Results from Crystal Palace Cup 2007 - Professional Standard 21 maja 2007
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Crystal Palace Cup 2007
Anglia - London 21 maja 2007

Professional Standard 21 maja 2007

Finał

1  Timothy Howson & Joanne Bolton Anglia
2  Jonathan Crossley & Lyn Marriner Anglia
3  Linas Koreiva & Ieva Pauksena USA
4  Grant Barratt-thompson & Mary Paterson Anglia
5  Craig Draper & Snezhana Sheviakova Anglia
6  Stefano Soldati & Annalisa Longo Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Igor Litvinov & Julia Ivleva USA
8  Stefano Fanasca & Michela Battisti Włochy
9  Zhi Feng Qi & Fan Lan Chiny
9  Kevin Hao Zhang & Nadia Xiaorong Song Chiny
11  Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rosja
12  Egor Abashkin & Katya Kanevskaya USA

Ćwierćfinał

13  Mika Jauhiainen & Nitta Kortelainen Finlandia
13  Kota Shoji & Nami Shoji Japonia
13  Takahito Suetomi & Naoko Fujimoto Japonia
16  Daisuke Okada & Junko Hishida Japonia
16  Mark Perkovich & Natasha Manderson Australia
18  Basil Issaev & Tone Jacobsen Norwegia
18  Hisashi Kawahara & Izumi Arai Japonia
20  Yasunori Aoki & Tomoko Aoki Japonia
21  Kiichiro Kinoshita & Naomi Kinoshita Japonia
21  Aki Nakaaki & Jun Nakaaki Japonia
23  Nikita Novikov & Karolina Szpiech USA
23  Anthony Price & Zoey Price Anglia
25  Tohru Maeda & Misuzu Ezawa Japonia

Runda 2 (górne 48)

26  Alexei Lapin & Evgeniya Rozhkova Rosja
27  Akiji Minegishi & Kyoko Miwa Japonia
28  Jun Motoike & Noriko Motoike (aka Muto) Japonia
28  Stephen Sysum & Lesya Sinitsa USA
30  James Prouton & Kelly Lemasurier Anglia
31  Jun Youn & Cellina Park Korea (Płd)
32  Kazunori Matsuo & Makika Matsuo Japonia
33  Daisuke Miura & Miwako Miura Japonia
34  Say Iwaki & Yuuka Kondo Japonia
34  Shuai Liu & Wanning Liu Chiny
34  Akio Tamura & Ritsu Wakao Japonia
37  Paolo Di Lorenzo & Liene Darbiniece Łotwa
37  Go Hashimoto & Keiko Onda Japonia
39  Dennis Kruse & Susanne De Kleijn Holandia
39  Kevin Shan & Sara Shan Tajwan
39  Kazunori Shiratani & Tomomi Yamaguchi Japonia
39  Xu Yang & Yang Xi Chiny
43  Taichi Kokido & Yuka Shichida Japonia
43  Akira Suzuki & Shizue Saito Japonia
45  Michael Sörensen & Miriam Blume Niemcy
46  Xing Jing & Meng Yuan Wang Chiny
47  Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finlandia
47  Hideki Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japonia

Runda 1 (górne 59)

49  Glenn Hulkes & Larisa Locke Australia
49  Muneyoshi Tsuyuguchi & Ayako Tamura Japonia
49  Guo Yong Zhang & Huan Huan She Chiny
52  Masahiro Kiwari & Taeko Nishimura Japonia
52  Paul Laroche & Ekaterina Marshukova Francja
54  Hirotaka Yamaguchi & Ayako Yashima Japonia
55  Yoshito Nishioka & Mayumi Nishioka Japonia
55  Yasufumi Tsubouchi & Miwa Tsubouchi USA
57  Donald Young & Melanie Young (aka Wentzell) Anglia
58  Yasu Oishi & Akiko Shibuya Japonia
59  Darryl Davenport & Natalie Smith Nowa Zelandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}