Results from Crystal Cup 2004 - Russian Junior II Standard 13 marca 2004
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Crystal Cup 2004
Rosja - Moscow 12 marca 2004

Russian Junior II Standard 13 marca 2004

Finał

1  Nikita Brovko & Natasha Kalashnik Rosja
2  Pavel Osin & Evgenia Zakharova Rosja
3  Maksim Pokrovskiy & Alina Glazkova Rosja
4  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Rosja
5  Vladimir Rudko & Daria Talagaeva Rosja
6  Dmitri Kitaev & Yulia Tomilina Rosja
7  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rosja
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Anton Shumov & Olga Muravskaya Rosja
9  Vladimir Arkihipenko & Taisia Ruban Rosja
10  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rosja
11  Denis Goncharov & Ksenia Putko Rosja
12  Maksim Valeev & Daryana Mikhaylova Rosja
13  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rosja
14  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Rosja
15  Artem Rannev & Yuliya Kashapova Rosja
16  Vasiliy Safronov & Mariya Brilka Rosja

Ćwierćfinał

17  Aleksandr Akimenko & Ksenya Gnezdilova Rosja
17  Dmitri Podgornyi & Irina Shpak Rosja
19  Andrei Badaev & Yulia But Rosja
20  Yurii Zhiltsov & Alena Popova Rosja
21  Gayk Karamyan & Svetlana Slivinskaya Rosja
21  Evgeni Vinkurov & Iulia Baturina Rosja
23  Stanislav Silvestrovich & Olga Yermakova Rosja
24  Garik Akopdzhanian & Kristina Mironova Rosja
24  Georgiy Kiriya & Diana Bugrovskaya Rosja
24  Daniil Ulanov & Maria Makhaniouk Rosja
27  Dmitriy Platov & Kseniya Chudakova Rosja
28  Ilya Rubtsov & Mariya Raevskaya Rosja
29  Ivan Avdienko & Arina Lelina Rosja
29  Semen Ginzburg & Elena Litvinenko Rosja

Runda 3 (górne 59)

31  Alexei Ivanov & Alisa Melnikova Rosja
31  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rosja
31  Vitaliy Ogorodnikov & Melina Kolmykova Rosja
34  Roman Besedin & Irina Samoylova Rosja
35  Pavel Zuykov & Inna Ososova Rosja
36  Aleksandr Alekhov & Svetlana Khrychova Rosja
36  Aleksandr Pakhomov & Natalya Shevchuk Rosja
38  Denis Kalyuzhnyy & Evgeniya Churikova Rosja
38  Roman Nelyubov & Yuliya Belova Rosja
40  Artemiy Busarov & Yuliya Gorshkova Rosja
40  Anton Teplykh & Ekaterina Belyaeva Rosja
42  Roman Shatrov & Alexandra Larionova Rosja
43  Anton Besedin & Ekaterina Ishina Rosja
43  Aleksey Gubin & Olga Muntyanu Rosja
43  Yuriy Shtubov & Iulia Gurkina Rosja
46  Evgeniy Chigiriov & Viktoria Viktorova Rosja
46  Denis Glivenko & Dina Bogapova Rosja
48  Aleksey Glukhov & Ekaterina Lantsova Rosja
48  Viktor Kobelev & Nelia Raspopova Rosja
48  Alexandr Krasnenkov & Valeria Morgucheva Rosja
48  Sergey Kumskov & Olga Salyakaeva Rosja
48  Egor Yuzhakov & Olga Soina Rosja
53  Fuad Dadashev & Yana Chepeleva Rosja
53  Mikhail Vinokurov & Mariya Salop Rosja
55  Tigran Akopov & Ekaterina Chuykova Rosja
56  Aleksandr Alshevskiy & Angelina Kuznetsova Rosja
56  Aleksandr Kotov & Inna Tsyzman Rosja
56  Yuriy Petrov & Anna Parkhomenko Rosja
59  Maksim Pimenov & Dayana Pyzhova Rosja

Runda 2 (górne 114)

60  Mikhail Aniskin & Yana Petrova Rosja
60  Daniil Khudyakov & Angelina Ptashkina Rosja
60  Aleksandr Pimenov & Aleksandra Mikhaylova Rosja
60  Ivan Revukhin & Elena Khokhlova Rosja
60  Kirill Simakov & Lyubov Ryumina Rosja
65  Aleksandr Ivanov & Tatyana Reusova Rosja
65  Vladimir Prokopchuk & Dilyara Arifulina Rosja
67  Daniil Varlamov & Ekaterina Sergeyeva Rosja
68  Ivan Belyaev & Karina Lapina Rosja
68  Dmitriy Bogush & Kristina Matsak Rosja
68  Yuriy Dudoladov & Ekaterina Artemeva Rosja
68  Roman Khomyakov & Svetlana Vyazankina Rosja
72  Maksim Komarov & Liliya Abdullina Rosja
72  Aleksandr Ovchinnikov & Valeriya Zaikina Rosja
72  Artem Yamschikov & Ekaterina Kuznetsova Rosja
75  Stepan Babenko & Evgenia Andreevskikh Rosja
75  Vadim Kozenko & Evgeniya Anikina Rosja
75  Nikolay Kupriyanov & Yelena Pyetrunina Rosja
78  Nikolay Mezentsev & Olga Romanenko Rosja
78  Vladislav Petrov & Ekaterina Shmorina Rosja
80  Rinat Isniyazov & Evgeniya Medvedeva Rosja
80  Dmitriy Rudskikh & Anastasiya Polyanina Rosja
80  Evgeniy Sokolov & Ulyana Kolchanova Rosja
83  Andrey Dubinkin & Anastasiya Sainkina Rosja
83  Aleksey Stupivtsev & Anush Astabatsyan Rosja
85  Roman Badulin & Ekaterina Fatovskaya Rosja
85  Yan Konyshev & Anastasiya Kharitonova Rosja
87  Aleksey Abramov & Anastasiya Goncharenko Rosja
87  Artem Lutsyuk & Oksana Pavlenok Rosja
87  Vladislav Suzdaltsev & Anastasiya Korobitsyna Rosja
87  Ivan Turbasov & Angelina Kolot Rosja
87  Anton Yefremov & Darya Filipenko Rosja
92  Evgeni Pronin & Tatyana Petrova Rosja
92  Vadim Romin & Mariya Chistyakova Rosja
92  Aleksey Yudkin & Mariya Ofrosimova Rosja
95  Sergey Lazarev & Evgeniya Lazareva Rosja
95  Evgeniy Nasonov & Alevtina Malenina Rosja
95  Ilya Sokolikov & Svetlana Tikhonova Rosja
98  Dmitry Abdrashitov & Anna Spirina Rosja
98  Nikita Anikeev & Irina Kopytina Rosja
98  Anton Chernyshev & Ekaterina Kokhnenko Rosja
98  Vasili Khitov & Alina Bashlykova Rosja
98  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Rosja
98  Andrei Timonine & Ekaterina Vasileshnikova Rosja
104  Nikolay Muzhichkov & Yuliya Gusarova Rosja
105  Aleksandr Fyedorov & Aleksandra Plyasunova Rosja
105  Vasiliy Kirin & Olga Lesina Rosja
105  Dmitriy Porfenchuk & Mariya Kulaeva Rosja
105  Pavel Shustrov & Yuliya Kotsenko Rosja
109  Aleksandr Kazimirov & Nataliya Krasnova Rosja
110  Konstantin Konstantinov & Evgeniya Panfilkina Rosja
110  Kirill Savelev & Anna Shlapak Rosja
112  Maksim Fedorchenko & Kristina Kondakova Rosja
113  Pavel Tkachenko & Alevtina Likhacheva Rosja
114  Ivan Patyutkin & Olesya Kanygina Rosja

Runda 1 (górne 146)

115  Sviatoslav Alshanov & Elizaveta Mokeeva Rosja
115  Dmitry Baranov & Polina Rassadina Rosja
115  Ilya Davydov & Mariya Sholeva Rosja
115  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Rosja
115  Dmitriy Kondrashov & Evgeniya Glazunova Rosja
115  Mikhail Korotkevich & Olga Tarasova Rosja
115  Aleksander Shustrov & Olga Kuznetsova Rosja
122  Boris Filatov & Anna Rychagova Rosja
122  Nikita Ignatenko & Anna Ignatenko Rosja
122  Sergey Kovalchuk & Alina Frolova Rosja
122  Aleksey Prokopchuk & Anna Grinina Rosja
122  Pavel Zhuravlev & Lyubov Afanaseva Rosja
127  Ivan Serebrennikov & Olga Smeshlivaya Rosja
128  Vladimir Chernykh & Darya Cherkasova Rosja
128  Kirill Protsvetov & Kristina Stekolnikova Rosja
130  Kirill Gerasimov & Kristina Ukhanova Rosja
130  Konstantin Manuylo & Lali Surmava Rosja
130  Anton Ostapeev & Svetlana Nikulova Rosja
130  Arseniy Reshilov & Elizaveta Zueva Rosja
130  Evgeniy Sikorskiy & Viktoriya Khashimova Rosja
135  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Rosja
135  Konstantin Chigirev & Aleksandra Ezhova Rosja
135  Vladimir Dolotov & Mariya Turchannikova Rosja
135  Guram Kapanadze & Kseniya Prudko Rosja
139  Vladimir Akulenov & Anastasya Kashkova Rosja
139  Aleksandr Kazarin & Kristina Kirichkova Rosja
139  Maksim Lukyanenkov & Aleksandra Schegoleva Rosja
139  Vagan Melikyan & Karina Gevorkova Rosja
139  Anton Milyaev & Elena Kuznetsova Rosja
139  Dmitriy Prokopchuk & Yuliya Kharitonova Rosja
139  Andrey Timoshenkov & Natalya Kostomarova Rosja
139  Evgeniy Zaytsev & Olga Kirilenko Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}