Results from Crystal Cup 2006 - IDSF International Open Standard 19 marca 2006
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Crystal Cup 2006
Rosja - Moscow 17 marca 2006

IDSF International Open Standard 19 marca 2006

Finał

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rosja
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
3  Vaidotas Lacitis & Evgenia Elfimova Rosja
4  Alexander Muretov & Olga Serpikova Rosja
5  Aleksandr Sergeev & Evgenia Bekova Rosja
6  Dmitri Krupnov & Aleksandra Yarovenko Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Roman Goncharov & Mariya Sekistova Rosja
8  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rosja
9  Valdis Skutans & Laura Kosite Łotwa
10  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rosja
10  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rosja
12  Aleksey Bartolomei & Ekaterina Shayakhmetova Rosja
13  Petr Kashinski & Evgenia Zakharova Rosja
13  Alexei Troshine & Daria Shevelilova Rosja

Ćwierćfinał

15  Ivan Anichkhin & Anastasia Tarlykova Rosja
16  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rosja
16  Vladislav Vinogradov & Daria Konstantinova Rosja
18  Vasili Sazonov & Elena Ponomareva Rosja
19  Anton Nedotsukov & Alina Valchuk Rosja
20  Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina Rosja
21  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Łotwa
21  Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rosja
23  Pavel Eydinov & Tatyana Livatova Rosja
23  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Rosja
25  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rosja
26  Denis Donskoy & Natalia Smirnova Rosja

Runda 3 (górne 52)

27  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Rosja
28  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Rosja
28  Andrei Porokhine & Anastasia Sergievskaia Rosja
28  Ivan Tarkhanov & Yulia Voronova Rosja
31  Dmitry Evseev & Nadezhda Rukhlova Rosja
31  Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Rosja
31  Anton Shumov & Anastasia Popova Rosja
34  Andrei Riapasov & Svetlana Perlova Rosja
34  Alexandr Voskalchuk & Natalya Chizhova Rosja
36  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rosja
36  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rosja
38  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Rosja
38  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Rosja
40  Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Rosja
40  Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rosja
40  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Rosja
40  Sergei Pozdnyachkin & Olesia Sergantova Rosja
40  Andrei Sergunin & Alexandra Avdeeva Rosja
45  Sergei Sutirin & Oxana Landyreva Rosja
45  Aleksandr Zhiratkov & Svetlana Ershova Rosja
47  Serguei Peshkun & Veronika Markova Rosja
47  Alexei Seredin & Yuliya Karaseva Rosja
49  Timur Namazbayev & Maria Muradova Rosja
49  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Rosja
51  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Rosja
51  Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Rosja

Runda 2 (górne 104)

53  Nikolay Konevtsev & Natalya Plaksina Rosja
53  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Osyko Rosja
55  Petr Ilin & Olga Lobanova Rosja
55  Maksim Ivanov & Inna Kocharian Rosja
55  Vasiliy Kirin & Anna Oblakova Rosja
55  Denis Krasikov & Kseniya Protopopova Rosja
55  Anton Petrov & Ekaterina Khomik Rosja
55  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Rosja
55  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Rosja
62  Evgeny Orlov & Svetlana Denisova Rosja
63  Stanislav Ivanov & Elena Stepanova Rosja
63  Vladimir Tychina & Ekaterina Kim Rosja
65  Dmitriy Igonkin & Marina Bizaeva Rosja
65  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Rosja
67  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Rosja
67  Viktor Savitskiy & Elena Boldina Rosja
67  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Rosja
67  Daniil Varlamov & Kseniya Lyasetskaya Rosja
71  Yuri Chestnykh & Irina Goldinova Rosja
71  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rosja
71  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rosja
71  Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Włochy
71  Ilya Potapov & Viktoria Akinina Rosja
71  Sergey Vysotskiy & Natalia Korionova Rosja
77  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Rosja
77  Artem Terekhov & Yuliya Pletneva Rosja
77  Sergey Ternovskikh & Valentina Kharitonova Rosja
77  Vladimir Vyatkin & Ekaterina Malakhova Rosja
81  Andrey Arkhipkin & Natalya Ablogina Rosja
82  Artem Bafanov & Maria Mamonova Rosja
82  Mikhail Marinin & Anna Popova Rosja
82  Roman Popov & Alina Kokorina Rosja
85  Ruslan Kargin & Ramilya Tibaeva Rosja
85  Roman Mokrushov & Ekaterina Kudryavtseva Rosja
85  Aleksandr Podgorelkin & Maria Mironiuk Rosja
85  Aleksey Voronin & Veronika Svidruk Rosja
89  Georgiy Markaryan & Ekaterina Zlobina Rosja
89  Mikhail Nikolaev & Anna Semenova Rosja
89  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Rosja
89  Aleksandr Shelyubskiy & Galina Starovoytova Rosja
89  Petr Shigin & Maryana Nemova Rosja
94  Aleksandr Zakharin & Aleksandra Proskurina Rosja
95  Ivan Shiriaev & Elena Kuzovleva Rosja
96  Kirill Netsvetaev & Oxana Kudriashova Rosja
96  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Rosja
98  Aleksey Karpychov & Larysa Karpychova Rosja
99  Andrey Dementiev & Evgeniya Kuligina Rosja
99  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Rosja
101  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Rosja
101  Viktor Kurenkov & Aleksandra Breus Rosja
101  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Rosja
104  Andrey Molodenko & Angelina Sergeeva Rosja

Runda 1 (górne 198)

105  Anton Besedin & Valeriya Yakunchikova Rosja
105  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Białoruś
107  Rodion Cherniaev & Svetlana Shikareva Rosja
107  Farkhat Dadashev & Elena Komolova Rosja
107  Konstantin Kokora & Darya Garmash Rosja
107  Yuriy Komarov & Anna Manaenkova Rosja
111  Temir Dzhabrailov & Elena Terkulova Rosja
111  Maksim Khuzhaiarov & Ekaterina Korneeva Rosja
111  Vadim Shevchenko & Svetlana Chumachenko Rosja
111  Andrey Utkin & Yuliya Fomicheva Rosja
111  Dmitriy Zavyalov & Kristina Nikulina Rosja
111  Maksim Zhemchuzhnikov & Mariya Sysoeva Rosja
117  Denis Dembskiy & Olga Mikhaylova Rosja
117  Yaroslav Sekistov & Vera Sekistova Rosja
119  Andrei Linev & Maria Matazova Rosja
120  Artur Khayrullin & Alia Kurbanova Rosja
121  Pavel Melnikov & Adelya Abdieva Rosja
122  Konstantin Anosov & Evguenia Zemnitsyna Rosja
123  Ilya Aleksandrov & Aleksandra Oshkordina Rosja
123  Vitaliy Surma & Olga Zakharova Rosja
125  Kirill Berezin & Nina Kulikova Rosja
125  Vladimir Kisliakov & Aleksandra Bobyleva Rosja
125  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Rosja
125  Aleksandr Vorontsov & Yulia Tumanova Rosja
129  Andrey Levitskiy & Lyubov Malchinova Rosja
129  Dmitri Podgornyi & Irina Kopytina Rosja
129  Evgeny Pushkarev & Anastasia Pistoliaka Rosja
132  Artem Abdurakhmanov & Mariya Rybakova Rosja
132  Yuri Dasov & Valeriya Zyryanova Rosja
132  Pavel Ditkov & Vladislava Kudryashova Rosja
132  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Rosja
132  Sergey Novik & Natalia Baranova Rosja
132  Kirill Rassolov & Irina Odintsova Rosja
138  Nikolay Cheremisin & Ekaterina Dukhovskaya Rosja
138  Denis Kulagin & Ekaterina Formaleva Rosja
138  Evgeniy Lunev & Olga Kuznetsova Rosja
138  Oleg Surma & Svetlana Zorina Rosja
142  Aleksey Farkash & Ekaterina Butivshchenko Rosja
143  Alexandr Domanitskiy & Yekaterina Nikolaeva Rosja
143  Dmitriy Dvoryakov & Nadezhda Zabalueva Rosja
143  Timur Guseinov & Marina Smolina Rosja
143  Igor Markin & Yulia Kukarina Rosja
143  Maksim Soyko & Elena Avdeeva Rosja
143  Evgeny Trifonov & Ekaterina Lobova Rosja
143  Ilya Zhukovskiy & Marina Kashkina Rosja
150  Vyacheslav Efimov & Olga Lillo Rosja
150  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Rosja
150  Andrey Polyakov & Tatiana Irikhina Rosja
150  Alexandre Shevchenko & Ekaterina Kovaleva Rosja
154  Georgiy Dikarev & Yuliya Kirichenko Rosja
154  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Rosja
154  Evgeniy Petrov & Natalia Senina Rosja
154  Aleksey Zemlyak & Viktoriya Kovaleva Rosja
154  Anatoliy Zyrin & Anna Pinigina Rosja
159  Pavel Getmantsev & Anna Bashmakova Rosja
159  Dmitriy Kuzin & Anna Shlapak Rosja
159  Ilya Mishin & Kristina Zabludina Rosja
159  Sergei Potapov & Yana Tsyganova Rosja
159  Sergey Trishkin & Alevtina Likhacheva Rosja
164  Mikhail Bogoslavtsev & Alisa Nikulina Rosja
164  Timofey Kudryavtsev & Tatyana Lebedeva Rosja
164  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Rosja
164  Vladimir Zhilkinskiy & Olga Ivanova Rosja
168  Evgeny Filippov & Nadezhda Solzhenitsyna Rosja
168  Egor Kuznetsov & Ekaterina Oschepkova Rosja
168  Roman Prik & Yuliya Aksenova Rosja
171  Anton Berliner & Mariya Shaytorova Rosja
171  Innokentiy Dementev & Kseniya Aleksandrova Rosja
171  Evgeni Filatov & Yuliya Cherepennikova Rosja
171  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Rosja
171  Andrey Petrov & Katerina Suvorova Rosja
171  Andrey Polnarev & Ksenya Vorobeva Rosja
171  Alexander Ruchkin & Tatyana Khmelevskaya Rosja
171  Aleksandr Savchuk & Anastasiya Kolchina Rosja
171  Ivan Shnygin & Nataliya Rozhkova Rosja
180  Denis Chigridov & Ilona Bakanova Rosja
180  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Rosja
180  Sergey Efremov & Ekaterina Nosik Rosja
180  Dmitriy Gavrin & Mariya Grischeva Rosja
180  Konstantin Lamanov & Alina Pervukhina Rosja
180  Petr Moiseev & Natalya Lugovskaya Rosja
180  Denis Pinzhura & Kseniya Gomonova Rosja
180  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Rosja
180  Aleksey Shoshin & Marina Borisovskaya Rosja
189  Vladimir Abakumov & Ekaterina Abakumova Rosja
189  Roman Gavrilin & Vera Tomilova Rosja
189  Stepan Kalinin & Viktoriya Zhuravleva Rosja
189  Ruslan Khayrutdinov & Anastasiya Zagvozdina Rosja
189  Mikhail Molchanov & Lilit Bagdasarian Rosja
189  Fedor Pominov & Ekaterina Mikheeva Rosja
189  Rais Sabirov & Anna Petrova Rosja
189  Dmitry Smirnov & Anastasiya Mazhorova Rosja
189  Andrei Stanislavsky & Anna Shatalova Rosja
189  Yuri Timofeev & Olga Bakirova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}