Results from Celtic Classic 2004 - Celtic Rising Star Amateur Standard Championship 19 lutego 2004
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Celtic Classic 2004
Irlandia - Tralee 19 lutego 2004

Celtic Rising Star Amateur Standard Championship 19 lutego 2004

Finał

1  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Włochy
2  Dmitri Krupnov & Agata Kozhevnikova Rosja
3  Alexander Muretov & Olga Serpikova Rosja
4  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azerbejdżan
5  Craig Shaw & Marina Voytsekhovich Anglia
6  Richard Tonizzo & Claire Hansen Kanada
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rosja
7  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Niemcy
9  Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Rosja
9  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Włochy
11  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rosja
11  Alexandr Sergeev & Tatyana Livatova Rosja

Ćwierćfinał

13  Paolo Campigotto & Cristina Seccafien Włochy
14  Ivan Anichkhin & Ekaterina Zubareva Rosja
15  Joel Marasigan & Clara Shih Kanada
16  Mikhail Lenski & Alexandra Postelniak Rosja
17  Daniele Pardini & Paola Rosi Włochy
18  Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Włochy
19  Roland Rannala & Karina Vesman Estonia
19  Anton Semenov & Natalya Nikolaeva Rosja
21  Christian Engelhardt & Inka Wagner Niemcy
22  Andrea Faraci & Erica Ridgeway USA
23  Damien Koulouris & Natasha Manderson Australia
23  Tom Erik Nilsen & Pia Lundanes Loewe Norwegia

Runda 2 (górne 40)

25  Isaac Rovira & Desiree Martin Hiszpania
26  Alexei Troshine & Viktoria Fomenko Rosja
27  Rolf Lindberg & Helena Fransson Szwecja
27  Michael Sörensen & Miriam Blume Dania
29  Bernhard Maier & Katherina Kurzthaler Austria
30  Anton Sboev & Elizaveta Missevich Rosja
31  Marc Christensen & Tine Dahl Dania
31  Carlos Manchado & Silvia Colominas Hiszpania
31  Nal Vute & Spela Blatnik Słowenia
34  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francja
34  Janick Loewe & Ditte Katherina Vedel Dania
36  Cristian Torres & Adelaida Guerrero Hiszpania
37  Stanislav Ivanov & Olga Kim Rosja
38  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Holandia
39  Yury Solovyev & Daria Fedorova Rosja
40  Pasha Pashkov & Inna Brayer USA

Runda 1 (górne 70)

41  Stephen Arnold & Gemma-louise Arnold Anglia
41  Nicolai Nyholm & Katja Sörensen Dania
43  Dmytry Pidlbnyy & Friederike Tischendorf Niemcy
44  Inaki Albiol & Maria Carbonell Hiszpania
45  Steffen Bang-Möller & Charlotte Bang-möller Dania
45  Grigory Novikov & Dinara Talypova Rosja
47  Egor Filipenko & Camilla Bentzen Norwegia
48  Ryan Wilson & Olesja Kosik Anglia
49  David Carrillo Mengosa & Laia Benet Hiszpania
49  Christopher Millward & Sammy Jo Shirley Anglia
51  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Niemcy
51  Igor Misurenko & Olga Tokareva Rosja
53  Daniel Kinane & Lisa Corcoran Irlandia
54  Lluis Borrero & Miriam Bujaldon Hiszpania
55  Joseph Farrell & Sarah Corcoran Irlandia
55  Alexander Schalk & Meike Drews Niemcy
57  Arnar Georgsson & Tinna Rut Petursdottir Islandia
58  Edgar Marcos & Saray Gomez Hiszpania
59  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Niemcy
59  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Holandia
61  Marc Fernandez & Anais Royo Hiszpania
62  Jordi Fonolla & Gemma Marti Hiszpania
62  Jon Thor Jonsson & Laufey Karlsdottir Islandia
64  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
64  Christopher Mckenna & Ciara Francis Irlandia
66  Bartosz Abramyk & Marion Hopf Niemcy
66  Tim Brooks & Lindsey Goldbury Anglia
66  Andrew Maguire & Emma Mccarthy Irlandia
66  Josep Maldonado & Cristina Suarez Hiszpania
66  Alessandro Tataranni & Anna Oxengoit Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}