Results from Coppa Italia 4th round for classes A and B - Senior III B2 Standard 16 stycznia 2010
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Coppa Italia 4th round for classes A and B
Włochy - Foligno 15 stycznia 2010

Senior III B2 Standard 16 stycznia 2010

Finał

1  Silvano Zenti & Fiorella Berton Włochy
2  Raffaele Bardella & Paola Piccini Włochy
3  Ettore Bertola & Mariarosa Mammone Włochy
4  Luigi Venanzi & Ivana Foglia Włochy
5  Giuseppe Gioscia & Sonia Fantechi Włochy
6  Riccardo Massetti & Patrizia Vannucci Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Giuseppe Bianchetti & Giuseppina Corni Włochy
7  Gianni Braggion & Lina Crozzoletti Włochy
9  Renato Ferrari & Mariella Civilta Włochy
9  Raffaele Masuccio & Luigina Borri Włochy
11  Renato Ballatori & Stefania Fommei Włochy
12  Francesco Mascolo & Stefania Borsini Włochy

Ćwierćfinał

13  Fabio Bianchi & Mariella Manni Włochy
14  Claudio Salvadorini & Franca Bencini Niemcy
15  Ervino Spollero & Graziella Pezzetta Włochy
16  Pierluigi De Zanet & Simonetta Idda Włochy
17  Gianfranco Claudiani & Carla Angelucci Włochy
17  Loris Pettina & Luciana Rossi Włochy
19  Nazareno Piancatelli & Maria Luisa Carducci Włochy
20  Daniele Bastianini & Barbara Cambi Włochy
20  Moreno Mazzini & Caterina Lo Gioco Włochy
22  Roberto Anastasi & Rosa Salvagno Włochy
22  Antonio Proia & Maria Venditti Włochy
24  Alberto Viola & Daniela Guidarelli Włochy

Runda 2 (górne 48)

25  Stefano Piritore & Elena Basili Włochy
26  Angelo Nigro & Elisabetta Mantellassi Włochy
27  Marco Audone & Eleonora Sirugo Włochy
27  Sauro Fattori & Alessandra Germani Włochy
29  Danilo Garbini & Sonia Pagliari Włochy
30  Ferruccio Carmignani & Emanuela Romi Włochy
31  Siro Cantini & Anna Ristori Niemcy
31  Dario Scandroglio & Giovanna Tirelli Włochy
33  Piero Bertini & Antonella Biagi Włochy
34  Stefano Piozzi & Carla Taddei Włochy
34  Franco Urbani & Bruna Ciapetti Włochy
36  Ferdinando Di Giacomo & Maria Di Fonzo Włochy
37  Franco Manganelli & Alessandra Badii Włochy
37  Gianfranco Mantini & Sarah Ellis Włochy
39  Renzo Birtolo & Daniela Pepi Włochy
39  Gino Pitocco & Carla Durastante Włochy
41  Giovanni Comunale & Venera Niglio Włochy
41  Francesco D'acunti & Maria Mastrantonio Włochy
41  Giovanni Zucco & Vincenza Cuzzola Włochy
44  Mario Moneca & Vilma D'urso Włochy
45  Vittorino Corazza & Anna Teresa Bertolo Włochy
46  Pietro Antonio Grolli & Maria Assunta Cracco Włochy
47  Pasquale Regina & Patrizia Rosanna Esposito Włochy
47  Carmine Zaccagnini & Sonia De Marinis Włochy

Runda 1 (górne 54)

49  Egerio Vonzin & Mariella Chessa Włochy
50  Antonio Colella & Paola Cianchi Włochy
50  Giovanni Paolillo & Flavia Canepa Włochy
52  Aliberto Chiavarini & Lucilla Bacocco Włochy
53  Giorgio Guerrini & Giovanna Rizza Włochy
54  Pietro Zampetti & Carla Tavolini Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}