Results from Brno Open 2011 - IDSF International Open Latin 26 marca 2011
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Brno Open 2011
Czechy - Brno 25 marca 2011

IDSF International Open Latin 26 marca 2011

Finał

1  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rosja
2  Andrea De Angelis & Ulyana Fomenko Włochy
3  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Hiszpania
4  Dario Pizzo & Karen D'albundo Francja
5  Simone Casula & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Dania
6  Marco Cuocci & Nadiya Dyatlova Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  László Kovács & Erika Kelemen Węgry
8  David Odstrcil & Caroline Kjeldgaard Czechy
9  Steeve Gaudet & Laure Colmard Francja
10  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Czechy
10  Robert Muller & Justyna Luczak Polska
12  Ilja Chubanov & Anastasiya Rybalko Rosja

Ćwierćfinał

13  Adam Katona & Alexandra Dáné Węgry
14  Radek Mucha & Vitalija Tyrnova Czechy
15  Gediminas Grigonis & Sandra Kniazeviciute Litwa
16  Stefano Mendolia & Martina Tagliacollo Włochy
17  Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Litwa
18  György Köcse & Alexandra Stana Węgry
18  Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rosja
20  Aleksey Boychenko & Alina Fedorenko Rosja
20  Marco De Angelis & Alice Fabrizi Włochy
20  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rosja
20  Tomas Tanka & Dominika Feketova Słowacja
24  Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Polska
25  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Czechy

Runda 3 (górne 51)

26  Telmo Madeira & Vanessa Ferrao Portugalia
26  Mikhail Schepkin & Natalya Polyakova Rosja
28  Alexander Walger & Julia Syceva Luksemburg
29  Andrei Sergunin & Alina Glazkova Rosja
30  Adam Vasina & Dagmara Nowak Polska
31  Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Polska
32  Michal Galek & Klaudia Kedzierska Polska
33  Artem Luchin & Lyubov Shatskaya Rosja
33  Florian Vana & Karina Shpakovskaya Austria
35  Markus Hackl & Stefanie Krausz Austria
35  Volodymyr Sharapov & Joanna Dabrowska Polska
37  Francesco Cattafe & Chantal Tartaglione Włochy
37  Omar Topic & Kristina Chochlikova Słowacja
39  Tomas Komenda & Martina Manakova Słowacja
39  Maciej Rasinski & Nikolina Melin Polska
41  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Litwa
41  Adam Brestansky & Dominika Chrapekova Słowacja
41  Zsolt Fáskerti & Eszter Ocsovszki Węgry
41  Marek Hrstka & Veronika Flaskova Czechy
45  Dimitar Stefanin & Ludovica Antonietti Bułgaria
46  Martin Janicek & Livia Melnikova Słowacja
47  Michal Kot & Marcelina Kika Polska
47  Rosario Rizzo & Graziana Nicosia Włochy
49  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Czechy
50  Jan Srkal & Karolina Hajkova Czechy
51  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Czechy

Runda 2 (górne 82)

52  Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Czechy
53  Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Rosja
54  Alessandro Barbero & Federica Brugiati Włochy
55  Hunor Albert Sebesi & Anna Tuba Węgry
56  Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Rosja
56  Alan Walme & Valentina Walme Chorwacja
58  David Riegler & Julia Jussel Niemcy
59  Davide Civello & Elisa Cali Włochy
59  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Niemcy
59  Michal Drha & Klara Zamecnikova Czechy
62  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Niemcy
63  Julien Espagnet & Nelly Frankenberg Francja
63  Nikita Lyssenkov & Irina Vasilevskaya Rosja
65  Titus Ablorh & Natalya Bekker Czechy
66  Peter Schäfer & Maja-karolina Franke Austria
66  Marco Steindl & Barbora Spurna Austria
68  Marek Kypus & Petra Smidova Czechy
69  Abylaykhan Akkubekov & Veronika Popova Kazachstan
70  Andrea Bello & Elisa Tiberio Włochy
70  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rosja
72  Viktor Houdek & Tamara Houdkova Czechy
73  Jan Pitela & Nicol Cupalová Czechy
74  Illya Korovay & Antonia Petritzikis Niemcy
74  Martin Simek & Dita Tuhackova Czechy
74  Peter Talian & Radka Britanakova Słowacja
77  Vadim Cesca & Sara Lauri Włochy
77  Giuseppe Fazio & Aureliana Spina Włochy
79  Martin Cech & Dominika Bohusova Słowacja
80  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Czechy
81  Marek Polacek & Sarka Kotatkova Czechy
81  W Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Węgry

Runda 1 (górne 106)

83  Martin Pazdera & Vitaliya Ivanytska Czechy
84  Martin Kucera & Barbora Kocmanova Czechy
85  Valentin Mukhrev & Ekaterina Vaskina Rosja
86  Josef Kukan & Marketa Plesna Czechy
87  Matej Madeja & Alena Reznicka Słowacja
88  Artur Alexandrov & Anna Antonyan Czechy
88  Jaroslav Novak & Renata Smidova Czechy
90  Nick Balazs & Ágnes Losonci Węgry
90  Teodor Zlatarev & Iva Georgieva Bułgaria
92  Luka Vodlan & Anamarija Novak Słowenia
93  Karel Slijkhuis & Barbara Hübner Austria
94  Petr Krol & Anna Sadilkova Czechy
95  Jan Musal & Jana Kukucova Czechy
96  Filip Volaj & Antonia Renata Sevcikova Słowacja
96  Jan Vysin & Eva Necesalova Czechy
98  Christoph Slouka & Ena Atarac Austria
99  Jakub Brisuda & Nikola Dianiskova Słowacja
99  Christian Groß & Stephanie Keusch Niemcy
101  Tomas Kastalan & Daniela Strasilova Czechy
101  Jakub Krivohlavek & Romana Medunova Czechy
101  David Schöbl & Radka Berankova Czechy
104  Marian Chladny & Veronika Csemanova Słowacja
104  Roman Unzeitig & Jana Fuchsova Czechy
106  Juraj Benko & Martina Barjakova Słowacja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}