Results from Coppa Italia 4th round for classes A and B - Senior IV B1 Standard 16 stycznia 2010
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Coppa Italia 4th round for classes A and B
Włochy - Foligno 15 stycznia 2010

Senior IV B1 Standard 16 stycznia 2010

Finał

1  Giorgio Alosa & Maria Natrella Włochy
2  Roberto Lonis & Maria Archenti Włochy
3  Roberto Tartarini & Paola Balsamini Włochy
4  Giordano Ermini & Nicoletta Gori Włochy
5  Vincenzo Barletta & Maria Marchionni Włochy
6  Renzo Piccinato & Anna Maria Ragazzon Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Pietro Lodrini & Ornella Perucchetti Włochy
8  Fausto Pattacini & Anna Barbieri Włochy
9  Arnaldo Cermentini & Marisa Calenne Włochy
10  Walter Andreotti & Rossella Papini Włochy
11  Ettore Caporalini & Anita Bazzi Włochy
12  Giulio Giani & Paola Masini Włochy

Ćwierćfinał

13  Ginetto Carmagnini & Elisabetta Melozzi Włochy
13  Alvaro Cesaretti & Ivana Soldati Włochy
13  Gianni Leone & Antonietta Festa Włochy
16  Giovanni Bergamini & Marcella Paladini Włochy
16  Oscar Conte & Daniela Ristori Włochy
18  Renzo Capponi & Bruna Menichini Włochy
19  Piero Betti & Franca Romei Włochy
20  Galliano Bellomo & Daniela Andorlini Włochy
20  Enzo Dalle Vaglie & Maria Poggini Włochy
22  Vincenzo Grimaldi & Anna Gattucci Włochy
23  Roberto Battini & Maria Pappalardo Włochy
23  Giuseppe Pucacco & Elisabetta Ciricillo Włochy

Runda 2 (górne 49)

25  Elmo Conti & Vanda Gasperini Włochy
25  Sante D'alfonso & Antonietta Ferrante Włochy
27  Piero Maiani & Deanna Crolli Włochy
27  Ermanno Mazzarri & Enrica Cecchini Włochy
27  Luigi Tedeschi & Albana Ripari Włochy
30  Cesare Marini & Angelika Feil Niemcy
31  Federico Bragato & Grazia Cerato Włochy
31  Franco Martorella & Mariagrazia Matarese Włochy
31  Sergio Zanobini & Carla Citi Włochy
34  Pietro Zampini & Alma Zani Włochy
35  Floriano Favarato & Stefania Croce Włochy
35  Pierluigi Lazzarini & Enrica Ceragioli Włochy
37  Roberto Bua & Enrica Chiti Włochy
38  Piero Boschi & Daniela Carlesi Włochy
38  Salvatore Marigliano & Carla Genito Włochy
40  Cesare Fucci & Nadia Andreozzi Włochy
41  Paolo Bonifacio & Lucia De Rosa Włochy
41  Gaetano Gammieri & Margherita Poggioni Włochy
43  Romeo Busatti & Lucia Tappatani Włochy
44  Alfredo Olia & Rosa Amato Włochy
45  Alfonso Muscariello & Anna Valente Włochy
46  Michele Carrafiello & Emma Noschese Włochy
46  Aldo Mascelli & Loredana Artioli Włochy
48  Lorenzo Deluca & Maria Logioco Włochy
48  Franco Niccolai & Paola Cei Włochy

Runda 1 (górne 50)

50  Angelo Vassalluzzo & Rita Di Rauso Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}