Results from Crystal Cup 2011 - Juvenile Ballroom 20 marca 2011
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Crystal Cup 2011
Rosja - Moscow 19 marca 2011

Juvenile Ballroom 20 marca 2011

Finał

1  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Rosja
2  Vladimir Terentev & Yuliya Fedorova Rosja
3  Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Rosja
4  Evgeniy Shulyak & Elizaveta Polyanskaya Rosja
5  Georgiy Shvets & Elizaveta Savenko Rosja
6  Anatoliy Petrov & Anna Veretnova Rosja
7  Nikita Shevchenko & Anastasiya Gavrilina Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  [24] Albert Safin & Polina Baryshnikova Rosja
9  [16] Semen Sukhov & Irina Kitsenko Rosja
10  [15] Leonid Starovoyt & Margarita Petrun Rosja
11  [14] Aleksandr Ferbert & Elizaveta Dobryakova Rosja
11  [14] Kirill Kupreychik & Yaroslava Filippova Białoruś
13  [13] Kirill Ulyanchenko & Mariya Soldatova Rosja
14  [9] Matvey Finapetov & Alina Nigmatullina Rosja
15  [4] Konstantin Mogutnov & Polina Artsibasheva Rosja

Ćwierćfinał

16  [23] Egor Filev & Dilyara Dzhayrulaeva Rosja
17  [22] Nikita Grigorev & Evelina Kovtun Rosja
18  [21] Arseniy Klyucharev & Viktoriya Novikova Rosja
19  [17] Kirill Kuzmin & Anna Samusenko Rosja
19  [17] Yaromir Vodzyanovskiy & Mariya Ozhegova Rosja
21  [14] Daniil Zadorozhnyy & Anna Basyuk Rosja
22  [10] Vladislav Bezushko & Sofiya Alekseeva Rosja
22  [10] Daniil Simakov & Agata Pugacheva Rosja
24  [8] Leon Istratiy & Elizaveta Vikulova Rosja
24  [8] Nikolay Kogut & Veronika Kotova Rosja
26  [4] Daniil Logvinov & Valeriya Moroz Rosja
26  [4] Igor Vanyukov & Margarita Zvorykina Rosja

Runda 2 (górne 50)

28  [15] Daniil Soldatenkov & Nina Ushkova Rosja
29  [14] Daniel Artemev & Irma Bolotaeva Rosja
29  [14] Nikita Kargin & Adelya Usmanova Rosja
29  [14] Aleksandr Nabiev & Elena Boyarkina Rosja
29  [14] Dmitriy Yusupov & Ekaterina Trufanova Rosja
33  [13] Egor Bernatskiy & Margarita Petrochuk Rosja
34  [12] Mikhail Panasenko & Elizaveta Kupriyanova Rosja
34  [12] Kirill Peshkov & Kristina Komadynko Rosja
34  [12] Dmitriy Zakharenko & Nadezhda Kobzeva Rosja
37  [11] Viktor Isakov & Varvara Kurdakova Rosja
37  [11] Bogdan Panyukov & Aleksandra Krivushkova Rosja
37  [11] Valentin Piskovskiy & Anastasiya Zakharenko Rosja
37  [11] Ivan Poddubnyak & Ekaterina Grazhdankina Rosja
37  [11] Aleksandr Tarakanov & Ekaterina Onyanova Rosja
37  [11] Denis Zheleznyy & Arina Kuminova Rosja
43  [10] Roman Reka & Alisa Mikhalyukova Rosja
44  [9] Vsevolod Saunin & Alisa Kirichenko Rosja
45  [8] Maksim Puchkov & Khristina Likhanova Rosja
45  [8] Aleksandr Vasilev & Anastasiya Danilenko Rosja
47  [7] Sergey Antipov & Irina Antipova Rosja
47  [7] Egor Sazhin & Aleksandra Odintsova Rosja
49  [6] Pavel Grudinin & Elizaveta Zhuravleva Rosja
50  [5] Artem Morin & Anastasiya Bukaeva Rosja

Runda 1 (górne 72)

51  [20] Danila Malyshev & Elizaveta Mokhova Rosja
52  [17] Mikhail Imshennik & Ekaterina Sirotyuk Rosja
52  [17] Eduard Melnikov & Anna Osipova Rosja
54  [16] Daniil Gerasimov & Angelina Gerasimova Rosja
54  [16] Roman Lutsak & Anna Mokina Rosja
56  [15] Sergey Bykovskiy & Sofya Grechkina Rosja
56  [15] Aleksey Derbilov & Anna Dzhuzhoma Rosja
56  [15] Nikita Velma & Polina Beloedova Rosja
59  [13] Matvey Kanakov & Sofiya Sokolova Rosja
60  [12] Nikita Mokhov & Mariya Polevikova Rosja
61  [11] Semen Chemodanov & Diana Gasheva Rosja
61  [11] Sergey Khokhryakov & Polina Kalinina Rosja
63  [9] Fedor Shkurov & Ekaterina Lisogor Rosja
63  [9] Stepan Tsvetkov & Aleksandra Filatova Rosja
65  [8] Dmitriy Knyazev & Elizaveta Toropchina Rosja
66  [7] Aleksey Kirentsov & Veronika Tsetsokha Rosja
66  [7] Maksim Pankov & Mariya Leushina Rosja
68  [6] Maksim Khrenov & Veronika Sorokina Rosja
68  [6] Matvey Kulagin & Anna Machulina Rosja
70  [3] Kirill Bokatuev & Darya Chugunnikova Rosja
70  [3] Nikita Romanov & Darya Seryakova Rosja
72  [2] Anton Chornobay & Elina Fakhretdinova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}