Results from Crystal Cup - Junior I Latin 24 marca 2007
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Crystal Cup
Rosja - Moscow 24 marca 2007

Junior I Latin 24 marca 2007

Finał

1  Valeriy Pavlov & Elizaveta Shibaeva Rosja
2  Artem Efanin & Anastasiya Kornilova Rosja
3  Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Rosja
4  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Rosja
5  Vadim Likhovtsev & Yana Cherepanova Rosja
6  Gleb Moliy & Yuliya Kovaleva Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Andrej Blokhin & Vlada Mazun Rosja
7  Filip Popov & Ekaterina Tregubova Rosja
9  Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Rosja
10  Andrey Makarov & Alina Takhautdinova Rosja
11  Alexey Barkov & Anna Grischenko Rosja
12  Denis Mironov & Elvira Elagina Rosja
13  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Rosja

Ćwierćfinał

14  Oleg Strekalov & Katerina Semenova Rosja
15  Marat Zhumabekov & Yana Popkova Rosja
16  Aleksandr Avdeev & Darya Zheleztsova Ukraina
17  Denis Murzal & Alisa Kushnareva Rosja
17  Vitaliy Nechaev & Sofya Pechenkina Rosja
19  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Rosja
20  Artem Valov & Kristina Murakhovskaya Rosja
21  Kirill Kuznetsov & Tatyana Paramonova Rosja
23  Dmitriy Pandurskiy & Mariya Zubanova Rosja
24  Andrey Prytkov & Ulyana Burkun Rosja

Runda 2 (górne 42)

25  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Rosja
27  Pavel Emelyanov & Angelina Troshina Rosja
29  Pavel Surkov & Anastasiya Sakhnenko Rosja
31  Stanislav Maksimov & Anna Ionichenok Rosja
32  Andrey Loginov & Vasilina Kuchina Rosja
32  Denis Novikov & Vladlena Khodyreva Rosja
35  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Rosja
35  Vladimir Zubov & Mariya Eliseeva Rosja
37  Artem Podolskiy & Darya Shishkina Rosja
38  Maksim Chernyaev & Yuliya Skalaba Rosja
40  Andrey Magdisyuk & Anastasiya Soloveva Rosja
41  Maksim Zhiganov & Darya Klyuchnikova Rosja
42  Maksim Kolesov & Polina Kotova Rosja
44  Aleksandr Lutovin & Yuliya Remizova Rosja
45  Dmitriy Radchenko & Yuliya Tarasova Rosja
46  Maxim Akhmetzhanov & Sofia Afanasenko Rosja
47  Karlen Agadzhanyan & Elizaveta Shimova Rosja
47  Pavel Elnikov & Anastasiya Vladimirova Rosja
47  Ilya Petukhov & Ekaterina Koskova Rosja

Runda 1 (górne 53)

51  Oleg Kudin & Vera Erpuleva Rosja
52  Evgeniy Ivanov & Tatyana Andreeva Rosja
53  Maksim Kornilov & Yuliya Gorodischer Rosja
54  Mikhail Gusev & Polina Pronina Rosja
55  Ilya Raskatov & Kristina Kuvaeva Rosja
58  Leonid Bobkov & Polina Tropskaya Rosja
59  Vladislav Bozhko & Valeriya Panfilova Rosja
60  Artem Rannev & Aleksandra Lakhtyukova Rosja
61  Oleg Korepov & Oksana Chernyavskaya Rosja
62  Dementiy Fedirko & Yuliya Prozorova Rosja
63  Ulyan Evteev & Anastasiya Pashevich Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}