Results from Brno Open 2012 - WDSF Open Rising Stars Standard 23 marca 2012
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Brno Open 2012
Czechy - Brno 23 marca 2012

WDSF Open Rising Stars Standard 23 marca 2012

Finał

1  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunia
2  Earle Williamson & Charlotte Rikke Christiansen Dania
3  Daniel Radu & Anne Weber Niemcy
4  Artem Mubarakshin & Anna Trenzeleva Rosja
5  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Słowacja
6  Andrea De Marco & Debora Zecca Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Marcin Koczur & Anna Uznanska Polska
7  Jiri Zejda & Katerina Jancova Czechy
9  Fabio D'angelo & Amy Ward Anglia
10  Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonia
11  Adam Jendrulek & Iva Riederova Czechy
11  Tanel Merigan & Kadri Kütt Estonia

Ćwierćfinał

13  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rosja
14  Philipp Deisler & Heike Seimen Niemcy
15  Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Słowenia
16  Michal Konecny & Dominika Feglova Czechy
17  Tomasz Kucharski & Joanna Ledzinska Polska
18  Titus Ablorh & Natalya Bekker Czechy
18  Dinu Lung & Crista Tatar Rumunia
20  Andreas Pohl & Elisabeth Beck Austria
20  Michal Wojcicki & Monika Zieba Polska
22  Stepan Dostal & Simona Tejcova Czechy
22  Pawel Stekala & Danuta Kwasny Polska
24  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Czechy

Runda 2 (górne 49)

25  Krzysztof Nowak & Aleksandra Niedospial Polska
26  Maciej Nagorski & Magdalena Fron Polska
26  Nikola Oto & Katarina Lepoglavec Chorwacja
26  Konrad Paprocki & Justyna Malisz Polska
29  Miroslav Hyza & Marie Hyzova Czechy
30  Jaroslav Hazlinsky & Simona Kriskova Słowacja
30  Daniel Jurca & Katerina Krakowkova Czechy
30  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Austria
33  Cezary Szymanski & Agata Szweda Polska
34  Péter Schwartz & Anna Prozlik Węgry
35  Alan Walme & Valentina Walme Chorwacja
36  Michael Infanti & Giada Cragnolini Włochy
37  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Czechy
38  Vladimir Hamza & Lucia Hrabcakova Słowacja
38  Patrik Sedlak & Daniela Krejci Czechy
40  Matej Kutalek & Michaela Krakorova Czechy
40  Tomasz Smutnicki & Paulina Czech Polska
42  Miguel Zurita & Nerea Sotelo Tiebo Hiszpania
43  Alexandru Lucian Holecz & Lavinia Alexandra Luchian Rumunia
44  Tomas Turek & Lenka Kopalova Czechy
45  Andrej Simko & Eva Zakovska Czechy
46  Václav Málek & Catharina Dvorak Austria
47  Damian Nowak & Adrianna Gala Czechy
47  Michael Urbasek & Barbora Fischerova Czechy
49  Jan Baca & Michaela Patkova Czechy

Runda 1 (górne 61)

50  Roman Vseticka & Martina Jalovecka Czechy
51  Ondrej Galecka & Monika Zemanova Czechy
52  Bostjan Lemez & Ana Gerecnik Słowenia
52  Tomas Oliva & Andrea Kramecová Czechy
54  Matej Mrlina & Andrea Dubova Czechy
55  Martin Rac & Gabriela Spesna Czechy
56  Peter Kuklis & Monika Benkova Słowacja
56  Tomas Vorechovsky & Zuzana Uhlírová Czechy
58  Marco Frena & Elisabeth Ridolfo Włochy
58  Marek Weinstuk & Katerina Odstrcilova Czechy
60  Matic Fras & Sasa Rataj Słowenia
60  Christoph Skrbetz & Ingrid Zerzawy Austria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}