Results from Coppa Italia 1st round for Classes A and B - Senior II A Standard 21 listopada 2009
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Coppa Italia 1st round for Classes A and B
Włochy - Veroli 21 listopada 2009

Senior II A Standard 21 listopada 2009

Finał

1  Fabrizio Bruni & Ornella Colosi Włochy
2  Lino Muzi & Cinzia Pontecorvo Włochy
3  Gianni De Matteis & Tiziana Monisi Włochy
4  Franco Ascione & Antonella Colli Włochy
5  Romeo Angelini & Rita Foglia Włochy
6  Stefano Proietti & Marina Ischiboni Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Alessandro Fontana & Gina Ponte Włochy
8  Massimo Bartoli & Quirina Monisi Włochy
8  Nunzio Destefano & Marianna Genovese Włochy
8  Armando Zero & Licia Varesano Włochy
11  Emiliano Ciarabellini & Martina Susino Włochy
11  Luca Durazzi & Barbara Lorenzoni Włochy

Ćwierćfinał

13  Stefano Tani & Marzia De Grandis Włochy
14  Secondo Fantegrossi & Elisabetta Cenciarelli Włochy
14  Raffaele Ferrandino & Anna Caracozzi Włochy
16  Luciano Poggi & Grazia Sacci Włochy
17  Guido Tedesco & Franca Marchello Włochy
18  Riccardo Ridda & Simonetta Deangelis Włochy
19  Mario Chianese & Maria Migliaccio Włochy
19  Agostino Della Monica & Antonietta Bellone Włochy
21  Rino Pasqualone & Cinzia Todini Włochy
22  Maurizio Catale & Irene Mazzaroppi Włochy
22  Sandro Raggi & Patrizia Pasquini Włochy
24  Domenico Esposito & Lucia De Crescenzo Włochy
24  Gianni Proietti & Daniela Ciappici Włochy

Runda 2 (górne 48)

26  Stefano Cantalini & Daniela Filoni Włochy
26  Vito Cutrone & Gina Focarazzo Włochy
26  Stefano Nocentini & Alessandra Curri Włochy
29  Roberto Brizzi & Antonella Pagnotta Włochy
29  Cosimo Greco & Mara Quarta Włochy
29  Paolo Tesi & Roberta Corrieri Włochy
32  Valtere Brestolli & Roberta Minelli Włochy
32  Angelo Petrocchi & Lucia Fedele Włochy
34  Angelo Panarello & Daniela Santaroni Włochy
35  Luciano Felici & Domenica Buzzi Włochy
36  Dino Pizzolante & Loredana Grappasonni Włochy
36  Giuseppe Zichella & Lolita Mariettini Włochy
38  Luigi Pirilli & Elisabetta Menzica Włochy
39  Gaetano La Forgia & Maria Rosa Torre Włochy
40  Tiziano Loffredi & Marina Castagnacci Włochy
41  Claudio Di Giovanni & Tiziana Pettinella Włochy
41  Giovanni Marzullo & Anna Epicoco Włochy
43  Giuseppe Frontera & Maria Madia Włochy
43  Giovanni Polito & Angela Santese Włochy
45  Antonio Alfieri & Angela Razzano Włochy
46  Vincenzo Lamberti & Annunziata Raucci Włochy
47  Umberto Cellino & Giuseppina Epicoco Włochy
48  Vincenzo Grieco & Rosamaria Cosoleto Włochy

Runda 1 (górne 57)

49  Donato Andrisano & Dolores Zizzari Włochy
49  Pietro Briganti & Maria Tilde Pagano Włochy
51  Claudio Terrinoni & Giuseppina Esposito Włochy
52  Raffaele Rotiroti & Antonella Mineo Włochy
52  Santo Ruggero & Lucia Benincasa Włochy
54  Giancarlo Rollin & Rosa Pondelli Włochy
55  Maurizio Pierluigi & Maura Bocci Włochy
56  Pasquale Valente & Giuseppina Di Gennaro Włochy
57  Sebastiano Tarascio & Antonella Ciccio Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}