] Robert Rowinski & Kinga Jurecka-Fiksa Polska
48  [9] Redmond Valk & Alexandra Matteman Holandia
49  [8] Petr Kashinski & Anastasia Sergievskaia Rosja
49  [8] Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Łotwa
51  [7] Ronak Spamer & Tasmin Spamer Niemcy

Runda 3 (górne 80)

52  [23] Masayuki Ishihara & Megumi Saito Japonia
52  [23] Vassili Merinov & Mariam Izmaylova Rosja
52  [23] Mirco Risi & Ilenia Di Prete Włochy
55  [22] Vladimir Karpov & Olga Barannikova Rosja
55  [22] Georgiy Korolyov & Marta Sztobryn Polska
55  [22] Edgar Marcos & Saray Gomez Hiszpania
58  [21] Carlo Valerio Aloia & Simona Caratelli Włochy
58  [21] Gabriele Goffredo & Ekaterina Vaganova Włochy
60  [20] Stefano Oradei & Luisa Beliani Włochy
61  [19] Dmitri Barilo & Karin Rooba Estonia
61  [19] Aleksey Bartolomei & Ekaterina Shayakhmetova Rosja
61  [19] Alessandro Camerotto & Fauve Hautot Francja
61  [19] Simone Franco & Sara Casini Włochy
61  [19] Ivan Kosilov & Natalia Barantseva Rosja
66  [18] Björn Bitsch & Ashli Williamson Dania
66  [18] Matteo Caputo & Veronica Bomboi Włochy
66  [18] Rafal Maserak & Kamila Kajak Polska
69  [17] Mikhail Kudriashov & Daria Mokhova Rosja
69  [17] Riccardo Papi & Flavia Rudilosso Włochy
69  [17] Alessandro Rizzo & Maria Oliva Włochy
72  [16] Igor Alexandrov & Anna Bulgakova Rosja
72  [16] Andrey Pinchuk & Nicole Volynets USA
72  [16] Sergiu Rusu & Mirona Gliga Rumunia
75  [15] Matthew Geronimi & Masha Khazanova Australia
75  [15] Claudio Toscano & Anna Quattrone Włochy
77  [13] Vadim Garbuzov & Nadiya Dyatlova Kanada
77  [13] Valentin Lusin & Renata Busheeva Niemcy
79  [12] Pierpaolo Stellato & Antonia Goffredo Włochy
80  [11] Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonia

Runda 2 (górne 129)

81  [24] Marc Christensen & Tine Dahl Dania
81  [24] Riccardo Morelli & Nancy Berti Włochy
81  [24] Anatoly Shir & Lana Girshik USA
81  [24] Aleksandr Shmonin & Daria Bakaeva Rosja
85  [23] Paolo Ciotoli & Silvia Bortone Włochy
85  [23] Denys Drozdyuk & Polina Kolodizner Niemcy
85  [23] Alexander Kaloferov & Diana Olonetskaya USA
85  [23] Evgeney Parnikel & Anna Demidova Rosja
85  [23] Alexander Svanberg & Jeanette Carlsson Szwecja
90  [22] Igors Haritonovs & Stacey Parrott Łotwa
90  [22] Roman Lerner & Julia Tamarkina USA
90  [22] Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Rosja
93  [21] Ivan Calandrini & Maria Rosaria Marino (aka Calandrini) Włochy
93  [21] Eriks Eglitis & Asnate Rikse Łotwa
93  [21] Janick Loewe & Ditte Katherina Vedel Dania
93  [21] Emiliano Palmieri & Federica Rai Włochy
97  [20] Ivan Kruk & Ksenia Koshkina Rosja
98  [19] Francesco Ciotoli & Jasmine Bricca Włochy
98  [19] Daniele Gozzi & Ilenia Odorico Włochy
98  [19] Ruben Rodriguez & Raquel Recasens Hiszpania
101  [18] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Włochy
101  [18] Danilo Maddalena & Ekaterina Inozemtseva Włochy
103  [17] Lluis Borrero & Miriam Bujaldon Hiszpania
103  [17] Salvatore Cauchi & Serena Romano Włochy
103  [17] Daniele Di Salvo & Anna Bruno Włochy
103  [17] Felipe Garcia Lopez & Regina Gutschmidt Niemcy
103  [17] Petr Ilin & Olga Lobanova Rosja
108  [16] Jakub Davidek & Michaela Gatekova Czechy
108  [16] Ivan Knezevic & Sandra Cvijetic Serbia
108  [16] Pavel Starikov & Alexandra Ostapchuk Rosja
111  [15] Manuel Priori & Debora Papi Włochy
112  [14] Inaki Albiol & Maria Carbonell Hiszpania
112  [14] Andre Cloete & Beata Cloete RPA
112  [14] Ben Hardwick & Emma Slater Anglia
112  [14] Pasquale Nudo & Manuela Stellato Włochy
112  [14] Ilia Russo & Yulia Russo Białoruś
117  [13] Mikhail An & Anna Zueva Rosja
117  [13] Mark-bruce Sasnovski & Lizl Jooste RPA
117  [13] Michael Seidel & Lydia Hellmann Niemcy
120  [12] Francesco Cozzolino & Jennifer Metallo Włochy
120  [12] Jordi Fabrega & Cristina Abad Hiszpania
120  [12] Gianni Porcaro & Svetlana Zamolotskikh Włochy
123  [10] Zillion Wong & Sarah Liang Kanada
124  [9] Andrea Cailotto & Sharon Moro Włochy
125  [8] Sergio D'avino & Romina Molinari Włochy
125  [8] Pavel Malov & Kristina Ivanova Rosja
125  [8] Martinus Schoeman & Michelle Roets RPA
128  [7] Jamie De Souza & Victoria Bennett Anglia
129  [6] Thomas Stopani & Gemma Miles Anglia

Runda 1 (górne 160)

130  [29] Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugalia
130  [29] Cristian Chimenti & Chiara Bardini Włochy
130  [29] Manuel Maluccelli & Sonia Giuri Włochy
130  [29] Michele Prioletti & Sonia Stanziani Włochy
130  [29] François Pruneau & Catherine Turcotte Kanada
130  [29] Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rosja
136  [28] Brent Borbon & Melissa Blanco USA
136  [28] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Włochy
136  [28] Nicola Chianese & Assunta Chianese Włochy
136  [28] Yuriy Kremnev & Elena Teresheva Rosja
140  [27] Yao Hu & Ye Jiang Chiny
140  [27] Kostyantyn Melnyk & Olga Melnyk Ukraina
140  [27] Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rosja
143  [26] James Forman & Hannah Davis Anglia
143  [26] Watcharakorn Suasuebpun & Warapa Jumbala Tajlandia
145  [25] Marco Aloisi & Sabrina Rotundo Włochy
145  [25] Alexcandar Halleland & Anette Stokke Norwegia
145  [25] Yutaka Kubota & Miyuki Kubota Japonia
145  [25] Eksteen Traut & Michelle Oppenshaw (aka Leigh ) RPA
149  [24] Rustam Galiullin & Yulia Shorokhova Rosja
149  [24] Jonathan Näslund & Emelie Briding Szwecja
151  [22] Adrian Agius & Sasha Roberts Malta
151  [22] Vidar Lim Losvik & Rakel Aalmo Norwegia
151  [22] Mads Vad & Anna Moreborg Dania
154  [20] Simon Richardson & Heather Durose Anglia
154  [20] Ricardo Ruaro & Giulia Ceola Włochy
156  [15] Julian Tocker & Brittney Marshall Nowa Zelandia
157  [14] Hyun-jin Jang & Ji Young Kim Korea (Płd)
158  [13] Ashley Bentham & Joanne Simmons Anglia
159  [11] Sung-soo Kim & Jung-youn Choi Korea (Płd)
160  [7] Ian Carstens & Sarah Cooper RPA
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}