Results from Blackpool Dance Festival 2012 - Professional Latin 30 maja 2012
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Blackpool Dance Festival 2012
Anglia - Blackpool 24 maja 2012

Professional Latin 30 maja 2012

Finał

1  Michal Malitowski & Joanna Leunis Anglia
2  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko USA
3  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Rosja
4  Maurizio Vescovo & Andra Vaidilaite Kanada
5  Andrej Skufca & Melinda Torokgyorgy Słowenia
6  Anton Karpov & Ekaterina Lapaeva Rosja
7  Justinas Duknauskas & Anna Melnikova-Duknauske Litwa
8  Markus Homm & Ksenia Kasper Niemcy
9  Emanuele Soldi & Elisa Nasato Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

10  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
11  Joshua Keefe & Sara Magnanelli Australia
12  Rachid Malki & Anna Suprun Norwegia
13  Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rosja
14  Andrius Kandelis & Elena Zverevshchikova Litwa
15  Yegor Novikov & Yana Blinova USA
16  Evgenij Voznyuk & Motshegetsi Mabuse Niemcy
17  Alessandro Camerotto & Nancy Berti Włochy
18  Igor Volkov & Ella Ivanova Ukraina

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

To check what crystals are used by the masters visit us on-line.

Ćwierćfinał

19  Anton Sboev & Patrizia Ranis Anglia
20  Delyan Terziev & Boriana Deltcheva USA
21  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina USA
22  Andrei Mosejcuk & Kamila Kajak Polska
23  Ilia Russo & Oxana Lebedew Niemcy
24  Andrei Kazlouski & Asta Sigvaldadottir USA
24  Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukraina
26  Gregor Rebula & Rachael Heron Anglia
27  Peter Majzelj & Maja Gersak Słowenia
28  Roman Kovgan & Nataliya Rumyantseva Rosja
29  Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Rosja
30  Gunnar Gunnarsson & Marika Doshoris Anglia
31  Ivan Mulyavka & Loreta Kriksukaityte USA

Runda 4 (górne 49)

32  Andre Paramonov & Natalie Paramonov USA
33  Sonny Jin Zhang & Cher Wen Qingluo Chiny
34  Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Słowacja
35  Ke Qiang Shao & Na Yang Chiny
36  Cedric Meyer & Angelique Meyer Francja
37  Rafal Piecyk & Betty Attia Kanada
38  Wen Li & Huan Huang Chiny
39  Nathan Meyers & Meagan Alderton Australia
40  David Byrnes & Karla Gerbes Australia
41  Ilia Borovski & Veronika Klyushina Hong Kong
41  Roman Kutskyy & Anna Kovalova USA
41  Xiao Liu & Wei Wei Chiny
44  Keiji Oda & Satoko Watanabe Japonia
45  Przemek Lowicki & Martina Markova Polska
46  Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko USA
47  Anton Skaskiv & Polina Skaskiv (aka Kobzeva) Ukraina
48  Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Anglia
49  Valera Musuc & Nina Trautz Niemcy

Runda 3 (górne 99)

50  [23] Zhao Liang & Sun Ning Chiny
50  [23] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Polska
52  [22] Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Grecja
52  [22] Dmitry Kurakin & Violetta Kurakina USA
52  [22] Zi Long Wang & Li Yang Hong Kong
55  [20] Ryan Hammond & Lindsey Muckle Anglia
55  [20] Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rosja
55  [20] Ma Ming & Yi Sha Chiny
58  [18] Shi Lei & Zhang Yu Bai Chiny
59  [17] Jake Davies & Olena Kalinina Anglia
59  [17] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finlandia
59  [17] Francis Lafreniere & Claudia Primeau (aka Sauve) Kanada
59  [17] Charles Wang & Janet Hsiao Tajwan
63  [16] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonia
64  [15] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonia
64  [15] Vyacheslav Legkovenko & Lyudmyla Gashytska Ukraina
64  [15] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polska
67  [14] Roman Italyankin & Olga Kordevich USA
67  [14] Ilya Maletin & Julia Zavadska Kanada
69  [13] Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polska
69  [13] Alexander Ivakhnov & Anastasija Kraitor Litwa
69  [13] Ryan Lewis & Natalia Fridmanovich USA
69  [13] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japonia
73  [12] Genya Bartashevich & Yana Mazhnikova USA
73  [12] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Austria
73  [12] Sven Ninnemann & Nina Chinju Uszkureit Szwajcaria
76  [11] Evgeniy Nazarov & Evgenia Shatilova USA
76  [11] Michele Prioletti & Julia Polai Austria
78  [10] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandia
78  [10] Takahiro Nakamura & Takako Yamada Japonia
80  [9] Koji Nishijima & Asumi Nishijima (aka Mukataka) Japonia
80  [9] Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Polska
80  [9] Bruno Tomas & Joanna Santos Portugalia
83  [8] Rangel Spirov & Veronika Chernyavska Bułgaria
83  [8] Richard Still & Morgan Hemphill Anglia
85  [7] Arsen Agamalian & Oksana Vasileva Rosja
85  [7] Andriy Babiy & Irina Dengyna Ukraina
87  [6] Nikolai Shpakov & Tatiana Keegan (aka Logishev) USA
87  [6] Dmitri Syzrantsev & Alena Syzrantseva (aka Strelkova) Rosja
87  [6] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonia
90  [4] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonia
91  [3] Dmitriy Cheshaev & Yuliya Cheshaeva (aka Samoylova) Rosja
91  [3] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Polska
91  [3] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonia
91  [3] Vladislav Talybin & Evgenia Poskrebysheva Niemcy
95  [2] Sergey Korshunov & Michelle Hafle USA
95  [2] Alexander Nishakov & Maria Goncharova Rosja
95  [2] Dmitrii Taruta & Yelena Parshukova Mołdawia
98  [1] German Mazhirine & Elizaveta Svetlova Rosja
99  Julien Brugel & Coralie Romanzin Francja

Runda 2 (górne 180)

100  [26] Mikhail Schepkin & Natalya Abramova Rosja
101  [25] Sergey Kostetsky & Malgorzata Janczewska Polska
101  [25] Djordje Tanasijevic & Emma-Lee Tanasijevic Anglia
101  [25] Bing Wang & Xuxue Zhou Chiny
104  [24] Taichi Koga & Yuma Kikuchi Japonia
104  [24] Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finlandia
104  [24] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Korea (Płd)
107  [23] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonia
107  [23] Aleksandr Skarlato & Yulia Lesokhina Ukraina
107  [23] Masahiro Yonemochi & Akiko Baba Japonia
110  [22] Ginga Morita & Aiko Kowada Japonia
110  [22] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japonia
112  [21] Zhang Xiaorui & Ren Yi Chiny
113  [20] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bułgaria
113  [20] Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Polska
113  [20] Junqing Zhu & Zhao Xinyue Chiny
116  [19] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonia
116  [19] George Osadchy & Elizaveta Shaposhnikova Rosja
118  [18] Edgar Branco & Milene Matias Portugalia
118  [18] Wang Shaobing & Shi Huijie Chiny
118  [18] Yohei Shoji & Yuka Shoji Japonia
121  [17] Denys Demovskyy & Worapa Jariyathammarat Tajlandia
121  [17] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japonia
121  [17] Christian Millette & Denitsa Ikonomova Bułgaria
121  [17] Vyacheslav Mostsevoy & Agnieszka Pomorska Polska
121  [17] Qi Jian Ru & Jiang Meng Jia Chiny
121  [17] Simon Schmidt & Maria Gramatikova Austria
127  [16] David Barnes & Loren James Anglia
127  [16] Andrei Bondarev & Olga Lisniak Ukraina
127  [16] Yue Qi & Ying Yuan Ge Chiny
130  [15] Pavel Cherdantsau & Svetlana Rudkovskaya USA
130  [15] Zi Long Deng & Chen Chen Chiny
130  [15] Taro Hayasaki & Hiroko Kumada Japonia
130  [15] Peng Huang & Zhang Xinyue Chiny
130  [15] Jin Wen Jie & Zhang An Qi Chiny
130  [15] Youngmin Kim & Heejung Lee Korea (Płd)
136  [14] Ricardo Amoedo & Lara Correia Portugalia
136  [14] Yuki Murata & Tomoko Saiki Japonia
136  [14] Izuru Otsuka & Saori Anzai Japonia
136  [14] Fabrizio Terrevoli & Grazia Teresa Culcasi Włochy
140  [13] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japonia
140  [13] Roman Melnyk & Anna Shevlyuga Ukraina
140  [13] Masashi Shibanishi & Maria Kishimoto Japonia
140  [13] Olli Syrjälä & Elina Katainen Finlandia
144  [12] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Austria
144  [12] Takafumi Kikuchi & Haruka Nakata Japonia
144  [12] Tomas Vasicek & Kimberly Harris USA
144  [12] Yu Ting Wen & Liu Shuang Chiny
148  [11] Chen Hao & Wu Yang Chiny
148  [11] Kazu Komiya & Eri Hiraiwa Japonia
148  [11] Lewis Lin & Andrea Lin Tajwan
148  [11] Masayuki Watanabe & Tomoko Watanabe Japonia
152  [10] Vitaliy Pushkin & Darya Skuridina Rosja
152  [10] Keiichiro Yamada & Ayako Takei Japonia
154  [9] Hisaya Endo & Sumi Tanaka Japonia
154  [9] Bruno Ferreira & Andreia Soares Portugalia
154  [9] Do Hyeon Kim & Su Myo Park Korea (Płd)
154  [9] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japonia
154  [9] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonia
154  [9] Yu Jun Tian & Xu Huiting Chiny
154  [9] Kurt Van Briel & Vanessa Vangeel Belgia
161  [8] Timofei Chernenko & Margaryta Chernenko Ukraina
161  [8] Rex Chun-jen Hsu & Selena Wan-ling Hou Tajwan
161  [8] Tomomasa Kamiya & Toshie Uetake Japonia
161  [8] Dong-wook Lee & Jeong Hee Song Korea (Płd)
161  [8] Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Rosja
161  [8] Shohei Tsuji & Mariko Tsuji (aka Maeda) Japonia
167  [7] Shingo Matsuura & Hiromi Oka Japonia
167  [7] Masahiro Yamamoto & Shinobu Yamazaki Japonia
169  [6] Cezar Doroszkiewicz & Katerina Hetmanska Hiszpania
169  [6] Ignace Lee & Livia Cheng Tajwan
169  [6] Ryouichi Sasaki & Kaori Shinoda Japonia
172  [5] Yuuichi Andou & Sandy Kawachi Japonia
173  [4] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) Bułgaria
174  [3] Sergey Oladyshkin & Anastasia Weber Niemcy
174  [3] Ken Sugisawa & Minori Izumimoto Japonia
174  [3] Atsushi Yanada & Saori Yanada Japonia
177  [2] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonia
177  [2] Ryno van den Berg & Beatrix Royda RPA
179  [1] Thapelo Ramatlhape & Nombulelo Hlathi RPA
180  Radim Pradka & Katerina Kolmanova Czechy

Runda 1 (górne 263)

181  [28] Jaeho Jung & So-yeon Yoon Korea (Płd)
181  [28] Hiroyuki Nittuta & Sakura Sakaguchi Japonia
181  [28] Andy Phillips & Tamy Heo Australia
181  [28] Noriaki Sasao & Shoko Sasao Japonia
181  [28] Tetsuya Yokota & Yukari Matsunaga Japonia
186  [27] Che-jui Hsu & Ssu-yu Lin Tajwan
186  [27] Evgeniy Sokhrannyy & Anastasiya Kositsina Rosja
188  [26] Yuichi Ishibashi & Sayaka Kuwano Japonia
188  [26] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japonia
188  [26] Masaya Kuno & Yuka Wada Japonia
188  [26] Vaughan Liddicoat & Alison Kemp Australia
188  [26] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonia
193  [25] Keiichi Arai & Naoko Harada Japonia
193  [25] Tohru Arai & Kazue Iitsuka Japonia
193  [25] Greg Gillespie & Lubomira Petkova Anglia
193  [25] Yohei Goto & Tomomi Gamo Japonia
193  [25] Ben Niu & Yingying Zu Chiny
198  [24] Darren Chen & Angel Chu Tajwan
198  [24] Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Finlandia
198  [24] Jong Ryul Lee & Jung Hyun Lee Korea (Płd)
198  [24] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polska
198  [24] Mitsuhiro Yoshimura & Nozomi Yoshimura Japonia
203  [23] Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonia
203  [23] Masahiko Kondo & Ayumi Kujo Japonia
203  [23] Leo Li-ming & Li Hui Chiny
203  [23] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Japonia
207  [22] Masamichi Hamazaki & Mayu Katsumi Japonia
207  [22] Takuma Kenta & Tsugumi Ishida Japonia
209  [21] Mitsuyuki Iida & Akane Matuura Japonia
209  [21] Ricky Lu & Daphne Yu Tajwan
209  [21] Koichi Nakajima & Erika Ito Japonia
209  [21] Tsuyoshi Suzuki & Yuka Suzuki Japonia
209  [21] Hiromu Takeuchi & Nana Somata Japonia
214  [20] Janos Elbs & Monika Elbs (aka Florczyk) Niemcy
214  [20] Aleksander Kvam & Izabela Szydelko Anglia
214  [20] Masahiro Maeda & Saori Matsuo Japonia
214  [20] Wojciech Aleksander Noskowiak & Nadia Kelvin Anglia
214  [20] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonia
219  [19] Tony Yu & Manlyn Liang Tajwan
219  [19] Jie Zhang & Wen Yan Peng Chiny
221  [18] Yong Kim & Min Jeong Kim Anglia
221  [18] Jason Kisogloo & Viktoriya Wilton Anglia
221  [18] Akihumi Takahashi & Ikuko Chida Japonia
221  [18] Takahisa Yamaguchi & Tomoe Fukumoto Japonia
221  [18] Chen Jian Yong & Chenli Ming Chiny
226  [17] Jacques Fortin & Katya Charf Kanada
227  [16] Hideki Jimbo & Yuka Jimbo Japonia
227  [16] Emanuil Karakatsanis & Sarah Knapp Grecja
227  [16] Eliecer Ramirez-vargas & Rebecca Dahiquist-eckhoff Costa Rica
230  [15] Bryan Chen & Amanda Chen Tajwan
230  [15] Yusuke Kawai & Ayumi Yamamoto Japonia
230  [15] Rae Wan Kim & Hyun Ae Lee Korea (Płd)
230  [15] Jooyun Lee & Yeonhee Lee Korea (Płd)
230  [15] Koji Matsuda & Aya Matsuda USA
235  [14] Masafumi Fujiwara & Emi Masuda Japonia
235  [14] Yuki Kishikawa & Miku Kurauchi Japonia
237  [13] Shinichi Chouno & Nozomi Inoue Japonia
237  [13] Tomonori Sato & Rie Yano Japonia
237  [13] Koji Takeuchi & Tomoko Takeuchi Japonia
237  [13] Florent Trarieux & Diana Buraka Francja
241  [12] Jonathan Morrison & Sergio Brilhante Anglia
241  [12] Shin Watanabe & Saki Jinno Japonia
243  [11] Hideo Hokamura & Sanae Hokamura Japonia
243  [11] Ken Ohki & Yuka Hamada Japonia
245  [10] Yakinthos Christou & Kristi Kotsifaki Anglia
245  [10] Chang Gi Ji & Jung-Hyun Oh Korea (Płd)
245  [10] Vadim Mossanovski & Natalia Kalinina Rosja
245  [10] Dae-Jin Song & Da Rae Kim Korea (Płd)
249  [9] Hee-jung Hwang & Kyoung Kil Korea (Płd)
250  [8] Tse Chingwong & Wan Mei Po Hong Kong
250  [8] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Austria
250  [8] Hidero Suzuki & Sumiko Suzuki (aka Ishida) Japonia
253  [7] Masashi Ebihara & Harumi Takeshita Japonia
253  [7] Toru Komuta & Mika Komuta Japonia
253  [7] Melvin Tan & Sharon Tan Singapur
256  [6] Tatunori Kobayashi & Yoko Kijima Japonia
256  [6] Satoshi Nishikawa & Yukiko Soga Japonia
258  [5] Ignazio Contu & Luisella Zapparoli Włochy
258  [5] Toshiaki Kinoshita & Saho Yamauchi Japonia
258  [5] Sang Kil Park & Sejung Lee Korea (Płd)
261  [3] Willy Lin & Maggie Chiu Tajwan
261  [3] Norio Toyoshima & Yoriko Toyoshima Japonia
263  [2] Yoko Kezuka & Miho Kezuka Japonia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}