Results from Blackpool Dance Festival 2010 - Professional Ballroom 4 czerwca 2010
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Blackpool Dance Festival 2010
Anglia - Blackpool 27 maja 2010

Professional Ballroom 4 czerwca 2010

Finał

1  Arunas Bizokas & Katusha Demidova USA
2  Mirko Gozzoli & Edita Daniute Włochy
3  Victor Fung & Anastasia Muravyova USA
4  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Włochy
5  Giampiero Giannico & Anna Mikhed USA
6  Sascha Karabey & Natasha Karabey Niemcy
7  Domen Krapez & Monica Nigro Słowenia
8  Warren Boyce & Kristi Boyce Anglia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

9  Valerio Colantoni & Yulia Spesivtseva Rosja
9  Aleksandr Zhiratkov & Irina Novozhilova (aka Popovic) Hong Kong
11  Matthew Rooke & Anna Longmore Australia
12  Mikhail Avdeev & Olga Blinova USA
13  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polska

Ćwierćfinał

14  Kota Shoji & Nami Shoji Japonia
15  Christopher Short & Elisa Chanaa Anglia
16  Go Hashimoto & Keiko Onda Japonia
17  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Szwecja
18  Stefano Soldati & Annalisa Longo Włochy
19  Urs Geisenhainer & Agnieszka Kazmierczak Polska
20  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azerbejdżan
21  Igor Litvinov & Julia Ivleva USA
22  Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rosja
23  Anton Lebedev & Anna Borshch Kanada
24  Richard Perry & Natalie Perry Nowa Zelandia
25  Denis Donskoy & Maria Galtseva Rosja
25  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraina
27  Sergey Mikheev & Natalya Chizhova Rosja
28  Tomasz Papkala & Frantsiska Yordanova Polska
29  Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finlandia

Runda 4 (górne 49)

30  Shozo Ishihara & Toko Shibuya Japonia
31  Tomoki Shiraishi & Kaori Shiraishi Japonia
32  Rüdiger Homm & Viktorija Triscuka Niemcy
33  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) USA
34  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraina
34  Jun Youn & Cellina Park Korea (Płd)
36  Egor Abashkin & Katya Kanevskaya USA
36  Sergei Gladkikh & Tatiana Gladkikh Hong Kong
38  Daniele Gallaro & Kimberly Taylor Anglia
39  Fabrizio Cravero & Lorena Cravero Włochy
40  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Białoruś
41  Takahito Suetomi & Naoko Fujimoto Japonia
42  Gherman Mustuc & Iveta Lukosiute USA
42  Samuele Pacchini & Tone Jacobsen Norwegia
42  Richard Tonizzo & Claire Hansen Kanada
45  Wang Jing & Hao Yuan Yuan Chiny
46  Alexey Zakharin & Anastazija Novojilova Rosja
47  Daisuke Okada & Junko Hishida Japonia
48  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandia
48  Glyn Lin & Wen Hua Ji (aka Tracy Li) Tajwan

Runda 3 (górne 101)

50  [18] Domenico Cannizzaro & Agnese Junkure Włochy
51  [17] James Prouton & Kelly Lemasurier Anglia
52  [16] Qi Dang & Sun Yajie Chiny
52  [16] Alex Hou & Melody Hou Tajwan
54  [14] Hide Miyajima & Sumi Shimizu Japonia
54  [14] Aki Nakaaki & Jun Nakaaki Japonia
54  [14] Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari USA
54  [14] Akio Tamura & Ritsu Wakao Japonia
54  [14] Liu Xiang & Di Ya Li Chiny
59  [13] Shintaro Asamura & Emi Toyama Japonia
59  [13] Karol Brull & Viktoria Bolender Słowacja
59  [13] Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukraina
59  [13] Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rosja
63  [12] Yasunori Aoki & Tomoko Aoki Japonia
63  [12] Paolo Di Lorenzo & Liene Darbiniece Łotwa
63  [12] Basil Issaev & Liene Apale USA
66  [11] Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Dania
67  [10] Marek Gabor & Denisa Jancusova USA
68  [9] Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finlandia
69  [8] Andrey Klinchik & Yuliya Klinchik (aka Dzyuba) USA
69  [8] Hiroshi Kudo & Ayumi Kudo Japonia
69  [8] Yoshihiro Miwa & Tomoko Miwa Japonia
72  [7] Denis Khadzhiev & Julia Karaseva Hong Kong
72  [7] Anthony Price & Zoey Price Anglia
72  [7] Veiko Ratas & Helena Liiv Estonia
72  [7] Volker Schmidt & Ellen Jonas Niemcy
76  [6] Shuichiro Mine & Saori Mine Japonia
76  [6] Jun Motoike & Noriko Muto Japonia
76  [6] Qing Shui & Yan Yan Ma Chiny
76  [6] Pawel Szajda & Karina Hofmann Polska
76  [6] Barry Winters & Holly Woolcott Anglia
81  [5] Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francja
81  [5] Daisuke Miura & Miwako Miura Japonia
81  [5] Felix Schäfer & Nina Ciechowski Niemcy
84  [4] Lu Chen Chen & Ying Zhang Chiny
84  [4] Hide Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japonia
84  [4] Dimitrijus Sazinas & Erica Sazinas (aka Wells) USA
84  [4] Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japonia
84  [4] Kazufumi Usui & Megumi Usui (aka Ishijima) Japonia
84  [4] Daisuke Yamamoto & Keiko Ando Japonia
90  [3] Victor Buenavida & Petra Cernakova Hiszpania
90  [3] Matti Kantola & Tea Kantola (aka Liikanen) Finlandia
90  [3] Paul Laroche & Estelle Rollin Francja
90  [3] Tohru Maeda & Yuuka Kondo Japonia
90  [3] Takahiro Niikura & Yukiko Nakata Japonia
90  [3] Jae Hoon Park & Young Ha Lee Korea (Płd)
96  [2] Shuo Feng Zhang & Chun Hsia Cheng Chiny
97  [1] Ki-on Choi & Mi-ra Ahn Korea (Płd)
97  [1] Aleksi Seppanen & Mona Redsven Finlandia
97  [1] Shu Taguchi & Misuzu Ezawa Japonia
100  Kousuke Morita & Toyo Morita Japonia
100  Yuta Nakagawa & Kumiko Nakagawa Japonia

Runda 2 (górne 166)

102  [22] Nazar Batih & Sarika Hudson USA
102  [22] Jim Chen & Anita Chen Tajwan
102  [22] Manabu Sugai & Yuriko Showa Japonia
105  [21] Michal Towliszew & Tiffany Fung USA
106  [20] Kiichiro Kinoshita & Naomi Kinoshita Japonia
107  [19] Takaya Kawasaki & Akiko Ono Japonia
107  [19] Kyung Shik Shin & Min Jeong Korea (Płd)
109  [18] Takuji Sayama & Yukari Miyahara Japonia
109  [18] Akira Suzuki & Reina Furukawa Japonia
109  [18] Ruslan Wilder & Katusha Wilder (aka Vostrikova) USA
112  [17] Sang Hyo Jo & Se Hee Lee Korea (Płd)
113  [16] Vladimir Gladkikh & Yana Zhikhareva Rosja
113  [16] Toru Wakasa & Tomoko Saga Japonia
115  [15] Lu Bai & Meng Pan Chiny
115  [15] Taichi Kokido & Yuka Shichida Japonia
115  [15] David Melgosa & Laia Mule Hiszpania
115  [15] Gentaro Ohtani & Shizu Kusakabe Japonia
119  [13] Accursio Romeo & Anna Borsuk Anglia
119  [13] Rolf Van Laan & Inez Mertens Holandia
121  [12] Ikaika Dowsett & Olga Zhuk USA
121  [12] Hiroshi Fujika & Mayu Hatada Japonia
121  [12] Masafumi Fujiwara & Emi Masuda Japonia
121  [12] Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonia
121  [12] Munetsugo Tomita & Yoko Sato (aka Hamaguchi) Japonia
126  [11] Yuriy Grekov & Anastasya Petrova Rosja
126  [11] Atsuyuki Hatanaka & Asuka Nishio Japonia
126  [11] Muneyoshi Tsuyuguchi & Ayako Tamura Japonia
129  [10] Pavel Cherdantsau & Svetlana Rudkovskaya USA
129  [10] Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Finlandia
131  [9] Mark Chang & Joanna Sun Tajwan
131  [9] Shinji Inoue & Miyako Tsuno Japonia
131  [9] Takafumi Kamekawa & Hitomi Takahashi Japonia
131  [9] Yoshihito Kimura & Atsuko Kimura Japonia
131  [9] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonia
131  [9] Alex Spencer & Katarzyna Herink USA
131  [9] Donald Young & Melanie Young (aka Wentzell) Anglia
138  [8] Ramon De Kleijn & Astrid Theelen Holandia
138  [8] Tomo Katayama & Kana Katayama Japonia
138  [8] Nobuaki Kijima & Hisae Fukuhara Japonia
138  [8] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japonia
138  [8] Norinobu Morishita & Eimi Nishioka Japonia
138  [8] Takeshi Tajima & Kaori Shigemura Japonia
138  [8] Matt Wu & Sharon Hsiao Tajwan
145  [7] Yasuhlro Nishimura & Chikage Nakahara Japonia
146  [6] Jian Dong & Xin Lian Chile
146  [6] Tsutomu Kimura & Asami Kimura Japonia
146  [6] Denny Wang & Tiffany Lee Tajwan
149  [5] Kazunori Matsuo & Makika Matsuo Japonia
149  [5] Masaaki Nishii & Yurika Katsuyama Japonia
149  [5] Yuji Otaki & Mako Otaki Japonia
149  [5] Hidenori Tsunokake & Aya Hosaka Japonia
153  [4] Hiro Iizuka & Yuko Iizuka Japonia
153  [4] Daisuke Ikezawa & Chihiro Hasegawa Japonia
153  [4] Noriaki Matsuoka & Yuki Matsuoka Japonia
153  [4] Hoon Oh & Yea Jung Kim Korea (Płd)
153  [4] Satoshi Takada & Junko Matsumura Japonia
153  [4] Ryo Tanaka & Shinobu Irie Japonia
153  [4] Yasufumi Tsubouchi & Miwa Tsubouchi USA
160  [3] Ling Jun Chen & Chun Yan Gu Chiny
160  [3] Vladislav Trukhachev & Elena Kuzovleva Rosja
162  [2] Victor Borisevich & Irina Borisevich Australia
162  [2] Chissanupong Jenpanichsub & Amornrath Jenpanichsub Tajlandia
164  [1] Hsieh Kan-Yu & Ko Yi-Chun Chiny
164  [1] Yoshiyuku Matsushita & Ayako Tsuchiya Japonia
166  Makoto Yamada & Asako Tani Japonia

Runda 1 (górne 227)

167  [24] Craig Bedwell & Angela Painting Anglia
167  [24] Valery Cichanowski & Marina Litke Ukraina
167  [24] Greg Gillespie & Lubomira Petkova Anglia
170  [23] Peter Ekkart & Ellen Ekkart Belgia
170  [23] Ian Gillard & Cushla Gillard (aka Edwards) Australia
170  [23] Takashi Masato & Tomoko Masato Japonia
170  [23] Nobuo Ueda & Chika Kato Japonia
174  [22] Jeong-woon An & Hye-jin An Korea (Płd)
174  [22] Eric Chao & Cherry Kao Tajwan
174  [22] Arjan Mondria & Wendy Bosch Holandia
174  [22] Kazunori Shiratani & Aki Hasegawa Anglia
178  [21] Hiroyoshi Kozaki & Nanako Ito Japonia
178  [21] Sonny Tokunaga & Satomi Tokunaga Japonia
180  [20] Hiroyasu Ichikawa & Rika Nakayama Japonia
180  [20] Yoshitaka Tabe & Miho Yamamoto Japonia
180  [20] Shin Ya Urui & Kayo Urui Japonia
180  [20] Kelvin Woo & Julia Lee Tajwan
184  [19] Marc Hotfilder & Heike Macke Niemcy
184  [19] Atsushi Yanada & Saori Yanada Japonia
186  [18] Patrik Kisucky & Janka Kisucka USA
186  [18] Masaya Sakaguchi & Akiko Yamada Japonia
188  [17] Willy Shen & Nancy Jen Tajwan
188  [17] Takashi Watanabe & Chikayo Murai Japonia
188  [17] Jimmy Yek & Carol Kwong Hong Kong
191  [16] Bok Wook Kim & Hana Jo Korea (Płd)
192  [15] Youki Katayama & Noriko Katayama Japonia
192  [15] Mac Fung Ko & Vesta Lai Ko Hong Kong
192  [15] Masaen Narita & Asakaori Narita Japonia
192  [15] Masahiro Tamayose & Chiharu Kobayashi Japonia
196  [14] Yasuyuki Nakamura & Mari Okamoto Japonia
197  [13] Kuniomi Abe & Hiromi Abe Japonia
198  [12] Edgar Branco & Milene Matias Portugalia
198  [12] Hideo Hokamura & Sanae Hokamura Japonia
198  [12] Kelvin Lam Yu & Christine Chan Ching Hong Kong
198  [12] Chung-Yu Liang & Pei-Chan Chin Tajwan
202  [11] Sarosh Ahmad & Zoe Wydroug USA
203  [10] Takashi Saito & Miyuki Watanabe Japonia
204  [9] Peter Chen & Ursula Robl Austria
204  [9] Rex Chun-jen Hsu & Selena Wan-ling Hou Tajwan
204  [9] Danny White & Natalia Danilova Australia
207  [8] Kei Shinohara & Sachiko Shinohara Japonia
208  [7] Simon Cheng & Alice Cheung Hong Kong
208  [7] Fabio Neves Henriques & Ana Rita Ramires Portugalia
208  [7] Hee-jung Hwang & Kyoung Kil Korea (Płd)
208  [7] Sang Kil Park & Sejung Lee Korea (Płd)
212  [6] Seiji Ishii & Asami Mizuma Japonia
212  [6] Chang Gi Ji & Da Rae Kim Korea (Płd)
214  [5] Worapong Chariyathammarat & Sulak Chariyathammarat Tajlandia
214  [5] Kinya Ohwada & Tomoe Ito Japonia
216  [4] Yuji Harada & Sumi Murata Japonia
216  [4] Udo Lang & Nina Schnatz Niemcy
216  [4] Tatsuo Miyama & Eriko Nishimura Japonia
219  [3] Pedro Oliveira & Telma Guerreiro Portugalia
219  [3] Marco Vitrano & Veronica Lombardo Włochy
221  [2] Benson Chang & Lee Candy Tajwan
221  [2] Alessio Doveri & Nicoletta Tintori Włochy
221  [2] Fabrizio Nencini & Maria Elena Profeti Włochy
224  [1] Pierre-yves Tinel & Susan Tinel USA
225  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Niemcy
225  Byung Kil Lee & Jung Mi Park Korea (Płd)
225  Thomas Tan & Tramaine Tan Malezja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}