Results from Coppa Italia 4th round for classes A and B - Senior II B3 Standard 17 stycznia 2010
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Coppa Italia 4th round for classes A and B
Włochy - Foligno 15 stycznia 2010

Senior II B3 Standard 17 stycznia 2010

Finał

1  Gaetano Petrilli & Catia Manna Włochy
2  Franco Massimo & Francesca Barbierato Włochy
3  Domenico Americolo & Anna Palomba Włochy
4  Marco Meneveri & Cristina Ferro Włochy
5  Roberto Boccalini & Ombretta Ansoldi Włochy
6  Amedeo Chini & Chiara Degasperi Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Claudio Bordin & Patrizia Martini Włochy
8  Alberto Metello & Roberta Martin Włochy
9  Maurizio Donatini & Roberta Lorenzini Włochy
10  Claudio Pistolesi & Giovanna Gisone Włochy
11  Antonio Laiso & Maria Rita Marchese Włochy
12  Sergio Trapanesi & Sonia Chiriatti Włochy

Ćwierćfinał

13  Ilio Ciambellini & Tiziana Tozzi Włochy
14  Fernando Cecchini & Nila Romolini Włochy
15  Marino Lucchini & Santina Ravizza Włochy
15  Mauro Rossi & Miriam Capuzzi Włochy
17  Alberto Cheli & Carla Francesconi Włochy
17  Santino Dabizzi & Gessica Bartolini Włochy
17  Silvio Lepri & Sabrina Barbieri Włochy
17  Fabrizio Sartoris & Francesca Maggiani Włochy
21  Alberto Nesta & Maruska Galli Włochy
22  Giuseppe Casciano & Anna Cappelletti Włochy
22  Umberto Zenini & Simonetta Gargoni Włochy
24  Nerio Martinelli & Irene Castucci Włochy

Runda 2 (górne 49)

25  Stefano Cerboneschi & Simonetta Bartolommei Włochy
25  Michele Cusimano & Michela Spilla Włochy
25  Paolo Giannetti & Patrizia Cinciripini Włochy
25  Paolo Solli & Maria Rosaria Tartaglia Włochy
29  Paolo Del Dotto & Stefania Sartini Włochy
29  Luca Tosi & Annamaria La Veglia Włochy
31  Franco Ferrari & Annunziata Pasinetti Włochy
31  Francesco Medaglia & Maria Solinas Włochy
33  Mauro Gasparri & Nadia Cecchelli Włochy
33  Salvatore Maiorano & Carmen Ranisi Włochy
33  Roberto Profili & Antonella Sicchi Włochy
36  Antonio Perrone & Giovanna Carraccia Włochy
36  Angelo Vaccaro & Gabriella Cupido Włochy
38  Carlo Bonacchi & Eleonora Calmanti Włochy
38  Sergio Salvio & Patrizia Flandoli Włochy
40  Enzo Astolfi & Catia Di Tommaso Włochy
40  Antonio Bruno & Loredana De Vitis Włochy
42  Ivano Carlotti & Carla Vinchesi Włochy
42  Severino Renzi & Daniela Zingaretti Włochy
44  Pierluigi Boreggio & Iryna Ustynova Włochy
45  Mauro Marraghini & Simonetta Laurentini Włochy
45  Giovanni Riccio & Assunta Fruscione Włochy
47  Marco Donato & Brunella Cioni Włochy
48  Nino Del Mastro & Antonella De Angelis Włochy
48  Domenico Mezzetti & Agata Ridolfi Włochy

Runda 1 (górne 63)

50  Stefano Bruschi & Stefania Dona Włochy
50  Claudio Marcucci & Susanna Vettori Włochy
52  Roberto Burrometo & Daniela Pagano Włochy
53  Roberto Belillo & Giuliana Mammuccari Włochy
53  Fabrizio Celli & Paola Bernasconi Włochy
53  Stefano Giari & Laura Cantini Włochy
53  Giuliano Menci & Stefania Biacchessi Włochy
53  Marcello Ventura & Morena Petrini Włochy
58  Maurizio Grammatica & Raffaella Scaramuccia Puccianti Włochy
59  Italo Bonaretti & Rita Caniparoli Włochy
59  Carmelo Cinturrino & Paola Frazzica Włochy
59  Claudio Virgolino & Roberta Valent Włochy
62  Giuseppe Caterino & Tommasina Esposito Włochy
63  Ferruccio Pezzetta & Rita Persello Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}