Results from Coppa Italia 4th round for classes A and B - Senior IV B1 Standard 16 stycznia 2010
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Coppa Italia 4th round for classes A and B
Włochy - Foligno 15 stycznia 2010

Senior IV B1 Standard 16 stycznia 2010

Finał

1  Giorgio Alosa & Maria Natrella Włochy
2  Roberto Lonis & Maria Archenti Włochy
3  Roberto Tartarini & Paola Balsamini Włochy
4  Giordano Ermini & Nicoletta Gori Włochy
5  Vincenzo Barletta & Maria Marchionni Włochy
6  Renzo Piccinato & Anna Maria Ragazzon Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Pietro Lodrini & Ornella Perucchetti Włochy
8  Fausto Pattacini & Anna Barbieri Włochy
9  Arnaldo Cermentini & Marisa Calenne Włochy
10  Walter Andreotti & Rossella Papini Włochy
11  Ettore Caporalini & Anita Bazzi Włochy
12  Giulio Giani & Paola Masini Włochy

Ćwierćfinał

13  Ginetto Carmagnini & Elisabetta Melozzi Włochy
13  Alvaro Cesaretti & Ivana Soldati Włochy
13  Gianni Leone & Antonietta Festa Włochy
16  Giovanni Bergamini & Marcella Paladini Włochy
16  Oscar Conte & Daniela Ristori Włochy
18  Renzo Capponi & Bruna Menichini Włochy
19  Piero Betti & Franca Romei Włochy
20  Galliano Bellomo & Daniela Andorlini Włochy
20  Enzo Dalle Vaglie & Maria Poggini Włochy
22  Vincenzo Grimaldi & Anna Gattucci Włochy
23  Roberto Battini & Maria Pappalardo Włochy
23  Giuseppe Pucacco & Elisabetta Ciricillo Włochy

Runda 2 (górne 49)

25  Elmo Conti & Vanda Gasperini Włochy
25  Sante D'alfonso & Antonietta Ferrante Włochy
27  Piero Maiani & Deanna Crolli Włochy
27  Ermanno Mazzarri & Enrica Cecchini Włochy
27  Luigi Tedeschi & Albana Ripari Włochy
30  Cesare Marini & Angelika Feil Niemcy
31  Federico Bragato & Grazia Cerato Włochy
31  Franco Martorella & Mariagrazia Matarese Włochy
31  Sergio Zanobini & Carla Citi Włochy
34  Pietro Zampini & Alma Zani Włochy
35  Floriano Favarato & Stefania Croce Włochy
35  Pierluigi Lazzarini & Enrica Ceragioli Włochy
37  Roberto Bua & Enrica Chiti Włochy
38  Piero Boschi & Daniela Carlesi Włochy
38  Salvatore Marigliano & Carla Genito Włochy
40  Cesare Fucci & Nadia Andreozzi Włochy
41  Paolo Bonifacio & Lucia De Rosa Włochy
41  Gaetano Gammieri & Margherita Poggioni Włochy
43  Romeo Busatti & Lucia Tappatani Włochy
44  Alfredo Olia & Rosa Amato Włochy
45  Alfonso Muscariello & Anna Valente Włochy
46  Michele Carrafiello & Emma Noschese Włochy
46  Aldo Mascelli & Loredana Artioli Włochy
48  Lorenzo Deluca & Maria Logioco Włochy
48  Franco Niccolai & Paola Cei Włochy

Runda 1 (górne 50)

50  Angelo Vassalluzzo & Rita Di Rauso Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}