Results from Copenhagen Open 2002 - IDSF International Open Latin 16 lutego 2002
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Copenhagen Open 2002
Dania - Copenhagen 16 lutego 2002

IDSF International Open Latin 16 lutego 2002

Finał

1  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Dania
2  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dania
3  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Niemcy
4  Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Rosja
5  Heiko Straile & Daniela Beckmann Niemcy
6  Sören Hougaard & Mette Georgio Dania
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Przemek Lowicki & Kinga Jurecka-Fiksa Polska
8  Tobias Carlsson & Vickie Jo Ringgaard Dania
9  Mikhail Volkov & Elena Ivanyuk Rosja
10  Mikko Kaasalainen & Hanna Haarala Finlandia
11  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dania
12  Werner Figar & Karin Figar Austria

Ćwierćfinał

13  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Niemcy
13  Ilario Parise & Lydia Brangbour Francja
13  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Litwa
17  Blaz Bezek & Gigi Fredie-pedersen Dania
17  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
20  Dmitri Kladov & Carolin Neumann Niemcy
20  Robin Sewell & Elisabeth Haralsdottir Islandia
23  Oliver Ferchau & Marina Lomazova Niemcy
23  Mario Radinger & Lilia Albrecht Niemcy

Runda 2 (górne 46)

25  Toni Tuominen & Soile Nasanen Finlandia
26  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Irlandia
27  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Austria
28  Nedas Grigaliunas & Olga Kosmina Estonia
28  Gustaf Lundin & Agnieszka Kazmierczak Szwecja
30  Regis Capparotto & Marina Kamai Włochy
30  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Polska
32  Rene Loft & Laura Hair Dania
33  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finlandia
34  Oleksander Kasko & Iryna Shamanovska Ukraina
34  Josef Sesse & Ekaterina Kostromskaya Rosja
36  Patrick Helm & Christina Hansson Szwecja
36  Tuomo Pynttäri & Katriina Puro Finlandia
36  Jesper Lund Sörensen & Majken Honore Dania
39  Richard Andersson & Cecilia Ehrling Szwecja
39  Isak Halldorsson & Helga Helgadottir Islandia
39  Reinhard Nissl & Reneta Pawlik (aka Temelkova) Niemcy
39  Michael Olesen & Katherine Bonde Dania
39  Oystein Saethre & Jeanette Luhr Olsen Norwegia
39  Tommi Skogberg & Elina Katainen Finlandia
39  Thomas Szego & Corinne Roost Szwajcaria
46  Gunnar Gunnarsson & Sigrun Magnusdottir Islandia
46  Jan Kliment & Petra Kostovcikova Czechy
46  Karsten Mogesen & Anna Andrianets Dania
46  Torben Kaer Nielsen & Trine Dall Dania

Runda 1 (górne 56)

50  Kristjan Kuusk & Gitte Jensen Dania
51  Troels Bager & Silke Stjerneklar Dania
51  Ken Moller Hansen & Stephanie Lorentzen Dania
53  Alexander Schack & Susi Susa Niemcy
54  Benjamin Martin & Charlotte Stella Dania
55  Paul Atherton & Cecilie Eriksen Norwegia
55  Emil Lauri & Sabina Bonnevier Szwecja
57  Jiri Srba & Vanda Jasikova Czechy
58  Marcus Lazar & Karin Svedberg Szwecja
59  Peter Nymann & Anne Kjeldsen Dania
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}