Results from Codreanca 2006 - IDSF International Open Latin 30 kwietnia 2006
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Codreanca 2006
Mołdawia - Kishinev 29 kwietnia 2006

IDSF International Open Latin 30 kwietnia 2006

Finał

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
2  Dorin Frecautanu & Roselina Doneva Mołdawia
3  Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Rosja
4  Stefan Ciubotaru & Marina Bazarova Mołdawia
5  Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rosja
6  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Konstantin Todorov & Anastasija Erofeeva Bułgaria
8  Mihai Ciobanu & Anna Matus Mołdawia
8  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonia
10  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Litwa
11  Csaba László & Szilvia Szögi Węgry
12  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Austria
13  Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Rosja

Ćwierćfinał

14  Vasili Poplavskiy & Ecaterina Jelezni Mołdawia
15  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bułgaria
16  Valera Musuc & Oxana Lavrinenco Mołdawia
17  Romain Chemin & Anne Sophie Chemin Francja
18  Dumitru Pascu & Marica Derdene Rumunia
19  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Mołdawia
20  Razvan Gabriel Manole & Olga Negodoica Rumunia
21  Sergiu Burlacu & Ana Guranda Mołdawia
21  Andrei Caisin & Ecaterina Mantaluta Mołdawia
23  Nikita Stratonov & Alevtina Malenina Rosja
24  Dmytro Yarosh & Anna Zagrebina Ukraina

Runda 2 (górne 36)

25  Adrian Ciutoiu & Cristina Georgiana Niculita Rumunia
26  Evghenii Lungu & Ludmila Samrai Mołdawia
27  Catalin Macovei & Carolina Simion Mołdawia
28  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Mołdawia
29  Costin Bocan & Irene Stanciu Rumunia
30  Nicolai Sasorin & Cristina Barbuta Mołdawia
31  Daniel-alin Gheorghiu & Alexandra Paraschiv Rumunia
32  Marcel Rauta & Alina Petrisan Rumunia
33  Jurij Raduch & Jelizaveta Szajnoga Ukraina
33  Iurii Ribac & Iana Varnacova Mołdawia
35  Eugen Simac & Doina Gutsu Mołdawia
36  Viacheslav Chizhik & Kristina Dedok Białoruś

Runda 1 (górne 50)

37  Dmitrii Dolenchin & Ana Popescu Mołdawia
38  Maksim Model & Elena Vorotynskaya Białoruś
39  Igori Gavrilenco & Iulia Velihanova Mołdawia
40  Ion Ursu & Irina Ababii Mołdawia
41  Ryszard Brochocki & Joanna Skorka Polska
42  Vasilii Popa & Elena Ursu Mołdawia
43  Daniel Graur & Daniela Graur Mołdawia
44  Andrei Arseni & Nadejda Coroi Mołdawia
44  Victor Macovei & Mariya Choka Mołdawia
46  Serghei Goreanschii & Lada Goncearenco Mołdawia
46  Artiom Gruzin & Natalia Politanscaia Mołdawia
46  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandia
46  Ion Neagu & Alisa Tsurkan Mołdawia
46  Gheorghe Svet & Ecaterina Svet Mołdawia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}