Results from DanceComp 2010 - IDSF Senior I Standard 4 lipca 2010
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

DanceComp 2010
Niemcy - Wuppertal 2 lipca 2010

IDSF Senior I Standard 4 lipca 2010

Finał

1  Tassilo Lax & Sabine Lax (aka Hoffman) Niemcy
2  Pierre Payen & Isabelle Reyjal Francja
3  Jörg Hillenbrand & Ute Hillenbrand Niemcy
4  Andrea Becherelli & Alessia Scuderi Włochy
5  Fabio Schina & Natascia Cristini Włochy
6  Alberto Belometti & Barbara Pini Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [30] Andrea Rigon & Barbara Remondini Włochy
8  [22] Gwenael Lavigne & Stephanie Godet Francja
9  [14] Sonke Schakat & Solveig Schakat Niemcy
10  [8] Augusto Gandolfi & Elena Gandolfi Włochy
10  [8] Klaus Padberg & Dunja Jansen Niemcy
12  [5] Thorsten Strauss & Sabine Jacob Niemcy

Ćwierćfinał

13  [28] Ivo Simacek & Leona Macasova Czechy
14  [23] Moreno Carnelli & Daniela Calza Włochy
15  [21] Marco Pacilli & Angela Gizzi Włochy
16  [17] Lorenzo Alviano & Simonetta Allegretti Włochy
17  [16] Marco Wittkowski & Petra Fischer Niemcy
18  [15] Giuseppe Arzilli & Debora Maltomini Włochy
18  [15] Jürgen Beck & Claudia Kleineheismann Niemcy
18  [15] Thomas Laux & Christine Laux Niemcy
21  [14] Ralf Lämmermaier & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Niemcy
22  [13] Rene Seyboth & Heike Seyboth Niemcy
23  [10] Ronny Romijn & Anne Romijn Holandia
24  [7] Robert Szlendak & Katarzyna Szlendak Polska
25  [29] Stefan Kolip & Inge Kolip Niemcy
25  [29] Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Niemcy
27  [28] Torsten Dallmann & Meike Dallmann Niemcy
27  [28] Gaetano Ricciardelli & Lea Miranda Włochy
29  [27] Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Niemcy
30  [26] Marc Bieler & Sandra Mösch Niemcy
30  [26] Gert Faustmann & Alexandra Kley Niemcy
32  [23] Alexander Florin & Isabelle Florin Szwajcaria
33  [21] Jens Ladiges & Anja Wittkowski Niemcy
34  [19] Christian Holderried & Daniela Holderried (aka Saeurle) Niemcy
35  [18] Juha Pihlman & Tiina Toivonen Finlandia
36  [17] Jean-Hugues Henneghien & Eun-sook Scherf Belgia
36  [17] Eddy Nowicki & Erna Willems Belgia
38  [14] Carmelo Durante & Lia Pepe Włochy
38  [14] Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Niemcy
40  [13] Andreas Kraushaar & Anja Hesele Niemcy
41  [10] Jürgen Claus & Birgit Claus Niemcy
41  [10] Bernhard Fuss & Sonja Fuss Niemcy
43  [9] Gero Christophersen & Bianca Schmidt Niemcy
44  [8] Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Niemcy
45  [7] Michael Sipek & Susanne Sipek Niemcy
46  [6] Holger Eissing & Birgit Tomesch Niemcy
47  [4] Nils Goral & Anja Goral Niemcy

Runda 2 (górne 97)

48  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Belgia
49  [30] Kim Bartels & Silke Bartels Niemcy
49  [30] Jens Wolff & Maike Wolff Niemcy
51  [29] Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Niemcy
51  [29] Damian Kukowka & Bettina Weimann Niemcy
53  [28] Michael Beckmann & Bettina Corneli Niemcy
54  [26] Pawel Fafara & Alexandra Lueg Niemcy
54  [26] Frank Maninski & Sandra Undine Muhr (aka Till) Niemcy
56  [25] Bernd Lachenmaier & Sibille Vinzens Niemcy
57  [24] Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Niemcy
58  [23] Alfons Henne & Vera Zuleger Niemcy
58  [23] Serge Quazzotti & Peggy Quazzotti Fogel Niemcy
58  [23] Michael Steingen & Andrea Steingen (aka Schulz) Niemcy
61  [22] Stefan Bersal & Nicole Dietz Niemcy
62  [21] Detlef Krebs & Andrea Peters Niemcy
63  [19] Karl Didzun & Susanne Grbec Niemcy
63  [19] Gerhard Pfünder & Jasmin Esther Flor-Lampert Niemcy
63  [19] Thomas Täuber & Monika Stoll Austria
66  [17] Thomas Schmidt & Susanne Schmidt Niemcy
67  [16] Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Niemcy
68  [15] Axel Mischewski & Susan Hortmann Niemcy
69  [14] Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Niemcy
70  [13] Uwe Hans & Christine Hans (aka Jörg) Niemcy
70  [13] Oliver Leonhardt & Andrea Leonhardt (aka Pietschke) Niemcy
72  [11] Martin Kohring & Serap Güler Niemcy
72  [11] Heinz Jürgen Kühl & Jutta Kühl Niemcy
72  [11] Roderik Mennens & Ruth Van Den Moesdijk Holandia
72  [11] Holger Wenzel & Monika Schmitt Niemcy
76  [10] Norbert Jäger & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Niemcy
77  [9] Justo Del Arco & Consuelo Alegria Hiszpania
77  [9] Friedrich Hoppe & Regine Riechers Niemcy
77  [9] Siegbert Hübner & Annette Hübner Niemcy
77  [9] Hansjörg Spiecker & Merle Ernst Niemcy
77  [9] Andre Waibel & Birgit Waibel Niemcy
82  [8] Wolfgang Binder & Gudrun Schürrle Niemcy
82  [8] Klaus Gluchowski & Kathrin Gluchowski (aka Rosenkranz) Niemcy
82  [8] Oliver Landler & Sabine Landler Niemcy
85  [7] Gerhard Lamprecht & Christine Lamprecht Niemcy
86  [6] Klaus Meng & Gabriele Kunau Niemcy
86  [6] Mathias Neufeldt & Stephanie Neufeldt Niemcy
86  [6] Achim Stegemann & Heike Stegemann Niemcy
89  [5] Roberto Weigel & Cordula Höchsmann Niemcy
90  [4] Andreas Kindt & Anne Hinz Niemcy
91  [3] Oswald Becker & Hella Brugman Holandia
91  [3] Oliver Bewernick & Alice Bewernick Niemcy
91  [3] Siegfried Evertz & Yvonne Heyner Niemcy
91  [3] Dieter Kuchenbecker & Annette Kuchenbecker Niemcy
95  [2] Christian Schauer & Veronika Schauer (aka Knott) Niemcy
96  [1] Frank De Jong & Jolanda Koemans Holandia
96  [1] Holger Koschinski & Ruth Schulz Niemcy

Runda 1 (górne 152)

98  [25] Michael Blanke & Sabine Huyssen Niemcy
98  [25] Marko Heller & Silke Heller Niemcy
98  [25] Michael Hesse & Gabriele Müller Niemcy
98  [25] Dietmar Jungmann & Susanne Jungmann Niemcy
98  [25] Daniel Rautenbach & Andrea Rautenbach (aka Staack) Niemcy
98  [25] Herbert Schnappauf & Petra Schnappauf Niemcy
104  [24] Marco Masini & Sabine Masini Niemcy
105  [23] Helge Neuner & Tanja Neuner (aka Gödecke) Niemcy
105  [23] Thomas Schärer & Linda Wyssling Schärer Szwajcaria
107  [22] Armin Bohnert & Andrèa Benedick Niemcy
107  [22] Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Niemcy
107  [22] John Stam & Anita Van Dijk Holandia
110  [21] Robert Bonk & Christine Bonk Niemcy
111  [20] Thomas Anhofer & Cordula Gehring Niemcy
111  [20] Achim Hobl & Kerstin Hahn Niemcy
111  [20] Thomas Resch & Susanne Schade Niemcy
111  [20] Sven Spengemann & Ramona Spengemann Niemcy
115  [19] Jörg Böhm & Heike Böhm Niemcy
115  [19] Pascal Pont & Monika Pont Belgia
117  [18] Holger Comtesse & Gitta Kraushaar Niemcy
117  [18] Ernst Heger & Michaela-Elisabeth Kainz Austria
117  [18] Herbert Nageler & Claudia Nageler Austria
117  [18] Matthias Schoof & Anja Eilers-Schoof Niemcy
121  [17] Ulf Nagel & Doris Nagel Niemcy
122  [16] Olaf Groothuis & Daniela Groothuis Niemcy
123  [15] Martin Beumer & Annette Beumer Niemcy
123  [15] Gisbert Diekmann & Claudia Schickenberg Niemcy
123  [15] Matthias Krügel & Anja Wilhelm Niemcy
126  [14] Jukka Salonen & Irene Salonen Finlandia
126  [14] Heinz Gerd Stratmann & Susanne Stratmann Niemcy
128  [13] Johannes Flameling & Renske Flameling Holandia
128  [13] Ralf Pfitzner & Eva Pfitzner Niemcy
128  [13] Michael Schülter & Dagmar Sieberichs Niemcy
131  [12] David Hodge & Martina Hodge (aka Lochner) Niemcy
131  [12] Bernward Kett & Christine Kett Niemcy
131  [12] Rainer Martius & Manuela Martius Niemcy
131  [12] Torge Rieper & Gisela Rieper Niemcy
135  [11] Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Niemcy
135  [11] Stefan Vosswinkel & Nicole Vosswinkel Niemcy
137  [10] Wieslaw Dojlidko & Beata Lichocka Polska
137  [10] Andreas Rothe & Anke Müller Niemcy
137  [10] Thomas Schulz & Annette Bauer Niemcy
140  [9] Wolfgang Duft & Petra Duft Niemcy
140  [9] Rainer Schöpfer & Anja Schöpfer Niemcy
142  [7] Leo Geenen & Barbara Weyer Belgia
142  [7] Sylvio Kühn & Marion Fiedler Niemcy
142  [7] Daniel Pahsen & Eva Hamann Niemcy
145  [6] Andreas Gropengiesser & Susanne Tietje-gross Niemcy
145  [6] Thorsten Petersmann & Rita Petersmann Niemcy
145  [6] Jörg Westphal & Dorit Westphal (aka Horstmann) Niemcy
148  [3] Kai Hildebrandt & Anke Tiedemann Niemcy
148  [3] Mikhail Syryski & Sviatlana Hryhartsevich Rosja
150  [1] Ralf Pick & Helga Kruse Niemcy
150  [1] Günther Stampfl & Johanna Pollerer Niemcy
152  Michael Noichl & Barbara Noichl Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}