Results from Copenhagen Open - Youth U21 Latin 17 lutego 2012
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Copenhagen Open
Dania - Copenhagen 17 lutego 2012

Youth U21 Latin 17 lutego 2012

Finał

1  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Hiszpania
2  Jakub Lipowski & Camilla Melania Christensen Dania
3  Egor Petrov & Varvara Shatalova Rosja
4  Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Dania
5  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Łotwa
6  Malthe Brinch Rohde & Hanne Marie Akselsen Norwegia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [21] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dania
8  [17] Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Dania
9  [16] Stefano Grassi & Giulia Ardizzoni Włochy
10  [15] Anton Inglikov & Ella Troshina Rosja
10  [15] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Łotwa
12  [9] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Islandia

Ćwierćfinał

13  [23] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Islandia
14  [20] Benjamin Jayakoddy & Sandra Sorensen Szwecja
14  [20] Pyry Kansa & Taiju Koivula Finlandia
16  [16] Rasmus Lander & Line Smed Dania
17  [13] Petter Engan & Kine Mardal Norwegia
17  [13] Igor Gutan & Sofie Svenninggaard Dania
19  [12] Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukraina
20  [10] Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Dania
20  [10] Artem Lazarev & Amalie Stampe Dania
22  [7] Dmitriy Bayanov & Olga Voronina Rosja
23  [6] Egor Kondratenko & Mie Lincke Funch Dania
24  [3] Armann Hagalin Jonsson & Erne Dogg Palsdottir Islandia

Runda 2 (górne 46)

25  [22] Timur Dogan & Vanessa Beer Niemcy
25  [22] Juho Rämäkkö & Ella Rask Finlandia
27  [20] Andreas Boddum Jorgensen & Maria Rasmussen Dania
28  [19] Hans Christian Kogsboll & Charlotte Winding Larsen Dania
28  [19] Raphael Provitera & Mélanie Labrosse Francja
30  [18] Lasse Frederiksen & Olivia Jorgensen Dania
31  [17] Slawomir Sowa & Nicoline Kirkegaard Dania
32  [15] Mikkel Klinksgaard Hjortshoj & Jeanette Kristiansen Dania
33  [14] Alexander Bouet & Malin-agla Kristjansdottir Dania
34  [12] Ottar Tveisme & Tanja Kleiven Norwegia
35  [11] Piotr Zaremba & Natasza Dziagwa Polska
36  [10] Emil Vange & Amalie Brynjulfsson Dania
37  [9] John Nordberg & Felicia Taube Szwecja
38  [8] Francis Carnes & Sussen Hoen-Vestrheim Norwegia
38  [8] Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Niemcy
38  [8] Hjalmar Göransson & Sara Frisack Szwecja
41  [7] Peter Christiansen & Helena Bakholm Dania
42  [5] Björn Dagur Bjarnason & Rebekka Helga Sigurdardottir Islandia
42  [5] Tobias Fladby & Rikke Lund Norwegia
44  [4] Magnus Kornevald & Cecilie Flink Dania
44  [4] lev lukovich & Anna Steblyanko Rosja
46  [1] Haakon Gerhard-Lihaug & Ronja Ostensvik Norwegia

Runda 1 (górne 55)

47  Dati Freyr Gutjonsson & Sigrun Helgadottir Islandia
47  Jason Tuxen & Malene Koch Dania
49  Magnus Ginge & Tenna Bloch Petersen Dania
50  Jacob Nielsen & Linette Schindler Christensen Dania
50  Halvar Vigdal Olsen & Tuva Halvorsen Norwegia
52  Christian Skibsrud & Helene Spilling Norwegia
53  Karl Hallberg & Matilda Johansson Szwecja
54  Marcel Marchewka & Klaudia Rafinska Polska
55  Andrej Dordevic & Signe Rosen Vange Szwecja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}