Results from Bratislava Open 1997 - IDSF International Open Standard 16 listopada 1997
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Bratislava Open 1997
Słowacja - Bratislava 15 listopada 1997

IDSF International Open Standard 16 listopada 1997

Finał

1  Christopher Hawkins & Hazel Newberry Anglia
2  William Pino & Alessandra Bucciarelli Włochy
3  Roberto Villa & Michelle Barry Anglia
4  Alessandro Firmo & Michela Cerea Włochy
5  Michele Bonsignori & Monica Baldasseroni Włochy
6  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Jonathan Crossley & Kylie Jones Anglia
8  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Włochy
9  Niko Kuznetsov & Petra Tomasovicova Słowacja
10  Mirco Selli & Marica Selli Włochy
11  Davide Gozzi & Mara Narduzzi Włochy
12  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Włochy

Ćwierćfinał

13  Christian Krenthaller & Agnes Twaroch Austria
14  Tibor Varga & Ivana Bacikova Słowacja
15  Serguei Beleikov & Irina Lapteva Rosja
15  Neilas Katinas & Anita Pocz Niemcy
17  Erkki Aas & Siret Siilak Estonia
17  Fabian Bergelt & Sonja Freinstein Niemcy
17  Marcel Gebert & Lenka Gebert (aka Strakosova) Czechy
20  Arturas Narbutas & Sandra Celkyte Litwa
21  Vesa Anttila & Tuula Raukovaara Finlandia
22  Martin Odstricil & Renata Odstricil Czechy
23  Raffaele Damin & Nicoletta Zabeo Włochy
24  Erminio Stefano & Luana Conte Włochy

Runda 2 (górne 48)

25  Igor Filimonchyk & Oxana Filimonchyk Białoruś
26  Gherman Mustuc & Natalia Oreschina Mołdawia
27  Mirko D'agostino & Arianna D'amico Włochy
28  Tarmo Jogi & Kristi End Estonia
29  Michele Boschi & Cinzia Vivarelli Włochy
29  Sascha Karabey & Natasha Karabey Niemcy
31  Milan Baciak & Jana Kvaakajova Słowacja
32  Egor Abashkin & Olga Folomeikina Mołdawia
32  Pavel Dvorak & Jitka Walischova Czechy
34  Giampiero Giannico & Daniela Serio Włochy
34  Radoslav Kovacik & Zuzana Paskova Słowacja
36  Gerwin Biedermann & Betty Urbeinz Niemcy
37  Bernhard Winkler & Angelika Rom Austria
38  Xander Jager & Yvette Jager Holandia
39  Thorsten Koletschka & Corinna Marquardt Niemcy
40  Marco Palladino & Tiziana Ielmini Włochy
40  Gareth Taplin & Lisa Hammond Anglia
42  Davide Curzi & Cristina Ceccarelli Włochy
43  Volker Schmidt & Ellen Jonas Niemcy
44  Andrea Stefano & Silvia Stefano Włochy
45  Stefano Ubaldi & Arianna Rossi Włochy
46  Ulrich Proske & Nicole Proske Degering Niemcy
47  Cristiano Bezzon & Laura Pontiggia Włochy
48  Filip Gregoriades & Lenka Voborilova (aka Gregoriadesova) Czechy

Runda 1 (górne 72)

49  Carlo Scoccia & Simonetta David Włochy
50  Igor Stepanov & Daria Koniouchevskaia Rosja
50  Guiseppe Tagarelli & Antonella Suglia Włochy
52  Pavol Knapo & Alzbeta Kovalova Słowacja
52  Matthias Marschall & Sylvia Tröger Niemcy
54  Yurii Braish & Marina Braish Mołdawia
55  Alessandro Di Melfi & Conchetta Christino Włochy
55  Alessandro Riccardi & Simona Postiglione Włochy
57  Mark Rudi & Christina Rudi Niemcy
58  Martin Frano & Tatiana Kulikova Słowacja
58  Marek Hudec & Jana Klicova Słowacja
58  Peter Wondra & Ingrid Eder Austria
61  Armin Balk & Anja Frieling Niemcy
62  Matej Chren & Slavka Lorencova Słowacja
63  Marek Dobis & Zdenka Husarova Słowacja
63  Tomasz Konury & Izabela Weiss Polska
65  Frank Ter Horst & Irene Lier Holandia
66  Udo Lang & Eva Maria Lang Niemcy
67  Borek Lizek & Eva Hanzlova Czechy
67  David Vitasek & Marie Janosova Czechy
67  Radoslav Zofcin & Petra Stefankova Słowacja
70  Johann Horch & Christine Kunz Niemcy
71  Christian Auer & Renate Kriegel Austria
71  Martin Oegg & Astrid Minnich Austria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}