Results from Coppa Italia 4th round for classes A and B - Senior III B2 Standard 16 stycznia 2010
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Coppa Italia 4th round for classes A and B
Włochy - Foligno 15 stycznia 2010

Senior III B2 Standard 16 stycznia 2010

Finał

1  Silvano Zenti & Fiorella Berton Włochy
2  Raffaele Bardella & Paola Piccini Włochy
3  Ettore Bertola & Mariarosa Mammone Włochy
4  Luigi Venanzi & Ivana Foglia Włochy
5  Giuseppe Gioscia & Sonia Fantechi Włochy
6  Riccardo Massetti & Patrizia Vannucci Włochy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Giuseppe Bianchetti & Giuseppina Corni Włochy
7  Gianni Braggion & Lina Crozzoletti Włochy
9  Renato Ferrari & Mariella Civilta Włochy
9  Raffaele Masuccio & Luigina Borri Włochy
11  Renato Ballatori & Stefania Fommei Włochy
12  Francesco Mascolo & Stefania Borsini Włochy

Ćwierćfinał

13  Fabio Bianchi & Mariella Manni Włochy
14  Claudio Salvadorini & Franca Bencini Niemcy
15  Ervino Spollero & Graziella Pezzetta Włochy
16  Pierluigi De Zanet & Simonetta Idda Włochy
17  Gianfranco Claudiani & Carla Angelucci Włochy
17  Loris Pettina & Luciana Rossi Włochy
19  Nazareno Piancatelli & Maria Luisa Carducci Włochy
20  Daniele Bastianini & Barbara Cambi Włochy
20  Moreno Mazzini & Caterina Lo Gioco Włochy
22  Roberto Anastasi & Rosa Salvagno Włochy
22  Antonio Proia & Maria Venditti Włochy
24  Alberto Viola & Daniela Guidarelli Włochy

Runda 2 (górne 48)

25  Stefano Piritore & Elena Basili Włochy
26  Angelo Nigro & Elisabetta Mantellassi Włochy
27  Marco Audone & Eleonora Sirugo Włochy
27  Sauro Fattori & Alessandra Germani Włochy
29  Danilo Garbini & Sonia Pagliari Włochy
30  Ferruccio Carmignani & Emanuela Romi Włochy
31  Siro Cantini & Anna Ristori Niemcy
31  Dario Scandroglio & Giovanna Tirelli Włochy
33  Piero Bertini & Antonella Biagi Włochy
34  Stefano Piozzi & Carla Taddei Włochy
34  Franco Urbani & Bruna Ciapetti Włochy
36  Ferdinando Di Giacomo & Maria Di Fonzo Włochy
37  Franco Manganelli & Alessandra Badii Włochy
37  Gianfranco Mantini & Sarah Ellis Włochy
39  Renzo Birtolo & Daniela Pepi Włochy
39  Gino Pitocco & Carla Durastante Włochy
41  Giovanni Comunale & Venera Niglio Włochy
41  Francesco D'acunti & Maria Mastrantonio Włochy
41  Giovanni Zucco & Vincenza Cuzzola Włochy
44  Mario Moneca & Vilma D'urso Włochy
45  Vittorino Corazza & Anna Teresa Bertolo Włochy
46  Pietro Antonio Grolli & Maria Assunta Cracco Włochy
47  Pasquale Regina & Patrizia Rosanna Esposito Włochy
47  Carmine Zaccagnini & Sonia De Marinis Włochy

Runda 1 (górne 54)

49  Egerio Vonzin & Mariella Chessa Włochy
50  Antonio Colella & Paola Cianchi Włochy
50  Giovanni Paolillo & Flavia Canepa Włochy
52  Aliberto Chiavarini & Lucilla Bacocco Włochy
53  Giorgio Guerrini & Giovanna Rizza Włochy
54  Pietro Zampetti & Carla Tavolini Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}