Results from Brno Open 2011 - IDSF Rising Star Standard 25 marca 2011
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Brno Open 2011
Czechy - Brno 25 marca 2011

IDSF Rising Star Standard 25 marca 2011

Finał

1  David Odstrcil & Caroline Kjeldgaard Czechy
2  Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rosja
3  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Rosja
4  Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Polska
5  Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Litwa
6  Jan Kohout & Johanka Pruzincova Czechy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Włochy
8  Ion Postolache & Ioana Damsa Rumunia
9  Marcello Nencini & Tessa De Jong Holandia
10  Alessandro D'amora & Maria Gorelik Włochy
11  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Rosja
12  Artur Kozun & Kamila Wierzynska Polska
13  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Słowacja

Ćwierćfinał

14  Alessandro Bosco & Urte Januskeviciute Litwa
15  Daniel Buhala & Anna Korbutt Szwajcaria
16  Xavi Fonolla Sopena & Anna Shevliakova Hiszpania
16  Jiri Koci & Dominika Kocova Czechy
18  Artem Braylovskiy & Anna Surikova Rosja
19  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Czechy
19  Peter Udvary & Sofie Ragnar Szwecja
21  Andrea De Marco & Debora Zecca Włochy
21  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Włochy
23  Teodor Zlatarev & Iva Georgieva Bułgaria
24  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Niemcy

Runda 2 (górne 48)

25  Konrad Paprocki & Justyna Malisz Polska
26  Charalambos Charalambopulos & Magdalena Moleda Polska
26  Pawel Switalski & Joanna Grudzien Polska
28  Milan Martinek & Veronika Volkova Czechy
28  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Czechy
30  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Litwa
30  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Czechy
30  Dimitar Stefanin & Ludovica Antonietti Bułgaria
33  Vaclav Bures & Jana Osickova Czechy
34  Augustas Gostautas & Agne Cimermonaite Litwa
35  Ludek Horeni & Michaela Riedlova Czechy
35  Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Litwa
37  Jakub Necpal & Zuzana Borska Czechy
38  Bogdan Suciu & Larisa Pop Rumunia
39  Tomas Jelinek & Simona Tejcova Czechy
39  Matej Kutalek & Michaela Krakorova Czechy
39  Rudolf Stupka & Kristyna Hlavicova Czechy
42  Jan Grega & Martina Cellarova Słowacja
42  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Czechy
42  Pawel Stekala & Danuta Kwasny Polska
42  Miguel Zurita & Nerea Sotelo Tiebo Hiszpania
46  Maksim Ilinov & Viktoriya Bakalyar Ukraina
47  Jan Baca & Monika Zemanova Czechy
47  Tim Steinmetz & Lisa-Sophie Runge Niemcy

Runda 1 (górne 66)

49  Titus Ablorh & Natalya Bekker Czechy
49  Jozef Conka & Zuzana Bosanska Słowacja
49  Valentin Mukhrev & Ekaterina Vaskina Rosja
49  Marek Necas & Lucie Novotna Czechy
49  Roman Vseticka & Martina Jalovecka Czechy
54  Krzysztof Nowak & Aleksandra Niedospial Polska
54  Jakub Surovcik & Barbora Fischerova Czechy
56  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rosja
57  Michal Solc & Tereza Moravkova Czechy
58  Patrik Sedlak & Daniela Krejci Czechy
59  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Austria
60  Georgi Trifonov & Ekaterina Stefanova Bułgaria
61  Ctibor Mazal & Kamila Rajsiglova Czechy
61  Tomas Oliva & Petra Dvorakova Czechy
63  Ondrej Galecka & Maria Brindzakova Czechy
64  Tomas Jirsík & Martina Jezkova Czechy
64  Jiri Sabík & Lucie Jarolímkova Czechy
66  Martin Klimes & Sarka Stojarova Czechy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}