Results from Blackpool Dance Festival 2010 - Professional Samba 2 czerwca 2010
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Blackpool Dance Festival 2010
Anglia - Blackpool 27 maja 2010

Professional Samba 2 czerwca 2010

Finał

1  Michal Malitowski & Joanna Leunis Polska
2  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko USA
3  Franco Formica & Oxana Lebedew Niemcy
4  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Rosja
5  Slavik Kryklyvyy & Anna Melnikova-Duknauske Rosja
6  Andrej Skufca & Melinda Torokgyorgy Słowenia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [2] Markus Homm & Ksenia Kasper Niemcy
7  [2] Maurizio Vescovo & Andra Vaidilaite Włochy
9  [1] Justinas Duknauskas & Ekaterina Lapaeva Litwa
9  [1] Matej Krajcer & Iwona Golczak Słowenia
11  Lu Ning & Jasmine Ding Fang Zhang Chiny
11  Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rosja

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [4] Andrei Mosejcuk & Kamila Kajak Polska
13  [4] Jay Park & Nataliya Maidiuk Korea (Płd)
15  [3] Rachid Malki & Anna Suprun Norwegia
15  [3] Danny Liang Zhao & Vivian Xue Gao Chiny
17  [2] Joshua Keefe & Sara Magnanelli Włochy
17  [2] Przemek Lowicki & Asta Sigvaldadottir Polska
19  [1] Gregor Rebula & Rachael Heron Anglia
19  [1] Igor Volkov & Ella Ivanova Ukraina
19  [1] Sonny Jin Zhang & Cher Wen Qingluo Chiny
22  Ilia Borovski & Veronika Klyushina Hong Kong
22  Dmitry Kurakin & Violetta Kurakina USA
22  Roman Kutskyy & Anna Kovalova USA
22  Delyan Terziev & Boriana Deltcheva USA

Runda 4 (górne 49)

26  [4] Andre Paramonov & Natalie Paramonov Kanada
26  [4] Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko USA
26  [4] Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Rosja
26  [4] Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Rosja
30  [3] David Byrnes & Karla Gerbes Australia
30  [3] Alex Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Anglia
30  [3] Francis Lafreniere & Claudia Primeau (aka Sauve) Kanada
30  [3] Keiji Oda & Satoko Watanabe Japonia
30  [3] Evgenij Voznyuk & Oksana Nikiforova Niemcy
35  [2] Cristian Bertini & Lucia Bertini Włochy
35  [2] Gunnar Gunnarsson & Amy Bennett Anglia
35  [2] Koji Nishijima & Asumi Nishijima (aka Mukataka) Japonia
38  [1] Vladislav Borodinov & Irina Garous Rosja
38  [1] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Słowacja
38  [1] Tomasz Lewandowski & Isabella Olszewska (aka Lewandowski) USA
38  [1] Peter Majzelj & Maja Gersak Słowenia
38  [1] Cedric Meyer & Angelique Meyer Francja
38  [1] Yegor Novikov & Ekaterina Zakharoff USA
38  [1] Ke Qiang Shao & Na Yang Chiny
38  [1] Ivailo Tonchev & Alyona Zarnitsina Bułgaria
46  Alessandro Camerotto & Nancy Berti Włochy
46  Plamen Danailov & Radostina Gerova Bułgaria
46  Gherman Mustuc & Iveta Lukosiute USA
46  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraina

Runda 3 (górne 99)

50  [25] Shota Sesoko & Shizuka Hara Japonia
51  [24] Kamil Studenny & Kateryna Trubina Kanada
52  [23] Daniele Gozzi & Cecilia Giovacchini USA
53  [22] Alexey Zakharin & Anastazija Novojilova Rosja
54  [21] Xiao Liu & Wei Wei Chiny
54  [21] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japonia
56  [20] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonia
56  [20] Andrey Strinadko & Agnieszka Kaniowski USA
58  [19] Alexander Berezine & Anna Afonenkova Rosja
59  [17] Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finlandia
59  [17] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonia
59  [17] German Mazhirine & Elizaveta Svetlova Rosja
62  [16] Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rosja
62  [16] Nathan Meyers & Meagan Alderton Australia
62  [16] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonia
65  [14] Marcus Johnson & Yukiko Haraguchi USA
65  [14] Rafal Piecyk & Aggeliki Georgiou Grecja
67  [13] Ryan Hammond & Lindsey Muckle Anglia
67  [13] Jun He & Min Zhang Chiny
67  [13] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finlandia
67  [13] Roman Italyankin & Olga Kordevich USA
67  [13] Sergey Korshunov & Michelle Hafle USA
67  [13] Christophe Licata & Coralie Anfray Francja
73  [11] Igor Boev & Karina Schembri Australia
73  [11] Domenico Cannizzaro & Agnese Junkure Włochy
73  [11] Stefan Erdmann & Sarah Latton Niemcy
73  [11] Bruno Tomas & Joanna Santos Portugalia
77  [10] Lyubomir Asenov & Roswitha Wieland USA
77  [10] Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polska
77  [10] Alexander Nishakov & Maria Goncharova Rosja
77  [10] Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Norwegia
81  [9] Vitaly Bill & Natalia Moshkova Rosja
81  [9] Andy Phillips & Julie Jones Australia
81  [9] Zi Long Wang & Ying Ying Xiang Chiny
84  [8] Oleg Kurianov & Natalia Popova Rosja
84  [8] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonia
84  [8] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonia
87  [7] Maxim Kochura & Olga Aleshina Rosja
87  [7] Takahiro Nakamura & Takako Yamazaki Japonia
89  [6] Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Polska
89  [6] Pierre Vallee & Marion Duguest Francja
91  [5] Vyacheslav Legkovenko & Lyudmyla Gashytska Ukraina
92  [4] Alexander Ivakhnov & Anastasija Kraitor Litwa
92  [4] George Osadchy & Elizaveta Shaposhnikova Rosja
94  [3] Christian Millette & Denitsa Ikonomova Bułgaria
94  [3] Barry Winters & Holly Woolcott Anglia
96  [2] Edgar Branco & Milene Matias Portugalia
96  [2] Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finlandia
98  [1] Simon Schmidt & Maria Gramatikova Austria
99  Kiril Pandov & Sandra Gavala Bułgaria

Runda 2 (górne 175)

100  [24] Frank Luan Jiang & Liu Jing Chiny
100  [24] Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandia
100  [24] Danilo Salisci & Valentina Delia Włochy
100  [24] Charles Wang & Janet Hsiao Tajwan
104  [23] Taichi Koga & Yuma Kikuchi Japonia
104  [23] Sharone Levit & Julia Zavadska Kanada
106  [22] Shan Hou Ying & Tian Tian Chiny
107  [21] Jaime Dieguez & Anna Dieguez Anglia
107  [21] Min Kim & Vivien Lee Japonia
107  [21] Hiroshi Nagashima & Yumi Nakao Japonia
107  [21] Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari USA
111  [20] Hisaya Endo & Sumi Tanaka Japonia
111  [20] Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Niemcy
111  [20] Jin Wen Jie & Zhang An Qi Chiny
111  [20] Leo Li-ming & Li Hui Chiny
115  [19] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japonia
115  [19] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonia
115  [19] Dmitrii Taruta & Yelena Parshukova Mołdawia
118  [18] Artem Epifanov & Olga Solod Rosja
118  [18] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japonia
118  [18] Ryouichi Sasaki & Kaori Shinoda Japonia
118  [18] Péter Timer & Veronika Kvitova Węgry
122  [17] Joe Bae & Elieen Bae Korea (Płd)
122  [17] Xiao Lui & Yuan Fei Qu (aka Daisy Qu) Chiny
122  [17] Nobuyuki Uehara & Ai Miyajima Japonia
125  [16] Gu Nan & Wei Na Tan Chiny
126  [15] Jimmy Chen & Dana Shen Tajwan
126  [15] Takafumi Kikuchi & Haruka Nakata Japonia
126  [15] Kyung Won Kim & Su Myo Park Korea (Płd)
126  [15] Kazu Komiya & Eri Hiraiwa Japonia
126  [15] Cody Stephens & Therese Clarke Nowa Zelandia
126  [15] Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Dania
126  [15] Ichirou Watanabe & Kumiko Shimizu Japonia
126  [15] Takayuki Yoshimoto & Kyoko Yoshimoto Japonia
134  [14] Keiichi Arai & Naoko Harada Japonia
135  [13] Yuriy Grekov & Anastasya Petrova Rosja
135  [13] Boyan Kirchev & July Lere-Pland Holandia
135  [13] Thomas Kraml & Lenka Marosiova Austria
138  [12] Hirotsugu Sanada & Aiko Nakano Japonia
138  [12] Jeffrey Van Meerkerk & Rugile Gudaite Holandia
140  [11] Pavel Cherdantsau & Svetlana Rudkovskaya USA
140  [11] Jacques Fortin & Katya Charf Kanada
140  [11] Taro Hayasaki & Hiroko Kumada Japonia
140  [11] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japonia
140  [11] Seung Won Song & Miok Choi Korea (Płd)
145  [10] Kenichi Arai & Yukiko Numao Japonia
145  [10] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonia
145  [10] Izuru Otsuka & Saori Anzai Japonia
145  [10] Ruslan Wilder & Katusha Wilder (aka Vostrikova) USA
149  [9] Nuno Fernandes & Rebecca Hannant Anglia
149  [9] Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonia
149  [9] Takashi Kajiya & Mai Shimizu Japonia
149  [9] Chao Lin & Qianyu Zhong Chiny
149  [9] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonia
149  [9] Huan Shao & Yu Long Chiny
149  [9] Masashi Shibanishi & Maria Kishimoto Japonia
156  [8] Wolfgang Stamm & Jeannette Seydich Austria
156  [8] Ryno van den Berg & Julia Kharlova RPA
156  [8] Rui Zhang & Hui Lou Chiny
159  [7] Yoshihiro Hamano & Tomoko Hamano Japonia
159  [7] Masaki Yoshioka & Kyoko Ohashi Japonia
161  [5] Bryan Chen & Amanda Chen Tajwan
161  [5] Atsushi Yanada & Saori Yanada Japonia
163  [4] Atsushi Hirata & Yukiko Hirata Japonia
163  [4] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Korea (Płd)
163  [4] Hiroyuki Nittuta & Sakura Sakaguchi Japonia
163  [4] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japonia
163  [4] Ken Sugisawa & Minori Izumimoto Japonia
163  [4] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonia
163  [4] Takashi Watanabe & Chikayo Murai Japonia
163  [4] Masahiro Yonemochi & Akiko Baba Japonia
171  [3] Chun Wai Yong & Yeap Yen Chin Malezja
171  [3] Yujun Zhao & Xi Yang Chiny
173  [2] Ricardo Amoedo & Lara Correia Portugalia
173  [2] Lewis Lin & Andrea Lin Tajwan
175  Guy Muzac & Amanda Fleising Kanada

Runda 1 (górne 263)

176  [27] Dae-dong Kim & Hue Suk Yu Korea (Płd)
176  [27] Norio Suzuki & Miyuki Chuujou Japonia
176  [27] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polska
179  [26] Dong-wook Lee & Ok Kyoung Kim Korea (Płd)
179  [26] Ryan Yi & Queena Shih Tajwan
181  [25] Kouzou Aragaki & Takako Yokota Japonia
181  [25] Hee-chul Heo & Soon-jin Kim Korea (Płd)
181  [25] Takuma Kenta & Tsugumi Ishida Japonia
181  [25] Tze Hao Loke & Su Li Malezja
181  [25] Shinobu Matsuyama & Aki Wakabayashi Japonia
181  [25] Hao Sun & Wenjun Cui Chiny
187  [24] Yuuichi Andou & Yoshie Kawachi Japonia
187  [24] Kim Dong-wook & Kim Ji-eun Korea (Płd)
187  [24] Hideo Hokamura & Sanae Hokamura Japonia
187  [24] Damien Jacquot & Emilie Bouguin Francja
187  [24] Tomomasa Kamiya & Toshie Uetake Japonia
187  [24] Junichi Kumagai & Yoko Tagami Japonia
187  [24] Kelvin Woo & Julia Lee Tajwan
187  [24] Tetsuya Yokota & Yukari Matsunaga Japonia
187  [24] Jie Zhang & Wen Yan Peng Chiny
196  [23] Tomonori Sato & Rie Yano Japonia
196  [23] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Japonia
198  [22] Sven Binek & Valentina Ershova Niemcy
198  [22] Eitaro Hando & Eri Kitamura Japonia
198  [22] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japonia
201  [21] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japonia
201  [21] Wook Jae Kwon & Lee In Jung Korea (Płd)
201  [21] Kazuhiko Natsumi & Mayu Nishikawa Japonia
201  [21] Masayuki Watanabe & Tomoko Watanabe Japonia
205  [20] Rex Chun-jen Hsu & Selena Wan-ling Hou Tajwan
205  [20] Emanuil Karakatsanis & Sarah Knapp Grecja
205  [20] Krasimir Petkov & Yana Blinova USA
205  [20] Osamu Uenomachi & Tomoko Kenjo Japonia
209  [19] Janos Elbs & Monika Elbs (aka Florczyk) Niemcy
209  [19] Hideto Ito & Maki Taguchi Japonia
209  [19] Shozo Iyori & Yuko Iyori Japonia
209  [19] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonia
209  [19] Hironobu Shindo & Satomi Okuhara Japonia
209  [19] J J Tien & Anna Lin Tajwan
209  [19] Marcus Van Teijlingen & Lena Mastenbroek Holandia
216  [18] Peter Chen & Ursula Robl Austria
216  [18] Georgios Kranis & Marie Georganta Grecja
216  [18] Shingo Matsuura & Hiromi Oka Japonia
219  [17] Bok Wook Kim & Hana Jo Korea (Płd)
219  [17] Hidero Suzuki & Sumiko Suzuki (aka Ishida) Japonia
221  [16] Shinichi Chouno & Nozomi Inoue Japonia
221  [16] Hiroyoshi Kozaki & Nanako Ito Japonia
221  [16] Sang Kil Park & Sejung Lee Korea (Płd)
224  [15] Seiji Ishii & Asami Mizuma Japonia
224  [15] Kun-Kook Lee & Chea Hee Park Korea (Płd)
224  [15] Koji Matsuda & Aya Matsuda USA
224  [15] Junhong Park & Yu Jong Yi Korea (Płd)
224  [15] Junichi Tsuchiya & Tomoko Igarashi Japonia
229  [14] Yoshihito Kimura & Atsuko Kimura Japonia
229  [14] Vadim Mossanovski & Natalia Kalinina Rosja
229  [14] Jin Woo Park & So Young Lee Korea (Płd)
232  [13] Anson Huang & Mandy Yang Tajwan
232  [13] Hayami Ohhisa & Kayo Jinguji Japonia
234  [12] Mitsuyuki Iida & Akane Matuura Japonia
234  [12] Hiro Iizuka & Yuko Iizuka Japonia
234  [12] Toshi Nireta & Yoko Nireta Japonia
234  [12] Yukio Yonaiyama & Yukie Hirose Japonia
238  [11] Chang Gi Ji & Da Rae Kim Korea (Płd)
238  [11] Hironobu Takigawa & Kaori Kitahata Japonia
240  [10] Kuniomi Abe & Hiromi Abe Japonia
240  [10] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Austria
240  [10] Hideki Taketoshi & Miyuki Tanabe Japonia
240  [10] Florent Trarieux & Diana Buraka Francja
240  [10] Hiroyuki Yamamoto & Terumi Ueda Japonia
245  [9] Lam Chak Lee & Wai Ling Chan Chiny
246  [8] Yasufumi Tsubouchi & Miwa Tsubouchi USA
247  [7] Hee-jung Hwang & Kyoung Kil Korea (Płd)
247  [7] Kouichi Kinoshita & Sashoku Kinoshita Japonia
249  [5] Hidenori Kikuchi & Kayo Kikuchi Japonia
249  [5] Tatsuo Miyama & Eriko Nishimura Japonia
251  [4] Kyosuke Hirano & Misako Kogure Japonia
251  [4] Byung Kil Lee & Jung Mi Park Korea (Płd)
251  [4] Lik Lo & Kim Cheng Hong Kong
251  [4] Melvin Tan & Sharon Tan Singapur
251  [4] Ping Zhou & Saukuen Li Japonia
256  [3] Ken Ohki & Yuka Hamada Japonia
256  [3] Luca Rocco & Rosalba Calcopietro Włochy
256  [3] Yasuhide Sakai & Chiyoko Otsuka Japonia
259  [2] Alberto Dimarucut & Arlene Howe Australia
259  [2] Yosuke Fujii & Ryoko Mano Japonia
259  [2] Kinya Ohwada & Tomoe Ito Japonia
262  [1] Tanny Tang & Lulu Kwon Hei Hong Kong
262  [1] Li Wen & Yin Yi Fan Chiny
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}