Results from British Open 2000 - Professional Standard 2 czerwca 2000
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

British Open 2000
Anglia - Blackpool 26 maja 2000

Professional Standard 2 czerwca 2000

Finał

1  Luca Baricchi & Loraine Baricchi (aka Barry) Anglia
2  Augusto Schiavo & Caterina Arzenton Włochy
3  Christopher Hawkins & Hazel Newberry Anglia
4  Massimo Giorgianni & Alessia Giorgianni (aka Manfredini) Włochy
5  Timothy Howson & Joanne Bolton Anglia
6  Fabio Selmi & Simona Fancello Włochy
7  William Pino & Alessandra Bucciarelli Włochy
7  Alan Shingler & Donna Shingler (aka Reeve) Anglia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

9  Davide Cacciari & Olga Garshina Rosja
10  Tony Dokman & Amanda Dokman (aka Owen) Holandia
11  Jonathan Wilkins & Katusha Demidova USA
12  Scott Draper & Morena Colagreco Anglia

Ćwierćfinał

13  Igor Suvorov & Irina Suvorov USA
14  Heiko Kleibrink & Giselle Keppel Niemcy
15  Hiro Amano & Kyoko Amano Japonia
16  Shintaro Yanagibashi & Kumiko Asami Japonia
17  Koji Hiyama & Kumiko Hiyama Japonia
17  Igor Litvinov & Julia Ivleva USA
19  Michele Bonsignori & Monica Baldasseroni Włochy
19  Susumu Onda & Mariko Onda Japonia
19  Seiji Tanido & Yurie Yoshino Japonia
19  Matis Toome & Helen Klandorf Estonia
19  Paul Wilson & Ann Wilson (aka Jonsson) Australia
24  Raffaele Damin & Nicoletta Zabeo Włochy
24  Alain Doucet & Anik Jolicoeur-doucet Kanada
24  Arve Gulliksen & Karianne Gulliksen Norwegia
24  Kenn Van Hauen & Malene Van Hauen Dania
24  Stefan Ossenkop & Pia David Niemcy
24  Krzysztof Tretowski & Dorota Tretowska Polska

Runda 4 (górne 49)

30  Masayuki Tachibana & Hiroko Tachibana Japonia
31  Harri Antikainen & Niina Ahti Finlandia
31  Ichiro Suzuki & Ayumi Suzuki Japonia
33  Christian Corsi & Simonetta Ambrosini Włochy
33  Marcel Gebert & Lenka Gebert (aka Strakosova) Czechy
35  Giampiero Giannico & Katharina Marks USA
35  Antonio Gioncada & Roberta Zone Włochy
35  Shozo Ishihara & Toko Shibuya Japonia
35  Adam Reeve & Karen Reeve (aka Bjork) Islandia
39  Daniele Delpriori & Dalila Szczepanski Irlandia
39  Sam Kaiho & Mari Kaiho Japonia
39  Danny Quillian & Lynn Jolicoeur Kanada
39  Manfred Zehender & Michaela Heintzinger Austria
43  Tomas Heller & Dagmar Heller (aka Novohradska) Czechy
43  Valdas Padriezas & Lilia Padriezas Litwa
43  Oleg Suvorov & Tatiana Pavlova USA
46  Hiro Furuya & Emi Furuya Japonia
47  Fabio Bosco & Katia Valentini Włochy
47  Gianmichele Mariani & Paola Mariani Włochy
49  Manfred Stiglitz & Anastassia Stiglitz (aka Makarova) Austria

Runda 3 (górne 101)

50  Igor Pilipenchuk & Polina Pilipenchuk USA
50  Ivan Schiavo & Ornella Schiavo Włochy
52  Naoki Iezumi & Tomomi Iezumi Japonia
52  Krzysztof Kulig & Aleksandra Kulig (aka Niewinska) Polska
54  Tomoki Shiraishi & Kaori Shiraishi Japonia
55  Takuhide Takeda & Mayumi Takeda Japonia
56  Ilia Danilov & Tatiana Rybalko Rosja
56  Mike Otake & Kim Yotusmoto Japonia
58  Nicola Bini & Laura Lunetta Włochy
58  Akihiko Fujimoto & Terumi Fujimoto Japonia
58  Hiroya Nogami & Yukari Nogami Japonia
58  Daniel Sarti & Margit Sarti Niemcy
58  Sami Yli-Piipari & Karita Yli-piipari (aka Lehto) Finlandia
63  Francois Fouchet & Delphine Fouchet (aka Wannesson) Francja
64  Elio Ficola & Francesca Viligiardi Włochy
64  Oliver Kästle & Petra Matschullat-horn Niemcy
64  Tonino Pecoraro & Claire Butler-pecoraro Anglia
67  Stefano Fanasca & Michela Battisti Włochy
67  Denny Wang & Dana Shen Tajwan
69  Fabio Chiandetti & Katia Maestrutti Włochy
69  Masayuki Ito & Reiko Ito Japonia
69  Kozo Kodama & Masako Kodama Japonia
69  Martin Odstricil & Renata Odstricil Czechy
73  Rauno Leino & Merja Ylönen Finlandia
73  Anthony Price & Zoey Price Anglia
73  Masashi Saito & Kayoko Saito Japonia
76  Gianfranco Galeone & Loredana Manigrasso Włochy
76  Alex Hou & Melody Hou Tajwan
78  Giovanni Chiapperini & Giannita Bigazzi Włochy
78  Liang Fu Wen & Rong Sun Chiny
78  Mickey Higuchi & Yoko Haseba Japonia
78  Tibor Kysel & Edita Kysel Słowacja
78  Akiji Minegishi & Kyoko Miwa Japonia
83  Hide Miyajima & Sumi Shimizu Japonia
83  Jacek Modzynski & Agnieszka Dylik Polska
83  Massimo Pennati & Silvia Pennati Włochy
83  Richard Perry & Natalie Perry Nowa Zelandia
83  Slava Sergiev & Katia Sergiev USA
88  Frederic Frennessen & Vicki Frennessen (aka Eyres) Anglia
88  Yuji Otaki & Mako Otaki Japonia
88  Hiroyuki Shirahata & Yoko Shirahata Japonia
88  Hiroaki Tanaka & Hiroko Tanaka Japonia
92  Tom Tokuyama & Kuni Tokuyama (aka Sakurai) Japonia
92  Green Zhao-lin Li & Rose Xiao-yuan Li Chiny
94  Fred Jorgens & Ina Voelkel Niemcy
94  Sammy Liu & Jane Liu Tajwan
94  John Shih & Jennifer Shih Tajwan
97  Wolfgang Kruppel & Corina Kruppel Niemcy
97  Anthony Lan & Debbie Lan Tajwan
97  Alexander Montanaro & Daniela Skarpil Niemcy
100  Jesper Dalsgaard & Soffie Dania
100  Eystein Eikesdal & Debbie Eikesdal Norwegia

Runda 2 (górne 182)

102  Alexandre Gromov & Eligenta Gromov USA
102  Markku Luttinen & Minna Tanttu Finlandia
102  Shuichiro Mine & Saori Mine Japonia
102  Takeshi Sasaya & Kumi Sasaya Japonia
102  Norio Uchino & Noriko Uchino Japonia
102  Claus Wodstrup & Maria Ohrman-liljeberg Szwecja
108  Arturas Misurenkovas & Akvile Kulbokaite Litwa
108  Masahiro Sawada & Keiko Sawada Japonia
108  Sylvain Trottier & Elisabeth Zukov Kanada
111  Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonia
111  Jaroslav Muller & Katerina Muller USA
111  Yasuhide Watanabe & Kyoko Watanabe Japonia
114  Eddie Stutts & Viktoria Belova USA
115  Peter Bosveld & Euvgenia Parakhina Holandia
115  Ricky Hitakatsu & Lisa Hitakatsu Japonia
115  Eiji Kise & Hisako Kise Japonia
115  Bruno Petit & Corinne Pion Francja
119  Philippe Cano & Valerie Perache Francja
119  Udo Lang & Eva Maria Lang Niemcy
119  Hirotaka Misawa & Kaori Yamashita Japonia
119  Giovanni Paolucci & Patrizia Di Nardo Włochy
119  Igor Ugai & Tatiana Ugai Rosja
124  Hisashi Kawahara & Izumi Arai Japonia
124  Eamon Mcgrath & Anita Lilley Australia
124  Ryoichi Misaki & Megumi Ishii Japonia
124  Mitsuhiro Nakajima & Naomi Sato Japonia
124  Carlo Oliva & Julia Parthenis Grecja
124  Naoki Ozaki & Naoko Ozaki Japonia
130  Alan Cheng & Ingrid Cheng Tajwan
130  Nori Fukushi & Chisa Fukushi Japonia
132  Hiroshi Higashizume & Misayo Higashizume Japonia
132  Tony Hsu & Betty Hsu Tajwan
132  Katsuhiro Oya & Maki Oya Japonia
135  Ferran Aiguade & Aurora Fernandez Hiszpania
135  Kosuke Ichimura & Tomoko Ichimura Japonia
135  Stephan Krauel & Denise Krauel USA
135  Alessandro Persichini & Alessandra Di Pasquale Włochy
135  Wang Su Gun & Di Ya Li Chiny
135  Oleg Trebunski & Anne Marie Nespoli USA
141  Makoto Sekine & Tomoko Iizuka Japonia
141  Masahiro Watanabe & Haruna Takayanagi Japonia
143  Masashi Azuma & Ai Azuma Japonia
143  Haruo Nakajima & Michiko Nakajima Japonia
143  Atsuki Ohmura & Megumi Wada Japonia
146  Luigi Candeloro & Ersilia Disilvestro Włochy
146  Toshihiko Hayashi & Naoko Hayashi Japonia
146  Youki Katayama & Noriko Katayama Japonia
146  Hiro Nayama & Naomi Nayama Japonia
146  Martin Oegg & Astrid Minnich Austria
146  Keiichi Toyoshima & Kumiko Toyoshima Japonia
146  Barry Winters & Tabitha Wilson Anglia
153  Mark Chang & Joanna Sun Tajwan
153  Hisashi Nakata & Mustumi Nakata Japonia
153  Tadasama Ohyama & Naoko Yoshioka Japonia
156  Aki Nakaaki & Jun Nakaaki Japonia
156  Olaf Schlemminger & Linda Sundmaeker Niemcy
158  Hong Cao & Li Li Chiny
158  Peter Gross & Sonja Schwarz Niemcy
158  Yoshiyuku Matsushita & Yasuke Tanabe Japonia
158  Shigeru Nakaizumi & Tomoko Kanoya Japonia
158  Ken Narasaki & Takako Nakanishi Japonia
158  Mick Ohara & Kerry Ohara Japonia
158  Hideo Shiojima & Atsue Shiojima Japonia
158  Jun Tanaka & Madoka Kudo Japonia
158  Kazuyuki Umehara & Mihoko Hattori Japonia
158  Katsuyoshi Yagisawa & Naomi Ebisawa Japonia
168  Hidetoshi Honda & Hiromi Endo Japonia
168  Daisuke Okada & Junko Hishida Japonia
168  Kazuya Sasaki & Masami Sasaki Japonia
168  Hideo Tomita & Reiko Tomita Japonia
172  Manfred Edelbauer & Regina Gombar Austria
173  Marco Ceccarini & Monica Bettarini Włochy
173  Paul Hearn & Sharon Hearn Australia
173  Nobuyuki Mabuchi & Mayumi Mabuchi Japonia
173  Fumitomo Nakashima & Mai Sasaki Japonia
173  Takuma Watanabe & Yayoi Matsuyama Japonia
178  Yong Soo Han & Yong Ja Hoi Korea (Płd)
178  Tetsuo Nakano & Toshie Nakano Japonia
178  Robert Tang & Beverley Cayton-tang Kanada
181  Adam Krol & Justyna Kozinska Polska
181  Naoya Mihashi & Shigemi Mihashi Japonia

Runda 1 (górne 247)

183  Didier Bastien & Sylvie Bastien Francja
183  Mari Seki & Misa Yoshida Japonia
183  Kei Shinohara & Sachiko Shinohara Japonia
183  Masashi Wakui & Fumiyo Wakui Japonia
187  Chris Nakamura & Takako Yamazaki Japonia
187  Masahiro Nomoto & Miyuki Nomoto Japonia
189  Claude Martel & Isabelle Gagne Kanada
190  Thomas Fröhmer & Uta Fröhmer Niemcy
190  Hiroyuki Kago & Harumi Kago Japonia
190  Naoki Kato & Hiroko Kato Japonia
190  Luca Medaglini & Amelia Fratini Włochy
190  Alois Spieszberger & Roswitha Spieszberger Austria
190  Christopher Zammit & Stephanie Zammit Malta
196  Thomas Barbian & Ines Barbian Niemcy
196  Claudio Proietti & Catia Scarponi Włochy
196  Tomokazu Takeda & Noriko Takeda (aka Ito) Japonia
199  Atsushi Yanada & Saori Yanada Japonia
200  Shogo Iwao & Naoko Iwao Japonia
201  Robert Gearing & Yvonne Gearing Anglia
201  Jeffrey Lindley & Teresa Lindley Anglia
201  Naoya Mizuguchi & Keiko Ando Japonia
204  Shinichi Enmi & Rikako Enmi Japonia
204  Atsuhiro Kawachi & Hiroko Kawachi Japonia
204  Tero Lindstrom & Taru Kivinen Finlandia
204  Satoru Morikawa & Yuka Morikawa Japonia
204  Sylvian St Denis & Carole Blouin Kanada
204  Jack Xinyu Wang & Yun Qin Chiny
210  Eddy De Beir & Sabine Impens Belgia
211  Makoto Amano & Rie Amano Japonia
211  Toshikazu Ashiki & Michiko Terasawa Japonia
211  Joan Cayuela & Marcia Cecchini Hiszpania
211  Luigi De Luca & Lucia Taricani Włochy
211  Xiao Feng Ju & Qi Ying Li Chiny
211  Norio Miyazawa & Mariko Ishizuka Japonia
211  Eric Shih & Sunny Shih Chiny
211  Masahiro Yonemochi & Mayu Sugawara Japonia
219  Takeshi Moriya & Noriko Sato Japonia
219  Takayuki Nakamura & Rieko Miyakawa Japonia
221  Ben Fung & Sky Fung Chiny
221  Shinobu Matsuura & Yumiko Matsuoka USA
221  Tomokazu Sato & Kimie Kuroyanagi Japonia
221  Masaru Yasumoto & Taeko Yasumoto Japonia
225  Masayuki Fukuda & Shizuko Fukuda Japonia
225  Atsushi Hirata & Yukiko Hirata Japonia
225  Hua-dong Wang & Yan Zhang Chiny
228  Kazuyuki Sawada & Chiharu Kiyooka Japonia
229  Hiroyuki Hakoishi & Sachiko Hakoishi Japonia
230  Xiao Zhong Xia & Weizhen Liu Chiny
231  Peter Collins & Amy Cousins USA
231  Marcello Di Ruocco & Benedetta D'elia Włochy
231  Shoji Fujimi & Yoshiko Fujimi Japonia
231  Masabumi Yaegashi & Mieko Yaegashi Japonia
235  Masaki Asano & Yukie Asano Japonia
235  Takashi Sumiya & Megumi Sumiya Japonia
235  Gonzalo Zambrana & Dalene Erickson USA
238  Yiu Fai Chan & Christine Fung Yee Hong Kong
238  Tibor Szabó & Erika Törökgyörgy Węgry
238  Hisanobu Yamaguchi & Yuko Yamaguchi Japonia
241  Yukio Tanaka & Kyoko Tanaka Japonia
242  Yukihiro Kaneko & Yuko Kaneko Japonia
243  Hitoshi Kamo & Setsuko Kamo Japonia
243  Chang-hyun Park & Shang Min Kang Korea (Płd)
245  Suehiro Sagara & Kazuko Takagi Japonia
245  Siu-mo Wong & Suet-ling Liu Hong Kong
247  Henry Hwang & Helena Hwang USA
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}