Results from Czech Open 2004 - IDSF International Open Standard 2 października 2004
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Czech Open 2004
Czechy - Ostrava 2 października 2004

IDSF International Open Standard 2 października 2004

Finał

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rosja
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
3  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polska
4  Roman Mayer & Siret Siilak Austria
5  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Słowacja
6  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraina
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Łotwa
8  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Litwa
9  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Czechy
10  Pavel Bic & Silvie Konderlova Czechy
10  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraina
12  Oskar Andresev & Monika Mihalikova Czechy

Ćwierćfinał

13  Karolis Milius & Indre Bortkunaite Litwa
14  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Słowenia
15  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Czechy
16  Rafal Olek & Magda Groszek Polska
17  Lukasz Pawlak & Aneta Pawlak Polska
18  Ladislav Gerenyi & Lucia Zavadova Słowacja
19  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polska
20  Filip Maly & Lucie Dolezalova Czechy
21  Jozef Koubek & Marketa Zemanova Czechy
22  Milan Spanik & Eva Spanikowa Słowacja
23  Martin Houska & Andrea Trestikova Czechy
24  Michal Drha & Tereza Bufkova Czechy

Runda 2 (górne 39)

25  Martin Reiss & Corinna Sadowski Niemcy
26  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Polska
26  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Polska
28  Luka Romih & Tamara Frank Słowenia
29  Ivo Gajdzica & Nela Palkovska Czechy
29  Sebastian Jagiella & Ellen Kirst Niemcy
31  Tomas Dimavicius & Aiste Vilcinskaite Litwa
31  Anton Mayantsev & Irina Gorolevici (aka Gareyeva) Kazachstan
33  Jakub Kowalczyk & Bettina Molendowska Polska
34  David Biegun & Radka Baronova Czechy
35  Zdenek Roskota & Kristyna Volakova Czechy
36  Jiri Jerabek & Irena Kovarickova Czechy
36  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Czechy
38  Richard Botik & Alice Pokorna Czechy
39  Jiri Pohlodek & Silvie Hruba Czechy

Runda 1 (górne 51)

40  Tomas Parilak & Marcela Sestakova Słowacja
40  Zdenek Pribyl & Lenka Barakova Czechy
42  Libor Zdaril & Katarina Pankova Czechy
43  Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Czechy
43  Ales Kaspar & Jana Vondruskova Czechy
45  Lubos Harvan & Martina Duchonova Czechy
45  Jan Lastovka & Kristyna Muckova Czechy
47  Josef Pavelka & Lenka Andrysova Czechy
48  Ondrej Mandak & Petra Dolezalova Czechy
49  Ivan Bocharov & Josefina Ortova Czechy
49  Tibor Stano & Lucie Tosenovska Czechy
49  Nikolaj Volodier & Victoria Dimitrova Bułgaria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}