Results from Celtic Classic 2004 - Celtic Rising Star Amateur Standard Championship 19 lutego 2004
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Celtic Classic 2004
Irlandia - Tralee 19 lutego 2004

Celtic Rising Star Amateur Standard Championship 19 lutego 2004

Finał

1  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Włochy
2  Dmitri Krupnov & Agata Kozhevnikova Rosja
3  Alexander Muretov & Olga Serpikova Rosja
4  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azerbejdżan
5  Craig Shaw & Marina Voytsekhovich Anglia
6  Richard Tonizzo & Claire Hansen Kanada
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rosja
7  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Niemcy
9  Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Rosja
9  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Włochy
11  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rosja
11  Alexandr Sergeev & Tatyana Livatova Rosja

Ćwierćfinał

13  Paolo Campigotto & Cristina Seccafien Włochy
14  Ivan Anichkhin & Ekaterina Zubareva Rosja
15  Joel Marasigan & Clara Shih Kanada
16  Mikhail Lenski & Alexandra Postelniak Rosja
17  Daniele Pardini & Paola Rosi Włochy
18  Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Włochy
19  Roland Rannala & Karina Vesman Estonia
19  Anton Semenov & Natalya Nikolaeva Rosja
21  Christian Engelhardt & Inka Wagner Niemcy
22  Andrea Faraci & Erica Ridgeway USA
23  Damien Koulouris & Natasha Manderson Australia
23  Tom Erik Nilsen & Pia Lundanes Loewe Norwegia

Runda 2 (górne 40)

25  Isaac Rovira & Desiree Martin Hiszpania
26  Alexei Troshine & Viktoria Fomenko Rosja
27  Rolf Lindberg & Helena Fransson Szwecja
27  Michael Sörensen & Miriam Blume Dania
29  Bernhard Maier & Katherina Kurzthaler Austria
30  Anton Sboev & Elizaveta Missevich Rosja
31  Marc Christensen & Tine Dahl Dania
31  Carlos Manchado & Silvia Colominas Hiszpania
31  Nal Vute & Spela Blatnik Słowenia
34  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francja
34  Janick Loewe & Ditte Katherina Vedel Dania
36  Cristian Torres & Adelaida Guerrero Hiszpania
37  Stanislav Ivanov & Olga Kim Rosja
38  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Holandia
39  Yury Solovyev & Daria Fedorova Rosja
40  Pasha Pashkov & Inna Brayer USA

Runda 1 (górne 70)

41  Stephen Arnold & Gemma-louise Arnold Anglia
41  Nicolai Nyholm & Katja Sörensen Dania
43  Dmytry Pidlbnyy & Friederike Tischendorf Niemcy
44  Inaki Albiol & Maria Carbonell Hiszpania
45  Steffen Bang-Möller & Charlotte Bang-möller Dania
45  Grigory Novikov & Dinara Talypova Rosja
47  Egor Filipenko & Camilla Bentzen Norwegia
48  Ryan Wilson & Olesja Kosik Anglia
49  David Carrillo Mengosa & Laia Benet Hiszpania
49  Christopher Millward & Sammy Jo Shirley Anglia
51  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Niemcy
51  Igor Misurenko & Olga Tokareva Rosja
53  Daniel Kinane & Lisa Corcoran Irlandia
54  Lluis Borrero & Miriam Bujaldon Hiszpania
55  Joseph Farrell & Sarah Corcoran Irlandia
55  Alexander Schalk & Meike Drews Niemcy
57  Arnar Georgsson & Tinna Rut Petursdottir Islandia
58  Edgar Marcos & Saray Gomez Hiszpania
59  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Niemcy
59  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Holandia
61  Marc Fernandez & Anais Royo Hiszpania
62  Jordi Fonolla & Gemma Marti Hiszpania
62  Jon Thor Jonsson & Laufey Karlsdottir Islandia
64  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
64  Christopher Mckenna & Ciara Francis Irlandia
66  Bartosz Abramyk & Marion Hopf Niemcy
66  Tim Brooks & Lindsey Goldbury Anglia
66  Andrew Maguire & Emma Mccarthy Irlandia
66  Josep Maldonado & Cristina Suarez Hiszpania
66  Alessandro Tataranni & Anna Oxengoit Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}