Results from Chisinau Open 2011 - WDSF Youth Latin 16 października 2011
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Chisinau Open 2011
Mołdawia - Kishinev 15 października 2011

WDSF Youth Latin 16 października 2011

Finał

1  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Mołdawia
2  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Mołdawia
3  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Rosja
4  Andrei Grosu & Irina Puica Mołdawia
5  Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Łotwa
6  Michael Lerner & Marika Odikadze Izrael
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Evgeniy Pavlos & Mariya Krivko Ukraina
8  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bułgaria
9  Ion Simboteanu & Lina Vartic Mołdawia
10  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Mołdawia
11  Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Ukraina
12  Francesco Impellizzeri & Yana Koroleva Włochy

Ćwierćfinał

13  Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Mołdawia
14  Silviu Turcan & Kseniya Lupu Ukraina
15  Igor Gutsan & Diana Maidanic Mołdawia
16  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukraina
17  Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Ukraina
18  Mihai Albu & Diana Adam Mołdawia
19  Tugberk Coskun & Alara Unlu Turcja
20  Dimitrii Cernei & Marinela Bezer Mołdawia
21  Roman Redzyuk & Anastasia Soboleva Kanada
22  Marius Bodiul & Alexandra Sandu Mołdawia
23  Iurie Lopazov & Mariana Arbuz Mołdawia
23  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Mołdawia

Runda 2 (górne 36)

25  Vladimir Usov & Svetlana Serdun Ukraina
26  Ila Shabunya & Veronika Gushca Białoruś
27  Alexandr Berzan & Xenia Baibarac Mołdawia
28  Dmytro Zruynovanyy & Tatyana Medelyan Ukraina
29  Petru Bujac & Viorica Miriy Mołdawia
29  Alexandru Munteanu & Constanta Cravet Mołdawia
31  Martin Sadovsky & Zdenka Prokopova Czechy
32  Vlad Vieryga & Violetta Posmtenaya Rosja
33  Dan Varnic & Kristina Rusnak Mołdawia
34  Dan Linga & Olga Grigoritsa Mołdawia
35  Eduard Statii & Valeria Svintova Mołdawia
36  Alexandr Severin & Alina Iorgov Mołdawia

Runda 1 (górne 53)

37  Sorin Jechiu & Corina Ursachi Ukraina
38  Victor Ceban & Nicoleta Turcan Mołdawia
39  Viesturs Varavs & Anna Priedina Łotwa
40  Sandu Caracuian & Ana Maximov Mołdawia
40  Vadim Usanov & Virginia Ursu Mołdawia
42  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukraina
42  Radu Stefan Grecu & Elena Duicu Rumunia
42  Vlad Palamariu & Andreea Ioana Acatrinei Rumunia
42  Gabriel Zubcu & Valeria Svet Mołdawia
46  Andrei Grumeza & Fabiola Rusu Mołdawia
47  Andrei Palamariu & Ana Maria Sfichi Rumunia
48  Vladimir Lisnik & Evgeniya Medvedenko Ukraina
49  Artem Shevchenko & Tatyana Tarkanovskaya Ukraina
49  Andriy Yamchenko & Mariya Rudenko Ukraina
51  Ion Gurschi & Inga Dandara Mołdawia
52  Arif Mammadov & Mira Nagiyeva Azerbejdżan
54  Mihail Cotos & Anastasia Cioclea Mołdawia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}