Results from Brno Open 2005 - IDSF International Open Latin 3 kwietnia 2005
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Brno Open 2005
Czechy - Brno 2 kwietnia 2005

IDSF International Open Latin 3 kwietnia 2005

Finał

1  Grygoriy Boldyrev & Anna Jelnikova Rosja
2  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Czechy
3  Michal Kostovcik & Kamila Dostalova Czechy
4  Andrei Kiselev & Elena Arsentieva Rosja
5  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
6  Tomas Hosek & Simona Svrckova Czechy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Marek Swetik & Renata Dohnanska Czechy
8  Justinas Duknauskas & Ekaterina Degtiareva Litwa
8  Saulius Skambinas & Sandra Kniazeviciute Litwa
10  György Köcse & Veronika Vaszily Węgry
11  Georgiy Korolyov & Marta Sztobryn Polska
12  Gediminas Grigonis & Justina Zemaityte Litwa

Ćwierćfinał

13  Filip Swetik & Tereza Starichna Czechy
14  Andras Faluvegi & Orsolya Toth Węgry
15  Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Ukraina
16  Alexey Zakharin & Yulia Belyak Rosja
17  Jan Voborsky & Albina Zaitseva Czechy
18  Vytis Duknauskas & Marina Martinova Litwa
19  Vitally Derendiaev & Dina Shekhovtsova Rosja
19  Pavel Imre & Katarina Lackova Słowacja
21  Lukas Hojdan & Romana Litvikova Czechy
21  Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Rosja
23  Andriy Dykyy & Iryna Zhebrak Ukraina
24  Sarunas Saltonas & Rita Rakauskaite Litwa
25  Andrius Skambinas & Beata Skaisgiryte Litwa

Runda 2 (górne 50)

26  Evgeny Vorobyev & Ekaterina Khokhlova Rosja
27  Tomas Antalek & Andrea Zelinkova Słowacja
27  Pavel Buchnev & Viktoria Serdiuk Rosja
27  David Franek & Romana Zonova Czechy
27  Edvinas Kregzdys & Sandra Lipinskaite Litwa
31  Linas Sikarskas & Ruta Ramanauskaite
32  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Austria
33  Marek Zelinka & Vanda Detinska Czechy
34  Balazs Nagymihaly & Nikoletta Kovács Węgry
34  Arturas Vilkonecas & Ala Karpenko Litwa
36  Petr Knesl & Vladimira Matouskova Czechy
37  Peter Kanavor & Eliska Krnacova Słowacja
37  Zsolt Vas & Kitti Práger Węgry
39  Petr Polak & Petra Smidova Czechy
40  Laszlo Gilicze & Zsofia Kovalik Węgry
41  Ivan Bocharov & Josefina Ortova Czechy
42  Tom Tsai & Sandra Jean Tajwan
43  Jan Sustek & Veronika Sindlerova Czechy
44  Radek Horak & Eva Rosypkova Czechy
44  Filip Karasek & Dita Drabkova Czechy
44  Stepan Kunstyr & Ruzena Halamkova Czechy
44  Zsolt Luko & Miroslava Kosorinova Słowacja
44  Vilem Matyas & Libuse Chytkova Czechy
44  Yevgen Stepanov & Olga Moroz Ukraina
50  Jindrich Cincura & Iva Langerova Czechy

Runda 1 (górne 74)

51  David Valcuha & Blanka Stankova Czechy
51  Roman Winkler & Katerina Juskova Czechy
53  Tomas Komenda & Jana Gojova Czechy
54  Tomas Kubis & Michaela Markova
54  Andrei Smirnov & Zhanna Shurtseva Rosja
56  Evaldas Racys & Monika Smigelskyte Litwa
56  Jiri Zejda & Katerina Jancova Czechy
58  Petr Marek & Kristyna Coufalova Czechy
58  András Mészáros & Gyorgyi Meszaros Węgry
60  Andras Kulcsar & Viktoria Toth Węgry
61  Pavel Thon & Jana Petrnouskova Czechy
62  Frantisek Letal & Barbora Cerna Czechy
63  Gergely Dobrocsi & Brigitta Kun Węgry
64  Ivo Havranek & Darja Bittnerova Czechy
64  Lubomir Skrivanek & Jana Kolarova Czechy
66  David Vorac & Michaela Konecna Czechy
67  Daniel Klima & Redka Vedralova Czechy
67  Jaroslav Suchy & Irina Maizlish Czechy
67  Radim Vajchr & Sandra Petrosova Czechy
70  Miroslav Bazger & Hana Miskova Czechy
70  Marek Polacek & Veronika Doskova Czechy
72  Gábor Cseri & Zita Kiraly Węgry
72  Stefan Kysel & Zofia Zabkova Słowacja
72  Petr Podzimek & Patricie Volfova Czechy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}