Results from British Open 2001 - Youth Standard 25 maja 2001
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

British Open 2001
Anglia - Blackpool 25 maja 2001

Youth Standard 25 maja 2001

Finał

1  Federico Di Toro & Genny Favero Włochy
2  Mads Abildtrup & Mie Moltke Dania
3  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Słowenia
4  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Włochy
5  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Włochy
6  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Słowenia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Anglia
8  Marc Christensen & Therese Holck (aka Pedersen) Dania
9  Christoph Kies & Silke Zetzsche Niemcy
10  Mikhail Avdeev & Anna Oxengoit Rosja
10  Christopher Short & Joanne Clifton Anglia
10  Davide Tonizzo & Larisa Locke Australia
10  Jani Torkko & Janica Mattsson Finlandia

Ćwierćfinał

14  Rüdiger Homm & Julia Belch Niemcy
14  Denis Khadzhiev & Yana Balabayeva Rosja
14  Simone Segatori & Lara Astolfi Włochy
17  Marco Lustri & Emanuela Lustri Włochy
18  Luca Leoni & Francesca Ceccarini Włochy
19  Maxime Dereymez & Claire Hansen Francja
20  Domenico Margheggiani & Lina Mambella Włochy
20  Ardo Sostar & Andra Tuuksam Estonia
22  Salvatore Todaro & Monica Haller Włochy
23  Gustaf Lundin & Agnieszka Kazmierczak Szwecja
24  Paolo Cordelli & Alessandra Scarmigliati Włochy

Runda 3 (górne 51)

25  Emanuel Valeri & Annalisa Guarda Włochy
26  Isaia Berardi & Veronica Di Furia Włochy
26  Urs Geisenhainer & Annette Sudol Niemcy
28  Craig Shaw & Natalia Yurdanova Anglia
29  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Włochy
29  Cristian Venosa & Genny Lombardi Włochy
31  Bradley Adcock & Eve Taylor Szkocja
31  Marco Mancini & Giada Filacchione Włochy
31  Brendan Midson & Gyda Katharina Thomson Norwegia
31  Alessio Potenziani & Gioia Potenziani Włochy
31  Vladislav Vinogradov & Anastasia Muravyova Rosja
36  Nicola Chianese & Assunta Chianese Włochy
36  Antony Toms & Hayley Symons Anglia
38  Dmitri Matveev & Anna Ginko Rosja
39  Alessio Di Veronica & Daniela Mattia Włochy
39  Krzysztof Psciuk & Dorota Makar Polska
41  Björn Bitsch & Stine Dalsgaard Dania
41  Danel Hirbaum & Karin Rooba Estonia
41  Mikhail Orlov & Olga Blinova Rosja
44  Richard Lowes & Carin Da Silva Anglia
45  Sergej Diemke & Katrin Genis Niemcy
45  Nikolai Dzhamberbaev & Anna Shelkovnikova Rosja
47  Pau Aran Gimeno & Blanca Ribas-turon Hiszpania
48  Björn Holthe & Anna Soupron Norwegia
49  Massimiliano Nardino & Donatella Findanno Włochy
49  Valentin Rechetnikov & Polina Fomina Rosja
51  Duncan Trever & Catherine Edgar Anglia

Runda 2 (górne 102)

  Marco Agrimi & Gabriella Tafuro Włochy
  Inaki Albiol & Maria Carbonell Hiszpania
  Richard Andersson & Cecilia Ehrling Szwecja
  Stefano Angelini & Pamela Milardo Włochy
  Stephen Arnold & Laura Marshall Anglia
  Andreas Baumgart & Marlene Quenzel Niemcy
  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugalia
  Artem Berezhnoi & Farida Galieva Rosja
  Marco Bevilacqua & Alessandra Ippolito Włochy
  Marcello Bini & Antonella Lombardi Włochy
  Dmytro Bondarenko & Inna Berlizyeva Ukraina
  Steven Brandreth & Hayley Johnson Anglia
  Patric Brunberg & Sara Wibreus Szwecja
  Paul Cammack & Leah Frith Anglia
  Marco Chieregato & Francesca Colomba Włochy
  Donato Colatori & Stella Colatori Włochy
  Darren Coman & Katrina Eastabrook Anglia
  Alexander Elizarov & Olena Isacova Ukraina
  Andrea Faraci & Eleonora De Maio Włochy
  Christopher Finstadt & Kathrine Naden Norwegia
  Adam Forman & Emma Louise Lyndon Anglia
  Sergiy Georgiev & Zoya Sivak Ukraina
  Stefan Green & Helen Candy Nowa Zelandia
  Todd Heggie & Natalie Beck Australia
  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finlandia
  Jussi Isotalo & Joan Karlsson Finlandia
  Dan Kitsis & Diana Surkis USA
  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandia
  Christian Lange & Franziska Diefert Niemcy
  Marco Magno & Serena Corsi Włochy
  Fabio De Maino & Titty Imposimato Włochy
  Giovanni Mauro & Federica Di Bartolo Włochy
  Christian Millette & Mara Burnby Kanada
  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Norwegia
  Oscar Pedrinelli & Alesia Caputo Włochy
  Francesco Pepe & Assunta Viscione Włochy
  Jonathan Rodriguez Perez & Meritxell Purti Hiszpania
  Gabriele Pilo & Daniela Belardo Włochy
  Giordano Pizzardi & Pamela Frittella Włochy
  Antonio Porcelli & Gilda Argenziano Włochy
  Juha Pykalainen & Sanna Hirvaskari Finlandia
  Alexandr Sergeev & Olga Nikolaeva Rosja
  Anton Silantev & Maria Egorseva Rosja
  Larsa Sinclair & Karolina Bäck Szwecja
  Simone Storti & Federica Mitrano Włochy
  Alexander Tchesnokov & Salome Lomsadze Gruzja
  Alexandre Theoret & Chiara Cambiotti Kanada
  Domen Valic & Tjasa Vulic Słowenia
  Regardt Van De Merwe & Lana Isaacs RPA
  Trent Whiddon & Agnieszka Kaniowski Australia
  John Woolcott & Cherry Cox Anglia

Runda 1 (górne 162)

  Eros Antonetti & Ramona Lalcagni Włochy
  Fabio Barrasso & Manuela Grasso Włochy
  Timofei Bavinov & Alexandra Mescheriakova Rosja
  Domenico Cannizzaro & Francesca Pappacena (aka Lazzari) Włochy
  Matteo Caputo & Sabrina Caputo Włochy
  Mathieu Caron & Marilyne Prevost Kanada
  Salvatore Caruso & Concetta Cultrera Włochy
  Michael Cho & Alice Cho USA
  Valerio Colantoni & Danila Logoteta Włochy
  Vincenzo Constantino & Filomena Ieno Włochy
  Marco Dehm & Henriette Schaller Niemcy
  James Dieguez & Amy Townsend Anglia
  John Leo Don & Ewelina Basak USA
  Lee Donnelly & Kimberly Taylor Anglia
  Cristian Dubini & Deborah Esposto Włochy
  Hannes Egilsson & Sigrun Magnusdottir Islandia
  Alex Ekemenko & Lauren Williams Anglia
  Craig Elsbury & Samantha Wood Anglia
  Stanislav Glushko & Yulia Saikina Rosja
  John Graham & Natalie Wakefield USA
  Isak Halldorsson & Helga Helgadottir Islandia
  Nick Harwood & Autumn Delgrosso USA
  Gary Hinton & Angela Richardson Anglia
  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Dania
  Basil Issaev & Veronica Cinignano USA
  Ali Khan & Berta Bernburg Islandia
  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polska
  Kristjan Kuusk & Katrin End Estonia
  Joe Larose & Meg Pedrick USA
  Csaba László & Anikó Németh Węgry
  Paul Maguire & Emma Clack Anglia
  Ivan Mencarelli & Michela Mencarelli Włochy
  Craig Monley & Sriani Argaet Australia
  Ryan Murphy & Anya Murphy Anglia
  Daniele Muzi & Danila Scarlino Włochy
  Alexandre Netkatch & Maria Kirillova Rosja
  Roman Nikiforov & Marina Yevtushenko Ukraina
  Neil O'kane & Toni Marie Foster Anglia
  Michael Olesen & Katherine Bonde Dania
  Mark Perkovich & Sharna Burgess Australia
  Sherwin Pillay & Sarah Lowe RPA
  Tommaso Ravnic & Diana Ribas Francja
  Accursio Romeo & Natalie Zapater Anglia
  Luca Rossignoli & Alice Ruzza Włochy
  Greg Ryan & Leanne Noble Anglia
  Kiril Samarin & Alissa Perchikova Rosja
  Nuno Santos & Alexandra Venancio Portugalia
  Alexei Silde & Anna Firstova Rosja
  Kieran Smith & Lindsey Osborne Anglia
  Markus Spreemann & Susanne Vogel Niemcy
  Giovanni Stellato & Rosita Caligiuri Włochy
  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Rosja
  Thomas Stopani & Loren James Anglia
  Grigoriy Strukov & Ekaterina Lazareva Rosja
  Ryan Terry & Leanne Noble Anglia
  Agostino Urbaniello & Manuela Amore Włochy
  Clive Uter & Katie Lee Anglia
  Vyatcheslav Vitenko & Ekaterina Chayka Ukraina
  Nikola Vukotic & Jelena Jovanovic Serbia
  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}