Results from Crystal Cup - IDSF International Open Standard 24 marca 2007
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Crystal Cup
Rosja - Moscow 24 marca 2007

IDSF International Open Standard 24 marca 2007

Finał

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Włochy
2  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rosja
3  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rosja
4  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rosja
5  Aleksandr Sergeev & Evgenia Bekova Rosja
6  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rosja
7  Alexander Muretov & Jelena Samuilova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Roman Goncharov & Mariya Sekistova Rosja
9  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rosja
9  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rosja
11  Ivan Anichkhin & Anastasia Tarlykova Rosja
11  Petr Kashinski & Evgenia Zakharova Rosja

Ćwierćfinał

13  Rustam Shayahmetov & Olga Blinova Rosja
14  Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rosja
15  Mikhail Lenski & Alla Shamshurova Rosja
16  Sami Vainionpää & Merje Styff Finlandia
17  Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Rosja
18  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Rosja
19  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Rosja
20  Artem Zubarev & Alina Agafonova Rosja
21  Aleksey Bartolomei & Ekaterina Shayakhmetova Rosja
22  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rosja
23  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Rosja
24  Konstantin Kasper & Elena Shabanova Rosja

Runda 4 (górne 52)

25  Anton Nedotsukov & Alina Valchuk Rosja
26  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Łotwa
26  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rosja
28  Maxim Antipin & Elena Dudochkina Rosja
28  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rosja
28  Pavel Eydinov & Tatyana Livatova Rosja
28  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Łotwa
28  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rosja
28  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rosja
34  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Rosja
35  Evgeni Tereshyn & Daria Fedorova Rosja
36  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonia
36  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rosja
36  Alexander Frolov & Alina Shliakhova Rosja
36  Ilya Mazurov & Marina Koroleva Rosja
36  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Rosja
36  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Rosja
42  Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Rosja
42  Andrei Motyl & Vlada Goncheva Rosja
42  Anton Shumov & Anna Parkhomenko Rosja
45  Denis Krasikov & Kseniya Protopopova Rosja
45  Vasili Sazonov & Veronika Egorova Rosja
47  Artem Terekhov & Olga Tarasova Rosja
48  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rosja
49  Eduard Borodov & Elena Tikhomirova Rosja
49  Daniil Varlamov & Kseniya Lyasetskaya Rosja
51  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rosja
52  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Rosja

Runda 3 (górne 100)

53  Andraz Snoj & Tatiana Popova Słowenia
53  Ivan Tarkhanov & Yulia Voronova Rosja
53  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Rosja
56  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rosja
56  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rosja
58  Alexei Danilin & Darya Garmash Rosja
58  Gleb Ivanov & Anastasiya Yakusheva Rosja
58  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonia
61  Maxim Axenov & Karina Nizamutdinova Kazachstan
61  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Rosja
61  Denis Goncharov & Ksenia Putko Rosja
61  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Rosja
61  Aleksandr Volodin & Elena Ivanchikova Rosja
66  Edgars Gerosins & Nikola Matjusenko Łotwa
66  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Rosja
66  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Rosja
66  Evgeniy Plokhikh & Yelena Klyuchnikova Kazachstan
70  Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rosja
70  Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Rosja
70  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Rosja
70  Dmitriy Mogusev & Inga Andreychenko Rosja
70  Dmitriy Vorobyev & Kseniya Gladkikh Rosja
75  Konstantin Belenko & Vasilina Belomestnova Rosja
75  Nikolay Konevtsev & Renata Muftakhetdinova Rosja
75  Pavel Lopatin & Olga Lillo Rosja
78  Aleksandr Belyaev & Ekaterina Bogdanova Rosja
78  Ott Sander Palm & Madli Pappa Estonia
78  Maksim Parshin & Ekaterina Dontsova Rosja
78  Artem Shekhovtsov & Kristina Bezvuglyak Rosja
82  Alexei Blokhin & Yulia Virshke Rosja
82  Aleksandr Koshkin & Lyubov Vasileva Rosja
82  Evgeny Orlov & Svetlana Denisova Rosja
82  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rosja
82  Aleksandr Zimin & Ekaterina Kirillova Rosja
87  Konstantin Anosov & Evguenia Zemnitsyna Rosja
87  Evgeniy Bogdan & Ekaterina Vasileshnikova Rosja
87  Nikolai Cheremukhin & Anna Yanchikova Rosja
87  Viacheslav Doage & Elena Rakova Rosja
87  Denis Ermolin & Ekaterina Ermolina Rosja
87  Vladislav Khudyakov & Elena Kolyagina Rosja
93  German Filimonov & Daria Demenkova Rosja
93  Artem Rannev & Anna Rufanova Rosja
95  Aleksey Beredikhin & Aleksandra Breus Rosja
95  Yuri Dasov & Maria Mitrokhina Rosja
95  Aleksey Ivanov & Olga Blyum Rosja
95  Anton Leonov & Kristina Kulyabina Rosja
95  Ilya Mirgorodskiy & Anna Storozheva Rosja
95  Ivan Orekhov & Anna Silaeva Rosja

Runda 2 (górne 201)

101  Boris Antipov & Ekaterina Syvorotka Rosja
101  Oleg Surma & Tatyana Zhirukhina Rosja
101  Dmitriy Tokarev & Raisa Monulenko Rosja
104  Aleksandr Akimenko & Ekaterina Pospelova Rosja
104  Pavel Sineglazov & Valeriya Derevyagina Rosja
104  Aleksandr Smirnov & Anna Shunina Rosja
107  Andrey Levitskiy & Lyubov Malchinova Rosja
108  Aleksey Lysenko & Irina Zhernakova Rosja
108  Georgiy Sevastyanov & Kseniya Bochkareva Rosja
110  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rosja
110  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Rosja
110  Dmitriy Zavyalov & Kristina Nikulina Rosja
113  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Rosja
113  Viktor Kurenkov & Yuliya Zyuzina Rosja
113  Aleksandr Podgorelkin & Ksenia Markova Rosja
116  Dmitriy Berdinskiy & Yana Neustroeva Rosja
116  Sergey Mikhalkov & Elena Filippova Rosja
116  Ilya Zhukovskiy & Maryana Nemova Rosja
119  Pavel Bichurov & Anastassia Burenina Rosja
119  Vitaliy Kozhevnikov & Maria Peregudova Rosja
119  Mikhail Ponomarev & Zoia Ponomareva Rosja
122  Rodion Khromov & Larisa Razumeychenko Rosja
122  Maksim Khuzhaiarov & Ekaterina Korneeva Rosja
122  Tornike Lomtadze & Anna Dubrovina Rosja
122  Roman Odnoshevnyy & Kseniya Pozhilenkova Rosja
126  Igor Arsenev & Olga Khafizova Rosja
126  Artem Balashov & Valentina Balashova Rosja
126  Anton Sokolov & Mariya Kyshtymova Rosja
129  Andrey Fomichev & Anna Kharitonova Rosja
129  Mikhail Kolmykov & Liya Oganesyan Rosja
129  Nikita Moiseev & Olga Plakhotnaya Rosja
129  Kirill Netsvetaev & Oxana Kudriashova Rosja
129  Stanislav Semenov & Elena Konovalova Rosja
134  Artem Abdurakhmanov & Yuliya Pletneva Rosja
134  Evgeniy Andreyanov & Alina Sokolova Rosja
134  Andrei Konobevtsev & Ksenia Kopysheva Rosja
134  Andrei Linev & Maria Matazova Rosja
134  Evgeniy Sikorskiy & Viktoriya Khashimova Rosja
134  Vladislav Sterligov & Natalya Shegutova Rosja
134  Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Rosja
141  Aleksandr Andrianov & Uliana Zhuchkova Rosja
141  Mikhail Baturin & Tatyana Bulavina Rosja
141  Aleksey Chinenov & Irina Ulyanova Rosja
141  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Rosja
141  Egor Kuznetsov & Ekaterina Oschepkova Rosja
141  Ilya Mishin & Kristina Zabludina Rosja
147  Andrey Belugin & Alena Kan Rosja
147  Dmitri Divtsov & Veronika Gumenyak Rosja
147  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Rosja
150  Igor Ammosov & Anna Tverdokhlebova Rosja
150  Temir Dzhabrailov & Alisa Krasnova Rosja
150  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Rosja
150  Roman Levchik & Mariya Bushueva Rosja
150  Artem Levin & Kseniya Aleksandrova Rosja
150  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Rosja
150  Viacheslav Ryzhov & Ksenia Ludanenkova Rosja
150  Sergey Sidorenko & Marina Dorokhova Rosja
150  Sergei Vorobev & Vera Tatarkina Rosja
150  Anton Yarosh & Yuliya Komarova Rosja
160  Pavel Getmantsev & Anna Bashmakova Rosja
160  Artur Khayrullin & Yulia Saitgalieva Rosja
160  Anton Khomyakov & Polina Kiselyeva Rosja
160  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Rosja
160  Stanislav Tenyaev & Elena Yashina Rosja
160  Nikita Trushyn & Viktoriya Starodubtseva Rosja
166  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Rosja
166  Sergei Sidorov & Evguenia Shendrogalova Rosja
168  Evgeniy Grinin & Olga Morozova Rosja
168  Andrey Polyakov & Tatiana Irikhina Rosja
168  Arseniy Rodionov & Elizaveta Khomyakova Rosja
171  Dmitriy Karasev & Yuliya Karaseva Rosja
171  Aleksey Prokopchuk & Sofiya Schipskaya Rosja
173  Oleg Loginov & Ekaterina Samoylyuk Rosja
173  Anton Nikulin & Darya Smirnova Rosja
173  Timur Takazov & Maria Shterkel Rosja
173  Ivan Vlasenko & Anastasiya Popereka Rosja
177  Dmitriy Gavrin & Anastasiya Borovaya Rosja
177  Igor Markin & Yulia Kukarina Rosja
177  Semen Osipov & Alina Vinogradova Rosja
177  Igor Troyanovich & Valeriya Batt Rosja
177  Vitaliy Yadov & Lyudmila Khaponen Rosja
182  Yuriy Bolshakov & Olga Dudnikova Rosja
182  Timofey Larichev & Ekaterina Pavlova Rosja
182  Andrey Ryzhov & Svetlana Menshova Rosja
182  Artem Sadovskiy & Anastasiya Balashova Rosja
182  Artem Zhigalsky & Ekaterina Semenova Rosja
187  Pavel Miroshnichenko & Evgeniya Yakovleva Rosja
188  Vlad Builov & Maria Belousova Rosja
188  Aleksandr Danilov & Ekaterina Zaletova Rosja
188  Sergey Galyamichev & Yuliya Kapustina Rosja
188  Konstantin Goryachev & Ekaterina Novikova Rosja
188  Ruslan Kalashnikov & Anastasiya Bykova Rosja
188  Sergey Kulyabin & Anastasiya Kokanova Rosja
188  Konstantin Lamanov & Alina Pervukhina Rosja
188  Nikita Novikov & Nailia Ramazanova Rosja
188  Dmitriy Petrov & Ekaterina Yarovikova Rosja
188  Denis Podolski & Kristina Arabadzhieva Rosja
188  Evgeniy Polyakov & Anastasiya Vedeneeva Rosja
188  Andrey Romanovskiy & Aleksandra Shapovalenko Rosja
188  Dmitriy Shefer & Yuliya Chulkova Rosja
188  Aleksander Vorobyev & Tatyana Potapenkova Rosja

Runda 1 (górne 215)

202  Dmitriy Aksenov & Anna Abnitskaya Rosja
202  Petr Avramenko & Karina Rudenko Rosja
202  Mikhail Belotserkovets & Darya Drozdova Rosja
202  Aleksandr Ivanischev & Svetlana Plotnikova Rosja
202  Maksim Luchin & Olga Zavalina Rosja
202  Pavel Shugaley & Mariya Paskhina Rosja
202  Vitaliy Starostin & Yulia Kuprina Rosja
202  Anton Talipov & Darya Gerasimova Rosja
210  Dmitriy Ageev & Nadezhda Chvileva Rosja
210  Ivan Baganov & Anna Balaganova Rosja
210  Aleksandr Emelin & Tatyana Konivets Rosja
210  Evgeniy Guzev & Ekaterina Grotskaya Rosja
210  Nugzar Kvartskhava & Anastasiya Kiryukhina Rosja
210  Vladimir Stolbovskikh & Elona Varban Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}