Results from Crystal Cup 2006 - Amateur Standard 18 marca 2006
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Crystal Cup 2006
Rosja - Moscow 17 marca 2006

Amateur Standard 18 marca 2006

Finał

1  Petr Kashinski & Evgenia Zakharova Rosja
2  Alexei Troshine & Daria Shevelilova Rosja
3  Andrei Sergunin & Alexandra Avdeeva Rosja
4  Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rosja
5  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Rosja
6  Grigoriy Kolomeets & Mariya Ignatenko Rosja
7  Anton Nedotsukov & Alina Valchuk Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Rosja
9  Mark Volynschikov & Olga Romanenko Rosja
10  Aleksandr Zakharin & Aleksandra Proskurina Rosja
11  Serguei Peshkun & Veronika Markova Rosja
12  Stanislav Ivanov & Elena Stepanova Rosja
13  Denis Krasikov & Kseniya Protopopova Rosja
14  Andrey Chekmarev & Alena Rakhmanova Rosja
15  Alexei Seredin & Yuliya Karaseva Rosja

Ćwierćfinał

16  Andrey Dementiev & Evgeniya Kuligina Rosja
17  Petr Ilin & Olga Lobanova Rosja
17  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Rosja
19  Nikolay Mezentsev & Darya Yudintseva Rosja
20  Aleksey Chinenov & Irina Ulyanova Rosja
20  Aleksandr Podgorelkin & Maria Mironiuk Rosja
22  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rosja
23  Aleksey Ivanov & Olga Blyum Rosja
23  Viktor Kurenkov & Aleksandra Breus Rosja
25  Ruslan Kargin & Ramilya Tibaeva Rosja
26  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Rosja
27  Gennadiy Geraskin & Kseniya Tomak Rosja

Runda 2 (górne 48)

28  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Rosja
29  Oleg Dzenenko & Maya Abdurakhmanova Rosja
29  Petr Shigin & Maryana Nemova Rosja
31  Dmitri Podgornyi & Irina Kopytina Rosja
32  Denis Dembskiy & Olga Mikhaylova Rosja
32  Georgiy Markaryan & Ekaterina Zlobina Rosja
34  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Rosja
34  Sergei Solntsev & Elena Petrunina Rosja
36  Timur Galiullin & Alina Tagirova Rosja
37  Temir Dzhabrailov & Elena Terkulova Rosja
37  Vladimir Kulikov & Inna Ososova Rosja
37  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Rosja
37  Maksim Soyko & Elena Avdeeva Rosja
41  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Rosja
41  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Rosja
43  Stanislav Sergeev & Olga Sedova Rosja
43  Dmitriy Shelestov & Anna Tsalp Rosja
45  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Rosja
46  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Rosja
46  Artur Khayrullin & Alia Kurbanova Rosja
46  Vitaliy Surma & Olga Zakharova Rosja

Runda 1 (górne 71)

49  Ilya Aleksandrov & Aleksandra Oshkordina Rosja
49  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rosja
51  Oleg Surma & Svetlana Zorina Rosja
51  Givi Vardanidze & Yuliya Vorozheykina Rosja
51  Maksim Zhemchuzhnikov & Mariya Sysoeva Rosja
54  Dmitriy Karasev & Yuliya Karaseva Rosja
55  Egor Kuznetsov & Ekaterina Oschepkova Rosja
55  Sergey Trishkin & Alevtina Likhacheva Rosja
57  Artem Budrin & Kristina Pozdnysheva Rosja
57  Mikhail Markov & Olga Zelenkova Rosja
57  Anton Volkov & Ella Naumova Rosja
60  Evgeny Pushkarev & Anastasia Pistoliaka Rosja
61  Aleksandr Vorontsov & Yulia Tumanova Rosja
62  Yuri Dasov & Valeriya Zyryanova Rosja
63  Dmitriy Astafev & Kseniya Podkopaeva Rosja
63  Evgeny Filippov & Nadezhda Solzhenitsyna Rosja
63  Evgeniy Titov & Arina Kolkova Rosja
66  Aleksey Yudkin & Liya Sirazieva Rosja
67  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Rosja
68  Ivan Agafonov & Svetlana Larionova Rosja
68  Pavel Getmantsev & Anna Bashmakova Rosja
70  Sergey Kablov & Olga Kablova Rosja
71  Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}