Results from Blackpool Dance Festival 2012 - Professional Waltz 1 czerwca 2012
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Blackpool Dance Festival 2012
Anglia - Blackpool 24 maja 2012

Professional Waltz 1 czerwca 2012

Finał

1  Arunas Bizokas & Katusha Demidova USA
2  Victor Fung & Anastasia Muravyova USA
3  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Anglia
4  Domen Krapez & Monica Nigro Słowenia
5  Valerio Colantoni & Yulia Spesivtseva Rosja
6  Warren Boyce & Kristi Boyce Anglia
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [4] Sascha Karabey & Natasha Karabey Niemcy
8  [2] Angelo Madonia & Antonella Decarolis Włochy
9  [1] Marat Gimaev & Alina Basyuk USA
9  [1] Matthew Rooke & Anna Longmore Australia
9  [1] Chao Yang & Yiling Tan Chiny
9  [1] Aleksandr Zhiratkov & Irina Novozhilova (aka Popovic) Hong Kong
13  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azerbejdżan

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

To check what crystals are used by the masters visit us on-line.

Ćwierćfinał

14  [4] Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
15  [3] Mikhail Avdeev & Olga Blinova USA
16  [2] Andrea Faraci & Iveta Pauryte Faraci USA
16  [2] Artem Plakhotnyi & Inna Berlizyeva USA
18  [1] Go Hashimoto & Keiko Onda Japonia
18  [1] Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rosja
18  [1] Craig Shaw & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Anglia
18  [1] Kota Shoji & Nami Shoji Japonia
22  Anton Lebedev & Anna Borshch Kanada
22  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Szwecja
22  Stefano Soldati & Natasha Manderson Anglia

Runda 4 (górne 48)

25  [5] Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraina
25  [5] Wang Jing & Hao Yuan Yuan Chiny
25  [5] Evgeni Kazmirchuk & Ekaterina Kim Rosja
28  [3] Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraina
28  [3] Edgars Gasjuns & Lesya Sinitsa USA
28  [3] Rüdiger Homm & Viktorija Triscuka Niemcy
28  [3] Alexandr Voskalchuk & Veronika Egorova Rosja
32  [2] Egor Abashkin & Katya Kanevskaya USA
32  [2] Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finlandia
32  [2] Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraina
32  [2] Wei Ping Li & Cen Zheng Chiny
32  [2] Alex Sindila & Katie Gleeson Anglia
32  [2] Richard Still & Morgan Hemphill Anglia
32  [2] Richard Tonizzo & Claire Hansen Kanada
32  [2] Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
40  [1] Denis Donskoy & Liliia Gladiuk Ukraina
40  [1] Alex Hou & Melody Hou Tajwan
40  [1] Basil Issaev & Liene Apale USA
40  [1] Hisashi Kawahara & Izumi Arai Japonia
40  [1] Ivan Krylov & Natalia Smirnova Rosja
40  [1] Glyn Lin & Wen Hua Ji (aka Tracy Li) Tajwan
40  [1] Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari USA
47  Akio Tamura & Ritsu Wakao Japonia
47  Ronen Zinshtein & Mariam Izmaylova USA

Runda 3 (górne 96)

49  [20] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandia
50  [19] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Polska
50  [19] Chen Sheng & Wan Lan Li Chiny
50  [19] Qing Shui & Yan Yan Ma Chiny
50  [19] Takahito Suetomi & Naoko Fujimoto Japonia
50  [19] Ruslan Wilder & Katusha Wilder (aka Vostrikova) USA
50  [19] Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rosja
56  [18] Andrey Klinchik & Yuliya Klinchik (aka Dzyuba) USA
57  [16] Shintaro Asamura & Emi Toyama Japonia
57  [16] Gianni Caliandro & Arianna Esposito USA
57  [16] Alexander Einfinger & Juliane Strehmann Niemcy
57  [16] Aleksandr Ostrovsky & Yuliya Igonina Rosja
61  [15] Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukraina
61  [15] Jia Peng & Wang Ximeng Chiny
63  [13] Daisuke Miura & Miwako Miura Japonia
64  [12] Jacek Fidurski & Malgorzata Kotlicka Polska
65  [11] Victor Buenavida & Petra Cernakova Hiszpania
65  [11] Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Niemcy
65  [11] Jun Motoike & Noriko Muto Japonia
65  [11] Takahiro Niikura & Yukiko Nakata Japonia
65  [11] Daisuke Yamamoto & Keiko Ando Japonia
70  [10] Yuta Nakagawa & Kumiko Nakagawa Japonia
71  [9] Jim Chen & Anita Chen Tajwan
71  [9] Jimmy Chen & Jennifer Sun Tajwan
71  [9] Jae Hoon Park & Young Ha Lee Korea (Płd)
74  [8] Paolo Di Lorenzo & Liene Darbiniece Łotwa
74  [8] Janis Kukainis & Mariko Cantley USA
76  [7] Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finlandia
76  [7] Takaya Kawasaki & Akiko Ono Japonia
76  [7] Yoshihiro Miwa & Tomoko Miwa Japonia
79  [6] Aki Nakaaki & Jun Nakaaki Japonia
80  [5] Kiichiro Kinoshita & Naomi Kinoshita Japonia
80  [5] Daisuke Okada & Junko Hishida Japonia
82  [4] Craig Denham & Grete Käsi Australia
82  [4] Teppei Hamada & Yui Masuda Japonia
82  [4] Christoph Santner & Maria Santner Austria
82  [4] Alex Spencer & Natalie Palmer USA
82  [4] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) Bułgaria
87  [3] Shuichiro Mine & Saori Mine Japonia
87  [3] Katsuyoshi Nishida & Haruka Sato Japonia
87  [3] Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Dania
87  [3] Martin Reinbold & Liene Reinbold (aka Skrastina) Łotwa
87  [3] Volker Schmidt & Ellen Jonas Niemcy
87  [3] Jung-oh Seo & Geun-hyang Kim Korea (Płd)
87  [3] Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Holandia
94  [2] Peter Beardsley & Rebecca Beardsley (aka Berry) Australia
94  [2] Jonathan Rodríguez Pérez & Juliane Klebsch Niemcy
96  Hide Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japonia

Runda 2 (górne 161)

97  [20] Nobuya Higuchi & Sayaka Shibata Japonia
98  [18] Kyung Shik Shin & Min Jeong Korea (Płd)
98  [18] Shu Taguchi & Misuzu Ezawa Japonia
98  [18] Pawel Wlodzimierz & Justyna Koltuniuk Polska
101  [17] Ling Jun Chen & Chun Yan Gu Chiny
101  [17] Atsuyuki Hatanaka & Asuka Nishio Japonia
101  [17] Noriaki Matsuoka & Yuki Matsuoka Japonia
104  [16] Wu Ke & Han Xu Chiny
104  [16] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japonia
104  [16] Taichi Kokido & Yuka Shichida Japonia
104  [16] Andrei Konobevtsev & Ksenia Kopysheva Rosja
104  [16] Marcel Miczalowski & Anna Borsuk Polska
104  [16] Manabu Sugai & Yuriko Showa Japonia
104  [16] Akira Suzuki & Reina Furukawa Japonia
104  [16] Michal Towliszew & Tiffany Fung USA
104  [16] Seo Young Won & Yang Jin USA
113  [15] Dong Huang He & Hou Wen Chiny
113  [15] Tetsuya Honjo & Yuka Ota Japonia
113  [15] Paul Montagnese & Masha Khazanova Australia
113  [15] Sergey Parakhin & Valentina Parakhina Rosja
113  [15] Takashi Sugino & Irep Sarisaltik Japonia
118  [14] Paul Bakker & Cynthia Kolijn Holandia
118  [14] Pavel Cherdantsau & Svetlana Rudkovskaya USA
118  [14] Greg Gillespie & Lubomira Petkova Anglia
118  [14] Masahiro Ohara & Kaori Ohara Japonia
118  [14] Shuichiro Tamatsu & Kaori Hanamori Japonia
118  [14] Sun Jia Xing & Yu Ning Xuan Macau
124  [13] Timofei Chernenko & Margaryta Chernenko (aka Guba) Ukraina
124  [13] Ki-on Choi & Mi-ra Ahn Korea (Płd)
124  [13] Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Finlandia
124  [13] Sei Iwaki & Chihiro Fukai Japonia
124  [13] Tomo Katayama & Kana Katayama Japonia
124  [13] Aleksander Kuznetsov & Yulia Evseeva Rosja
124  [13] Kazunori Matsuo & Makika Matsuo Japonia
124  [13] Olli Syrjälä & Elina Katainen Finlandia
132  [12] Norinobu Morishita & Eimi Nishioka Japonia
132  [12] Chan Sang Park & Kyoung-Hee Kim Korea (Płd)
134  [11] Tohru Arai & Kazue Iitsuka Japonia
134  [11] Nobuaki Kijima & Hisae Fukuhara Japonia
134  [11] Tsutomu Kimura & Asami Kimura Japonia
134  [11] Brian Lundell & Kyla Ramsay Kanada
134  [11] Kazufumi Usui & Megumi Usui (aka Ishijima) Japonia
134  [11] Kuang Hao Yue & Xin Yu Xiong Chiny
140  [10] Edgar Branco & Milene Matias Portugalia
140  [10] Ryoji Honda & Sayo Ebisuno Japonia
140  [10] Hayato Omura & Motoko Matsuoka Australia
143  [9] Hiroshi Fujika & Mayu Hatada Japonia
143  [9] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonia
145  [8] Masafumi Fujiwara & Emi Masuda Japonia
145  [8] Yoshito Nishioka & Mayumi Nishioka Japonia
145  [8] Munetsugo Tomita & Yoko Sato (aka Hamaguchi) Japonia
148  [7] Darren Chen & Angel Chu Tajwan
148  [7] Hiroshi Kudo & Ayumi Kudo Japonia
148  [7] Accursio Romeo & Alessandra Speranza Anglia
148  [7] Ilia Voropaev & Ekaterina Chusovitina Rosja
152  [6] Ian Gillard & Cushla Gillard (aka Edwards) Australia
152  [6] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Anglia
154  [5] Takuji Sayama & Yukari Miyahara Japonia
154  [5] Keiichiro Yamada & Ayako Takei Japonia
156  [4] Vaughan Liddicoat & Alison Kemp Australia
156  [4] Stephen Summers & Sarah Summers Anglia
158  [3] Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Czechy
158  [3] Peter Ekkart & Ellen Ekkart Belgia
158  [3] Yuichiro Sueyasu & Yuka Sueyasu Japonia
161  [1] Daisuke Ikezawa & Chihiro Hasegawa Japonia

Runda 1 (górne 225)

162  [24] Hiroyasu Ichikawa & Rika Nakayama Japonia
162  [24] Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonia
162  [24] Tsuyoshi Kawaki & Kazue Masaki Japonia
162  [24] Tae Joong Kim & Mi Hee Park Korea (Płd)
162  [24] Koki Morizumi & Komugi Kadota Japonia
162  [24] Muneyoshi Tsuyuguchi & Ayako Tamura Japonia
168  [23] Yasuyuki Nakamura & Mari Okamoto Japonia
168  [23] Masaya Sakaguchi & Akiko Yamada Japonia
168  [23] Satoshi Takada & Junko Matsumura Japonia
168  [23] Yasufumi Tsubouchi & Miwa Tsubouchi USA
172  [22] Koji Ohtsubo & Aiko Sato Japonia
172  [22] Duk Hyung Park & Young Mi Lee Korea (Płd)
172  [22] Koji Takeuchi & Tomoko Takeuchi Japonia
175  [21] Sarosh Ahmad & Zoe Wydroug USA
175  [21] Rex Chun-jen Hsu & Selena Wan-ling Hou Tajwan
175  [21] Romeo Alfarius Queri & Triska Tan Singapur
178  [19] Eric Labita & Eng Ai Lim Singapur
178  [19] Maurice Philipoom & Marieke Londen Holandia
180  [18] Hideo Hokamura & Sanae Hokamura Japonia
180  [18] Marc Hotfilder & Heike Macke Niemcy
180  [18] Matt Wu & Sharon Hsiao Tajwan
183  [17] Koapwarith Autchariyapakan & Ngamchayaatip Autchariyapakan Tajlandia
183  [17] Hsieh Kan-Yu & Ko Yi-Chun Chiny
183  [17] Sang Kil Park & Sejung Lee Korea (Płd)
186  [16] Kazuya Ikuta & Mikiko Baba Japonia
186  [16] Takashi Masato & Tomoko Masato Japonia
186  [16] Yasuhlro Nishimura & Chikage Nakahara Japonia
186  [16] Toru Wakasa & Tomoko Saga Japonia
190  [15] Cedric Cabanero & Wendy Wang Singapur
190  [15] Mac Fung Ko & Vesta Lai Ko Hong Kong
192  [14] Feng Qiao & Carman Chui Hong Kong
192  [14] Takeshi Tajima & Kaori Shigemura Japonia
194  [13] Victor Borisevich & Irina Borisevich Australia
194  [13] Hee-jung Hwang & Kyoung Kil Korea (Płd)
194  [13] Jimmy Yek & Carol Kwong Hong Kong
194  [13] Hiromichi Yokoyama & Asami Mizuma Japonia
198  [12] Kenny Xu & Jenny Tseung Hong Kong
199  [11] Youki Katayama & Noriko Katayama Japonia
199  [11] Shen Wei Li & Lydia Chang Tajwan
199  [11] Yoshihito Tsukioka & Yuiko Fujinuki Japonia
199  [11] Ryota Uchiyama & Yayoi Murano Japonia
203  [10] Motoyasu Takahashi & Chisato Nakashimi Japonia
204  [9] Kelvin Lam Yu & Christine Chan Ching Hong Kong
205  [8] Worapong Chariyathammarat & Sulak Chariyathammarat Tajlandia
205  [8] Yuichiro Hirata & Mika Kitera Japonia
205  [8] Lei Wang & Fung Yi Chiu Chiny
205  [8] Wei Wang & Yee Huen On Hong Kong
205  [8] Narong Wongsupa & Kanokluck Jeerawongsoontorn Tajlandia
210  [7] Willy Lin & Maggie Chiu Tajwan
210  [7] Yee Sang Sze & Yukyan Carmen Leung Hong Kong
210  [7] Peter Tai & Mary Lui Hong Kong
213  [6] Toru Komuta & Mika Komuta Japonia
213  [6] Pasin Pongtanatron & Kamonthip Jirawattanadumrong Tajwan
213  [6] Norio Toyoshima & Yoriko Toyoshima Japonia
216  [4] Takashi Saito & Miyuki Watanabe Japonia
217  [3] Simon Cheng & Alice Cheung Hong Kong
217  [3] Ken Ohki & Yuka Hamada Japonia
219  [2] Yuji Harada & Sumi Murata Japonia
219  [2] Chang Gi Ji & Jung-Hyun Oh Korea (Płd)
219  [2] Kei Shinohara & Sachiko Shinohara Japonia
222  [1] Robin Chee & Pele Lim Singapur
223  Lau Sai Cheong & Lin Yin Lin Hong Kong
223  Raymond Yu-Man Leung & Bo-Yu Lo Hong Kong
223  Eliecer Ramirez-vargas & Rebecca Dahiquist-eckhoff Costa Rica
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}