Results from Bratislava Open 2000 - IDSF International Open Latin 18 listopada 2000
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Bratislava Open 2000
Słowacja - Bratislava 18 listopada 2000

IDSF International Open Latin 18 listopada 2000

Finał

1  Matej Krajcer & Janja Lesar Słowenia
2  Denis Kuznetsov & Natalia Koulagina Rosja
3  Robertas Maleckis & Inga Sirkaite Litwa
4  Andrius Kandelis & Egle Visockaite Litwa
5  Jan Kliment & Petra Kostovcikova Czechy
6  Jaroslav Kunes & Jana Vondraskova Czechy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Michal Soukup & Zuzana Paskova Słowacja
8  Juraj Faber & Jeanette Faberova Słowacja
9  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Niemcy
10  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Litwa
11  Dmitri Demidov & Olesya Borisova Rosja
12  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luksemburg

Ćwierćfinał

13  Stanislav Bekmametov & Natalia Urban Rosja
14  Ales Viscek & Laura Stefanie Hafner Szwajcaria
15  Gintaras Svistunavicius & Gabriele Valiukaite Litwa
15  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Włochy
17  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
18  Kirill Nikitin & Olga Bardysheva Rosja
19  Konstantyn Voynarovskiy & Katerina Zilkovska Mołdawia
20  Sören Hougaard & Mette Georgio Dania
20  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Niemcy
22  Lukas Cep & Simona Svrckova Czechy
23  Kaspars Berzups & Anna Znotena Łotwa
23  Bor Pantic & Maja Gersak Słowenia

Runda 3 (górne 50)

25  Jan Cerny & Lucie Skopalikova Czechy
26  Rene Loft & Michelle Abildtrup Dania
26  Dennis Tischmacher & Nathalie Tradin Niemcy
28  Peter Majzelj & Masa Salamun Słowenia
28  Heiko Straile & Daniela Beckmann Niemcy
30  Marek Dvornik & Katerina Kolmanova Czechy
30  Miroslav Hartman & Andrea Deskova Czechy
30  Gianfranco Visconti & Michela Beltrami Włochy
33  Werner Figar & Karin Figar Austria
34  Alessandro Toffoletto & Roberta Zoia Włochy
35  Marco Niero & Mayda Fuga Włochy
35  Emanuele Soldi & Sara Di Vaira Włochy
37  Benny Cilio & Elena Bourda Włochy
37  Atis Legzdins & Jevgenija Markova Łotwa
37  Martin Novacek & Petra Ladinikova Czechy
37  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Mołdawia
41  Martin Wünsch & Kristina Horvathova Słowacja
42  Petr Kovac & Sarka Stepankova Słowacja
43  Fabrizio Cravero & Lorena Cravero Włochy
43  Marek Dedik & Jana Schwarzerova Czechy
43  Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Niemcy
46  Martin Navratil & Veronika Fedorova Czechy
47  Simon Reuter & Gabi Suhadolnik Niemcy
48  Hrvoje Krasevac & Ivana Vukmirovic Chorwacja
49  Slawomir Miszczak & Joanna Siekierska Polska
50  Eduard Zubak & Lenka Kvechova Czechy

Runda 2 (górne 96)

51  Alexander Zhuchkov & Marina Kaliberda Rosja
52  Simon Huber & Isolde Schmidt Niemcy
52  Stefano Terrazzino & Yvonne Hemlein Niemcy
54  Gregor Rebula & Petra A Wagner Słowenia
55  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukraina
56  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Czechy
56  Michal Parma & Petra Vladovona Czechy
56  Philipp Singer & Meike Fimpel Niemcy
56  Robert Tesar & Vendula Burkonova Czechy
60  Ladislav Franek & Zuzana Pazourkova Czechy
60  David Kriz & Jana Zelenkova Czechy
60  Marek Swetik & Renata Dohnanska Czechy
60  Jiri Vagner & Sarka Hladikova Czechy
64  Alexandre Netkatch & Maria Kirillova Rosja
64  Pasi Suomi & Niina Ahlgren Finlandia
66  Maxym Litiyushkin & Maryna Khoruzhevska Ukraina
66  Oleksiy Zagoruyko & Tetyana Nakhodkina Ukraina
68  Maksim Condratiev & Irina Andronic Mołdawia
68  Stefan Maier & Carolina Inama Austria
68  Trendafil Sarmov & Daniela Gavrilova Bułgaria
68  Tibor Slaby & Dalma Bekeova Słowacja
72  Petr Sury & Gabriela Peterkova Czechy
73  Matej Chren & Miriam Cechovicova Słowacja
74  Oleksandr Gotochkin & Kateryna Trubina Ukraina
75  Michal Parso & Tatiana Parsova Słowacja
76  Róbert Magyari & Orsolya Darazsi Węgry
77  Konrad Dabski & Joanna Dabska Polska
77  Marek Gabor & Denisa Jancusova Słowacja
77  Jure Pirc & Manca Dolenc Słowenia
80  Gergely Domokos & Eszter Holler Węgry
80  Miroslav Martinovic & Vanda Polakova Słowacja
80  Berns Nägele & Corinna Klett Niemcy
80  Tomas Vacha & Lucie Hucinova Czechy
84  David Biegun & Sarka Turonova Czechy
84  Sven Hahn & Petra Kühnle Niemcy
84  Pavol Hrehorcak & Veronika Vasilova Słowacja
84  Miroslav Kucera & Petra Kucerova Słowacja
84  Jure Merhar & Irena Batistic Słowenia
84  Sascha Mohl & Carolin Marie Behrendt Niemcy
90  Stefan Hackenberg & Nicola Feil Niemcy
90  György Köcse & Nanda Wolf Węgry
92  Domen Krapez & Elena Girella Słowenia
93  Jimmy Chen & Kimberly Hsu Tajwan
93  Karl Fencl & Gabriella Szelesi Austria
93  Zdenko Gregor & Maria Peterkova Słowacja
93  Viktor Vadasz & Agnes Dudas Węgry

Runda 1 (górne 126)

97  David Kozmus & Masa Pikl Słowenia
97  Richard Kupka & Ivana Drabkova Czechy
99  Anton Lazik & Katarina Platkova Słowacja
99  Tomas Surovec & Michaela Markova Słowacja
101  Robert Pavlik & Eva Prnova Słowacja
101  Peter Terpak & Lenka Borovska Słowacja
103  Andreas Hager & Simone Schwarzgruber Austria
104  Roman Degold & Lydia Degold Austria
104  Jozef Solus & Andrea Ugrayova Słowacja
104  Istvan Toth & Noemi Tarr Rumunia
107  Torben Bölk & Annemarie Thaurer Niemcy
108  Ozren Ercegovac & Biljana Borisov Chorwacja
108  Roland Kovac & Katarina Kocisova Słowacja
108  Nikolay Manolov & Pavlina Valcheva Bułgaria
108  Petr Vrancik & Marketa Zemanova Czechy
112  Henrich Heizer & Veronika Slamkova Słowacja
113  Ivo Bures & Simona Cervenkova Czechy
113  Tomas Pokorny & Lenka Matejickova Czechy
113  Jaroslav Sobolis & Alexandra Sutriepkova Słowacja
116  Darius Haraksin & Daniela Zelenakova Słowacja
116  Martin Pesek & Klara Novakova Czechy
118  Tamás Ollerinyi & Ha-vi Le-thi Węgry
118  Jan Taufer & Helena Katzerova Czechy
120  Zdenek Kriz & Kamila Francova Czechy
120  Szabolcs Walcz & Nikoletta Kovács Węgry
122  Peter Polacko & Karolina Majernikova Słowacja
122  David Valcuha & Jana Kokotkova Czechy
122  Tomislav Valdec & Maria Blazevic Chorwacja
125  Zdenek Fiala & Jana Sedlackova Czechy
126  Shterion Kamburov & Ralitza Manolova Bułgaria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}