Results from Copenhagen Open - Junior II Latin 18 lutego 2012
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Copenhagen Open
Dania - Copenhagen 17 lutego 2012

Junior II Latin 18 lutego 2012

Finał

1  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Rosja
2  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Rosja
3  Jan Janzen & Maria-louise Hougesen Dania
4  Stepan Mikhaylov & Svetlana Ivanova Rosja
5  Karlis Didrihsons & Elina Kalvane Łotwa
6  Victor Catalin Cauca & Natalie Winter Dania
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [20] Petur Gunnarsson & Rakel Matthiasdottir Islandia
7  [20] Filipp Onischenko & Anna Abrosimova Rosja
9  [15] Christoffer Höjmark Thomsen & Sandra Overballe Pedersen Dania
10  [13] Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Estonia
11  [11] Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Łotwa
12  [6] Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Rosja

Ćwierćfinał

13  [23] Vladislav Stytsyuk & Varvara Kurdakova Rosja
15  [17] Hoskuldur Jonsson & Margret Johannsdottir Islandia
16  [13] Dmitriy Andreev & Evgeniya Banderova Rosja
17  [12] Hugo Gustafsson & Anna Götborg Szwecja
17  [12] Jacob Pedersen & Emma Andersen Dania
19  [11] Victor Wolff Bengtsen & Ida Kofoed Dania
20  [10] Martin Jantson & Kerstin Kessa Estonia
21  [9] Malte Brandt & Natasha Alling-andersen Dania
22  [8] Ingemar Moberg & Alexandra Kaleta Szwecja
23  [3] Eemeli Kirjavainen & Esteri Talvio Finlandia
23  [3] Oliver Willestofte & Malou Castell Roussel Dania

Runda 2 (górne 32)

25  [27] Jere Hakalahti & Inka Hakomaki Finlandia
26  [25] Björgvin Thor Halldorsson & Harpa Steingrimsdottir Islandia
26  [25] Dmitry Polkovnikov & Diana Markova Rosja
28  [22] Vitaliy Shakhmatov & Daria Prizyazhnaya Rosja
29  [21] Alexander Gudjonsson & Hrafnhildur Arnardottir Islandia
30  [17] Christian Kristensen & Anique Buck-Arentsen Dania
31  [16] Anton Ryabinskiy & Larisa Chernykh Rosja
32  [12] Philipp Alexeev & Anastasiya Romanova Polska
32  [12] Scot Gold & Ellen Gold Finlandia

Runda 1 (górne 46)

34  Oscar Brogger & Amelie Buck-Arentsen Dania
34  Efrem Fedoseenko & Ekaterina Talanina Rosja
34  Dmitriy Iridekov & Maria Zhabina Rosja
34  Henrik Nyberg Larsen & Sandra Stendahl Hauberg Dania
38  Marius Bless Figenschaug & Marthe Ekrem Norwegia
39  Kasper Habekost & Julie Gravesen Dania
40  Reynir Stefansson & Nhat Minh Vu Duong Islandia
41  Soren Krogh & Sizet Sarosi Thomasen Dania
42  Tarjei Svalastog & Frida Foreland Norwegia
43  Szymon Artelik & Martyna Dworak Polska
44  Justynas Palekas & Marina Ruschin Vevle Norwegia
45  Gunnar Sundby Gunnarsson & Stefania Fanney Armannsdottir Islandia
45  Kasper Larsson & Celina Maria Christiansen Dania
47  Bjarni Armann Atlason & Laufey Halla Atladottir Islandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}