Results from Czech Dance Open 2011 - WDSF Grand Slam Latin 2 października 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Czech Dance Open 2011
Czechy - Ostrava 1 października 2011

WDSF Grand Slam Latin 2 października 2011

Finał

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
2  Nino Langella & Khrystyna Moshenska Włochy
3  Vladimir Karpov & Maria Tzaptashvili Rosja
4  Gabriele Goffredo & Anna Matus Mołdawia
5  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rosja
6  Marius Balan & Nina Bezzubova Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rosja
8  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Austria
9  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rosja
10  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Niemcy
11  Andrei Kiselev & Anastasia Selivanova Rosja
12  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dania
12  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Rosja

Ćwierćfinał

14  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rosja
14  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Łotwa
16  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Słowenia
16  Vitali Panteleev & Daria Glukhova Rosja
18  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Słowenia
19  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rosja
20  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Hiszpania
21  Jiri Hein & Lucia Krncanova Słowacja
22  Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraina
22  Stanislav Nikolaev & Elena Zuzukina Rosja
24  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rosja

Runda 3 (górne 48)

25  Jakub Drmota & Tereza Florova Czechy
26  Dario Scuderi & Valentina Fiorini Włochy
27  Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Szwajcaria
28  Nikolai Mikadze & Yana Novikova Rosja
29  Jan Dvoracek & Libuse Chytkova Czechy
30  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Mołdawia
30  Lukas Hojdan & Lenka Navorkova Czechy
30  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Czechy
33  Aleksander Makusev & Marina Tülp Estonia
33  Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Łotwa
35  Ales Petran & Tatiana Dorina Czechy
35  Igor Sannikov & Anna Anakina Rosja
37  Alexey Baykov & Ekaterina Telnova Rosja
37  Jan Onder & Lucie Huncarova Czechy
39  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Łotwa
39  Barna Sztoján & Jaroslava Huber Austria
41  Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Czechy
42  Andrei Grosu & Irina Puica Mołdawia
43  Branislav Elias & Jana Hradilova Słowacja
44  Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Dania
44  Shim Young Eun & Song Ha Kim Korea (Płd)
46  Pavel Sluka & Elizaveta Kuklina Czechy
47  Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Kazachstan
48  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Austria

Runda 2 (górne 80)

49  Mario Acosta-cevallos & Diana Lemeshko Kanada
49  Armand Fazullin & Marit Mets Estonia
49  Arturs Freimanis & Elina Muceniece Łotwa
52  Tomas Gal & Marketa Dostalova Czechy
52  Tomas Tanka & Dominika Feketova Słowacja
54  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Czechy
54  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Łotwa
56  Kristaps Kalva & Lesia Bogachova Łotwa
57  Abylaykhan Akkubekov & Veronika Popova Kazachstan
58  Raphael Provitera & Mélanie Labrosse Francja
59  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Czechy
60  Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Czechy
61  Josef Kukan & Renata Smidova Czechy
61  Maxim Putryk & Tereza Blazkova Czechy
63  Remus Tan & Isabelle Tay Singapur
64  David Riegler & Julia Jussel Niemcy
65  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Czechy
65  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Czechy
67  Ron Garber & Ashley Goldman USA
67  Lyo Ishizuka & Samantha Nicholson Nowa Zelandia
67  Igor Misyurenko & Kristyna Kotinova Czechy
67  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bułgaria
67  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Niemcy
72  Miroslav Hyza & Marie Hyzova Czechy
72  Marek Kypus & Klara Zborovska Czechy
74  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Czechy
74  Hunor Albert Sebesi & Anna Tuba Węgry
76  Salvatore Ammirata & Desislava Pencheva Bułgaria
76  Stefano Ceccarelli & Debora Papi Włochy
78  Chi Tong Lam & Wun Pun Macau
78  Tomas Melichar & Klara Maroszova Czechy
80  Jaroslav Novak & Zuzana Zacha Czechy

Runda 1 (górne 99)

82  Marco Steindl & Barbora Spurna Austria
83  Petr Sobota & Yvona Bujnova Czechy
84  Luka Stefanovic & Marija Skrbic Serbia
84  Jan Tyllich & Linda Kvasnickova Czechy
86  Adam Domasik & Lucie Valisova Czechy
87  Rudolf Bujna & Renata Nebeska Czechy
87  Petr Pokorny & Andrea Markovic Czechy
89  Miroslav Slezak & Michaela Kleckova Czechy
90  Keisuke Kubo & Madoka Minakawa Japonia
90  Jiri Stejskal & Veronika Kulikova Czechy
90  Denis Vykruta & Karolina Horavova Czechy
93  Petr Kupcik & Eliska Otahalova Czechy
93  Silvano Rojnik & Mandy Houben Holandia
95  Jan Onak & Klara Hosova Czechy
96  Tomas Waloszek & Eliska Kocurkova Czechy
97  Jakub Musalek & Lucie Stankova Czechy
97  Václav Zoudlík & Marie Hrncirova Czechy
99  Stanislav Basovník & Helena Kubatova Czechy
100  Ka Pan Tam & Vong Weng Lam Macau
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}