Results from British Open 2002 - Rising Star Professional Standard Championships 26 maja 2002
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

British Open 2002
Anglia - Blackpool 24 maja 2002

Rising Star Professional Standard Championships 26 maja 2002

Finał

1  Jonathan Crossley & Kylie Jones Anglia
2  Roberto Villa & Morena Colagreco Włochy
3  Seiji Tanido & Emi Hayano Japonia
4  Luca Tonello & Ekaterina Baroulina Rosja
5  Igor Litvinov & Julia Ivleva USA
6  Roberto Regnoli & Tania Berto Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

  Nicola Bini & Laura Lunetta Włochy
  Roberto Giuliato & Serena Picco Włochy
  Shozo Ishihara & Toko Shibuya Japonia
  Richard Perry & Natalie Perry Nowa Zelandia
  Tomoki Shiraishi & Kaori Shiraishi Japonia
  Erminio Stefano & Luana Conte USA

Ćwierćfinał

  Michele Bacci & Denise Mayes Anglia
  Serguei Beleikov & Irina Lapteva Rosja
  Gerwin Biedermann & Betty Urbeinz Niemcy
  Michele Boschi & Barbara Grifoni Włochy
  Rene Christensen & Camilla Egstrand Dania
  Oleg Fadioukhine & Irina Averboukh Rosja
  Alessandro Garofolo & Annamaria Bassano Włochy
  Igor Pilipenchuk & Polina Pilipenchuk USA
  Oleg Suvorov & Tatiana Pavlova USA
  Ichiro Suzuki & Ayumi Suzuki Japonia
  James Taplin & Claire Taplin (aka Barrington) Anglia
  Tetsuya Yamashita & Mako Karibe Japonia
  Sami Yli-Piipari & Karita Yli-piipari (aka Lehto) Finlandia
  Green Zhao-lin Li & Rose Xiao-yuan Li Chiny

Runda 4 (górne 52)

  Dirk Bastert & Alla Tkachenko Rosja
  Stanislav Bekmametov & Natalia Urban Rosja
  Thomas Bellina & Arianna Dal Zotto Włochy
  Michael Burton & Martina Wuttig Australia
  Ilia Danilov & Tatiana Rybalko Rosja
  Francois Fouchet & Delphine Wannesson Francja
  Gianfranco Galeone & Loredana Manigrasso Włochy
  Garry Gekhman & Rita Gekhman USA
  Marco Gusella & Michela Cerea Szwajcaria
  Tomas Heller & Dagmar Heller (aka Novohradska) Czechy
  Alex Hou & Melody Hou Tajwan
  Wolfgang Kruppel & Corina Kruppel Niemcy
  Hide Miyajima & Sumi Shimizu Japonia
  Daisuke Okada & Junko Hishida Japonia
  Roberto Orru & Orsola Iuliano Włochy
  Minoru Otake & Kiyomi Yotsumoto Japonia
  Valdas Padriezas & Lilia Padriezas Litwa
  Stefano Placidi-Zaccarelli & Simona Magnanelli Włochy
  Carlo Romano & Katia Valentini Włochy
  Fabrizio Ronca & Sabina Ronca Włochy
  Takeshi Sasaya & Kumi Sasaya Japonia
  Slava Sergiev & Katia Sergiev USA
  Hiroyuki Shirahata & Yoko Shirahata Japonia
  Andrea Stefano & Daniela Serio Włochy
  Jason Thomas & Erin Lowe Australia
  Yuriy Vasyutyak & Yana Vasyutyak (aka Yatsenko) Ukraina

Runda 3 (górne 99)

  Giacomo Agrello & Wendi Davies USA
  Sergei Bezrodnov & Olga Bezrodnov USA
  Peter Bosveld & Euvgenia Parakhina Holandia
  Fabio Chiandetti & Katia Maestrutti Włochy
  Toni Oronzo Daga & Antonella Fasiello Włochy
  Graeme Davidson & Michelle Davidson Nowa Zelandia
  Frederic Frennessen & Vicki Frennessen (aka Eyres) Anglia
  Liang Fu Wen & Rong Sun Chiny
  Antonio Gioncada & Roberta Zone Włochy
  Mickey Higuchi & Yoko Haseba Japonia
  Naoki Iezumi & Tomomi Iezumi Japonia
  Masayuki Ito & Reiko Ito Japonia
  Xiaofeng Ju & Qiying Li Chiny
  Yong Kang Yang & Yu Min Zhang Chiny
  Hisashi Kawahara & Izumi Arai Japonia
  Christian Krenthaller & Agnes Twaroch Austria
  Tassilo Lax & Sabine Lax (aka Hoffman) Niemcy
  Rauno Leino & Merja Ylönen Finlandia
  Sammy Liu & Jane Liu Tajwan
  Eamon Mcgrath & Anita Lilley Australia
  Shuichiro Mine & Saori Mine Japonia
  Keijiro Nagaoka & Kimie Nagaoka Japonia
  Aki Nakaaki & Jun Nakaaki Japonia
  Shigeru Nakaizumi & Tomoko Kanoya Japonia
  Micky Nakajima & Terue Suzuki Japonia
  Takahiro Nakamura & Takako Yamazaki Japonia
  Tadasama Ohyama & Naoko Yoshioka Japonia
  Carlo Oliva & Julia Parthenis Grecja
  Giovanni Paolucci & Patrizia Di Nardo Włochy
  Vadym Postnikov & Olga Baskatova Ukraina
  Claudio Proietti & Catia Scarponi Włochy
  Denis Prokhorov & Natalia Iourdanova Rosja
  Danny Quilliam & Christine Kunz Kanada
  Masashi Saito & Kayoko Saito Japonia
  Marcin Scieglinski & Sylwia Scieglinska (aka Kwapisz) Polska
  Yi Sheng & Wenjuan Huang Chiny
  Darryl Silvers & Emi Inoue Japonia
  Vincent Simone & Flavia Cacace Anglia
  Takuhide Takeda & Mayumi Takeda Japonia
  Tom Tokuyama & Kuni Tokuyama (aka Sakurai) Japonia
  Keiichi Toyoshima & Kumiko Toyoshima Japonia
  Rolandas Trembo & Marija Mimrikova Niemcy
  Norio Uchino & Noriko Uchino Japonia
  Igor Ugai & Tatiana Ugai Rosja
  Kazuyuki Umehara & Mihoko Hattori Japonia
  Alberto Valloni & Sonia Corbetta Włochy
  Yasuhide Watanabe & Kyoko Watanabe Japonia

Runda 2 (górne 178)

  Francesco Alfano & Cristina Di Stefano Włochy
  Kenichi Aoki & Sumiko Aoki Japonia
  Toshikazu Ashiki & Eiko Ashiki Japonia
  Yuki Bohsako & Sara Kurahashi Japonia
  Francesco Bortone & Susy Viggiani Włochy
  Dmitriy Brovko & Elena Brovko Rosja
  Warren Brown & Babette Brown (aka Herzog) Szkocja
  Joan Cayuela & Marcia Cecchini Hiszpania
  Cyril Cerveau & Angelic Pires Francja
  Jacky Chang & Ivy Chang Tajwan
  Alan Cheng & Ingrid Cheng Tajwan
  Mark Cheng & Joanne Cheng Tajwan
  Giovanni Chiapperini & Giannita Bigazzi Włochy
  Luigi De Luca & Lucia Taricani Włochy
  Fabien Della Gustina & Laurence Della Gustina Francja
  Manfred Edelbauer & Regina Gombar Austria
  Shinichi Enmi & Rikako Enmi Japonia
  Jaeyoo Eom & Naomi Nayama Japonia
  Valery Erychov & Nataly Erychova USA
  Vincent Farinho & Brigitte Farinho Francja
  Masaaki Fujiwara & Akiko Fujiwara Japonia
  Kenji Fukui & Mariko Fukui Japonia
  Yang Gang & Sun Lin Chiny
  Lorenzo Gargiulo & Tiziana Fioretti Anglia
  Ian Gillard & Cherie Isbell Australia
  Toshihiko Hayashi & Naoko Hayashi Japonia
  Takao Hirabayashi & Noriko Aizawa Japonia
  Teruyoshi Hisaizumi & Motoyo Azumi Japonia
  Tony Hsu & Betty Hsu Tajwan
  Koji Iida & Chinami Iida Japonia
  Seiji Iida & Masako Sato Japonia
  Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonia
  Moritaka Iwakura & Takako Asano Japonia
  Russell Jenness & Catherine Marsh Anglia
  Zhun Jian Shi & Xin Wang Chiny
  Hiroyuki Kago & Harumi Kago Japonia
  Youki Katayama & Noriko Katayama Japonia
  Shusuke Kato & Rumi Miyata Japonia
  Hideaki Kikuchi & Miyo Hagiwara Japonia
  Kiichiro Kinoshita & Naomi Kinoshita Japonia
  Kim Laamanen & Piia Laamanen (aka Astikainen) Finlandia
  Anthony Lan & Debbie Lan Tajwan
  Ken Lau & Lisa Xie Chiny
  Glyn Lin & Wen Hua Ji (aka Tracy Li) Tajwan
  Tohru Maeda & Misuzu Ezawa Japonia
  Justyn Manderson & Amanda Manderson Australia
  Yoshiyuku Matsushita & Yasuke Tanabe Japonia
  Shinobu Matsuura & Yumiko Matsuoka USA
  Naoya Mihashi & Shigemi Mihashi Japonia
  Hirotaka Misawa & Kaori Yamashita Japonia
  Takayuki Miyamoto & Mariko Furusawa Japonia
  Takehiko Miyata & Yuriko Showa Japonia
  Hideki Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japonia
  Toshihiko Nakajima & Mayumi Ichikawa Japonia
  Fumitomo Nakashima & Mai Sasaki Japonia
  Ken Narasaki & Takako Nakanishi Japonia
  Yuji Otaki & Mako Otaki Japonia
  Masaharu Ozaki & Masae Ozaki Japonia
  Ivano Palamaro & Silvana Michelizzi Włochy
  Chang-hyun Park & Yoo-ha Park Korea (Płd)
  Paolo Santin & Chiara Nardotto Włochy
  Tomokazu Sato & Kimie Kuroyanagi Japonia
  Hideki Sato & Chieko Yamamoto Japonia
  Mari Seki & Misa Yoshida Japonia
  Giorgio Semeraro & Francesca Convertini Włochy
  Hideo Shiojima & Atsue Shiojima Japonia
  Takeshi Tajima & Kaori Shigemura Japonia
  Tomokazu Takeda & Noriko Takeda (aka Ito) Japonia
  Hajime Tanigama & Yumi Tanigawa Japonia
  Munetsugo Tomita & Yoko Sato (aka Hamaguchi) Japonia
  Shu Sheng Wang & Hong Lun Zhan Chiny
  Su Gun Wang & Ni Ya Li Chiny
  Jack Xinyu Wang & Yun Qin Chiny
  Masahiro Watanabe & Haruna Takayanagi Japonia
  David Weise & Valentina Weise USA
  Claus Wodstrup & Maria Ohrman-liljeberg Szwecja
  Jakey Qi Zhao & Cassy Hua Guo Chiny
  We Bin Zhu & Ping Tan Chiny
  Markus Zimmermann & Anke Poppinga Niemcy

Runda 1 (górne 281)

  Ivan Agnellini & Azzura Di Filippani Włochy
  Tetsu Akikawa & Miyuki Akikawa Japonia
  Xavier Andreu & Marisa Vicient Hiszpania
  Robert Angler & Christine Angler Niemcy
  Masashi Azuma & Ai Azuma Japonia
  Hyo Jong Bae & Me Kyung Lee Korea (Płd)
  Didier Bastien & Sylvie Bastien Francja
  Maurizio Belfiore & Roberta Carlaloggio Włochy
  Marino Biglieri & Laura Occhi Włochy
  Luca Bognani & Anita Bognani (aka Imbertini) Włochy
  Fabio Bosco & Marina Ferrari Belgia
  Hong Cao & Li Li Chiny
  Qingrong Chen & Min Fu Chiny
  Hans Chen & Even Chang Tajwan
  Peter Collins & Amy Cousins USA
  Jun Eang & Zhao Chen Chiny
  Bin Feng & Yan Feng Cai Chiny
  Francesco Flumiani & Hong Su USA
  Laurent Francon & Sandra Jomard Francja
  Roman Frieling & Pamela Jung Niemcy
  Shoji Fujimi & Yoshiko Fujimi Japonia
  Masayuki Fukuda & Shizuko Fukuda Japonia
  Nori Fukushi & Chisa Fukushi Japonia
  Tony Fung & May Lam Kanada
  Hiro Furuya & Edita Kysel Japonia
  Marcel Gebert & Lenka Gebert (aka Strakosova) Czechy
  Claudio Di Gennaro & Raffaella Gionta Włochy
  Eitaro Hando & Eri Kitamura Japonia
  Yuji Harada & Sumi Murata Japonia
  Kazuo Harada & Yumiko Harada Japonia
  Yoshito Higashi & Yuko Higashi Japonia
  Hiroshi Higashizume & Misayo Higashizume Japonia
  Hiroki Hirooka & Yuko Hirooka Japonia
  Kenichi Huikata & Marie Fuyama Japonia
  Henry Hwang & Helena Hwang USA
  Tokio Ichikawa & Tomomi Ichikawa Japonia
  Hiroyasu Ichikawa & Rika Nakayama Japonia
  Satoshi Iinuma & Ikuko Iinuma Japonia
  Narichika Imamura & Kayo Imamura Japonia
  Yoshihisa Ishikawa & Toshiko Terakawa Japonia
  Sui Jiang & Jian Chen Chiny
  Naoki Kato & Hiroko Kato Japonia
  Atsuhiro Kawachi & Hiroko Kawachi Japonia
  Hiro Kobari & Jun Saito Japonia
  Osamu Kobayashi & Shizuko Kobayashi Japonia
  Kozo Kodama & Masako Kodama Japonia
  Sergiy Kravchouk & Maryna Roumianova Ukraina
  Krzysztof Kulig & Aleksandra Kulig (aka Niewinska) Polska
  Tibor Kysel & Martina Schultz Słowacja
  Tuck Wai Alex Lim & Chern Huey Carmen Chuang Malezja
  Shintaro Masuyama & Yoko Araya Japonia
  Tokikazu Matsuda & Yukari Yamazaki Japonia
  Shingo Matsuura & Tomoko Yoshino Japonia
  Akiji Minegishi & Kyoko Miwa Japonia
  Daniele Missiroli & Sabrina Manuzi Włochy
  Naoya Mizuguchi & Keiko Mizuguchi Japonia
  Satoru Morikawa & Yuka Morikawa Japonia
  Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonia
  Kimiharu Nakaniura & Chie Nishikawa Japonia
  Masaya Nakata & Rimi Noro Japonia
  Eiichi Oba & Mayumi Oba Japonia
  Martin Oegg & Astrid Minnich Austria
  Shigeki Ogihara & Yumiko Shinoda Japonia
  Atsuki Ohmura & Megumi Wada Japonia
  Satoru Ohta & Masako Ohta Japonia
  Hikoshiro Omi & Machiko Omi Japonia
  Yasuo Ootani & Ayako Ootani Japonia
  Massimiliano Palladino & Vincenza Farnese Włochy
  Peter Pan & Lily Chung Tajwan
  Ju Hong Qing & Wang Jing Chiny
  Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonia
  Kazuyuki Sawada & Chiharu Kiyooka Japonia
  Kenichi Sawada & Rie Terao Japonia
  Kei Shinohara & Sachiko Shinohara Japonia
  Masahiro Shiratori & Hiroko Shiratori Japonia
  Eddie Stutts & Viktoria Belova USA
  Hiro Sucishima & Mari Koyanagi Japonia
  Tommy Suzuki & Kaz Suzuki (aka Sekihara) Japonia
  Hamid Taba & Tammy Droddy USA
  Yoshitaka Tabe & Hiroko Tabe Japonia
  Daishi Takemoto & Yoshiko Takemoto Japonia
  Jun Tanaka & Madoka Kudo Japonia
  Hiroaki Tanaka & Hiroko Tanaka Japonia
  Yukio Tanaka & Kyoko Tanaka Japonia
  Robert Tang & Beverley Cayton-tang Kanada
  Yimin Tian & Yanxia Miao Chiny
  Yasufumi Tsubouchi & Miwa Tsubouchi USA
  Masahiko Tsuda & Yuriko Furuya Japonia
  Kiyotaka Ubukata & Misao Nakaizumi Japonia
  Ray Ueng & Rosa Ueng Chiny
  Ryno van den Berg & Sonja Stanford RPA
  Jose Victory Duran & Maria Jose Victory Hiszpania
  Toru Wakasa & Michie Takahashi Japonia
  Alan Wei & Anya Chan Tajwan
  Canguang Xie & Yiqing Liu Chiny
  Zhigang Xu & Yaling Xu Chiny
  Makoto Yamada & Asako Tani Japonia
  Masahiro Yonemochi & Mayu Sugawara Japonia
  Hiroyuki Yoshida & Keiko Hirano Japonia
  Alex Young & Pamela Preczewski USA
  Alexandre Zakharov & Maria Krylova Rosja
  Gonzalo Zambrana & Dalene Erickson USA
  Zhi-yu Zheng & Xiao Ting Tao Chiny
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}