Results from DanceComp 2010 - IDSF Junior II Latin 3 lipca 2010
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

DanceComp 2010
Niemcy - Wuppertal 2 lipca 2010

IDSF Junior II Latin 3 lipca 2010

Finał

1  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Niemcy
2  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Niemcy
3  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Niemcy
4  Silas Kunkel & Merlene Gerstmann Niemcy
5  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Niemcy
6  Giuseppe Pio Scerra & Liana Mkrtchjan Niemcy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [23] Aleksey Rovner & Lisa Rykovski Niemcy
8  [19] Michael Yerokhin & Juliana Gordimova Niemcy
9  [17] Gianluca Carello & Teresa Carello Niemcy
10  [14] Konrad Torun & Luisa Egenolf Niemcy
11  [8] Patrick Mössner & Annsophie Mürle-Thür Niemcy
12  [6] David Costea & Katarina Zajarnyj Niemcy

Ćwierćfinał

13  [23] Alexander Bouet & Amalie Stampe Dania
14  [20] Jan Janzen & Elisabeth Wormsbecher Niemcy
14  [20] Sascha Korn & Lisa Marie Bauer Niemcy
16  [18] Danil Erokhin & Alina Schehimi Niemcy
16  [18] Erik Kem & Michelle Kaiser Niemcy
18  [14] David Ovsievitch & Nicole Wirt Niemcy
19  [13] Florian Schell & Julia Fauser Niemcy
20  [11] Leon Scerbina & Maria Sedin Niemcy
21  [9] Boris Peyss & Stefanie Müller Niemcy
22  [7] Georg Novikov & Natalie Pusch Niemcy
23  [6] Kevin Pewych & Christine Brumm Niemcy
24  [5] Deniel Bohl & Janette Kaiser Niemcy

Runda 1 (górne 47)

25  [30] Daniel Schuler & Alexandra Momot Niemcy
26  [25] Marcel Herrmann & Carmen Metzger Niemcy
27  [20] Stephan Klein & Karolina Gaar Niemcy
28  [17] Borys Lomazov & Valentina Gabriele Niemcy
29  [14] Antonis Panagiotou & Aleksandra Frolova Cypr
29  [14] Daniel Schafei & Anastasija Zajarnyj Niemcy
31  [11] Dominik Bondarev & Rada Gleyberman Niemcy
31  [11] Gerrit Fuchs & Karina Daubert Niemcy
33  [10] Thomas Kehm & Franziska Nazarenus Niemcy
34  [9] Alexei Muzykin & Melanie Wirt Niemcy
35  [8] Maximilian Shugaley & Josephin Rab Niemcy
36  [7] Eduard Oks & Jennifer Baidinger Niemcy
36  [7] Andrej Sperling & Anita Muss Niemcy
38  [6] Benjamin Keller & Sina Seidel Niemcy
39  [5] Tim Deisser & Jenny-leonie Deisser Niemcy
39  [5] Mark Verlotski & Dina Verlotski Niemcy
41  [4] Reik Beglau & Stephanie Schneider Niemcy
42  [3] Achim Bernäcker & Melanie Stimpfle Niemcy
42  [3] Alexander Gensch & Klaudia Arndt Niemcy
44  [1] Leander Körber & Luise Körber Niemcy
44  [1] Boris Kulakow & Sofie Frese Niemcy
46  Marc Petersmann & Katrin Goll Niemcy
46  Hauke Scheele & Julia Hoffmann Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}