Results from British Open 2000 - Youth Latin 30 maja 2000
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

British Open 2000
Anglia - Blackpool 26 maja 2000

Youth Latin 30 maja 2000

Finał

1  Paul Hurley & Lisa Bellinger-Ivanets Anglia
2  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Włochy
3  Joshua Keefe & Daniella Miller Australia
4  Genya Mazo & Giselle Peacock USA
5  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Włochy
6  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

  Roki Cesen & Jana Pokrovskaya Słowenia
  Scott Cleaver & Vanessa Polimeno Australia
  Olexandr Prysyazhnyuk & Mariya Antonova Ukraina
  Tony Pututau & Shala Parrish USA
  Jeroen Struylaart & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Holandia
  Marco Verrelli & Sara Magnanelli Włochy

Ćwierćfinał

  Dmytro Bondarenko & Inna Berlizyeva Ukraina
  Alessandro Camerotto & Zeudi Zanetti Włochy
  Kevin Clifton & Lisa Darby Anglia
  Arsen Kishishian & Miranda Postlethwaite Australia
  Tristan Macmanus & Lora Dolan Irlandia
  Marco Mancini & Giada Filacchione Włochy
  Paul Mccann & Crystal Main Anglia
  Pedro Mendes & Caterina Fonseca Portugalia
  Nathan Meyers & Rachel Jones Australia
  Andrew Palmer & Skye Wilson Australia
  Bor Pantic & Maja Gersak Słowenia
  Dmitro Petrov & Yulia Zagoruychenko Rosja
  Alexei Silde & Anna Firstova Rosja
  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Rosja

Runda 2 (górne 50)

  Bradley Adcock & Eve Taylor Szkocja
  Rory Couper & Rachael Heron Anglia
  Dmitri Datsko & Maria Tzaptashvili Rosja
  Werner Figar & Karin Figar Austria
  Giampiero Gencarelli & Elia Maria Valentina Włochy
  Raymon Jansson & Sandra Sjöblom Szwecja
  Serguei Khadzhiev & Olga Iagant Rosja
  Michal Kostovcik & Eva Waniekova Czechy
  Francis Lafreniere & Christine Thibault Kanada
  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Niemcy
  Christian Millette & Stefanie Lambert Kanada
  Michael Miziner & Gina Buber Australia
  Ilario Parise & Stephania Traina Włochy
  Michael Petr & Martina Kocikova Czechy
  Arkady Polezhaev & Alyona Zarnitsina Rosja
  Gregor Rebula & Petra A Wagner Słowenia
  Shane Reilly & Ash-leigh Hunter Australia
  Martin Rycroft & Rebecca Young Walia
  Simone Segatori & Lara Astolfi Włochy
  Kirill Shevelev & Anna Dorosh Rosja
  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Czechy
  Andrey Strinadko & Svetlana Feldman USA
  Clive Uter & Katie Lee Anglia
  Bas Van Der Zanden & Leila Akcelik Holandia

Runda 1 (górne 78)

  Ricky Bentzen & Charlotte Kristiansen Dania
  Rene Castaneda & Elina Lipkin USA
  Emanuele Chetta & Lorena Buono Włochy
  Maksim Chmerkovskiy & Snezhana Urbin USA
  Alex Contreras & Natasha Bitters USA
  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Niemcy
  Pascal Fremmer & Angela Kraft Niemcy
  Peter Geulinckx & Isabelle Geulinckx Belgia
  Ryan Hammond & Samantha Viana RPA
  Björn Holthe & Anna Soupron Norwegia
  Bjoern Johansson & Angelica Rosen Szwecja
  Christoph Kies & Silke Zetzsche Niemcy
  Jiri Kosydar & Martina Ralikova Czechy
  Yuriy Kutikov & Liliana Giterman USA
  Lars Olof Larsson & Carolina Baeck Szwecja
  Przemek Lowicki & Danuta Wittig Polska
  Grzegorz Lugowicz & Khrystyna Vorobyova Polska
  Gustaf Lundin & Carin Da Silva Szwecja
  Jani Manelius & Anne Jänkälä Finlandia
  Francesco Paris & Erika Buzzoni Włochy
  Valerio Pavia & Elisa Vona Włochy
  Ultimo Piacentini & Cata Mammone Włochy
  Keabetswe Ramoshebi & Tebogo Mokgethi RPA
  Joseph Rossi & Meagen Alderton Niemcy
  Vladislav Silde & Olga Dubravina Rosja
  Emanuele Soldi & Sara Di Vaira Włochy
  Sergey Sourkov & Ksenia Balovneva Rosja
  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Polska
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}