Results from DanceComp 2011 - WDSF International Open Standard 2 lipca 2011
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

DanceComp 2011
Niemcy - Wuppertal 1 lipca 2011

WDSF International Open Standard 2 lipca 2011

Finał

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Niemcy
2  Nikolai Darin & Natalya Seredina Rosja
3  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polska
4  Alexander Muretov & Ilyana Sakal Rosja
5  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
6  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Andrei Chubarev & Daria Shevelilova Rosja
8  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Łotwa
9  Sami Vainionpää & Merje Styff Finlandia
10  Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norwegia
11  Alari Liiv & Baile Orb Estonia
12  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Austria

Ćwierćfinał

13  Yuriy Druzhnikov & Mariya Tikhonova Rosja
13  Pasquale Farina & Sofie Koborg Dania
15  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polska
16  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Włochy
16  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rosja
18  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Niemcy
18  Andres Liiv & Kristin Vaha Estonia
18  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Niemcy
21  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dania
21  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunia
23  Francesco Andreani & Francesca Longarini Włochy
24  Petr Zabystrzan & Monika Mihalikova Czechy

Runda 3 (górne 48)

25  Marcello Nencini & Tessa De Jong Holandia
25  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Włochy
27  Markus Hackl & Stefanie Krausz Austria
28  Felix Teufert & Anne Weber Niemcy
29  Earle Williamson & Charlotte Rikke Christiansen Dania
30  Alexey Rubtsov & Jasmina Arko Słowenia
31  Ivo Lodesani & Cathrin Hissnauer Niemcy
31  Ion Postolache & Ioana Damsa Rumunia
33  Alessandro D'amora & Maria Gorelik Włochy
34  Leonid Akulenko & Anna Lozhkina Rosja
34  Matteo Del Gaone & Kristiina Reinfeldt Estonia
34  Wojciech Jeschke & Malgorzata Kowalska Polska
37  Andrea De Marco & Debora Zecca Włochy
38  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Niemcy
39  Frank Zegels & Danique Zegels Holandia
40  Bruno Petit & Severine Asnar Francja
41  Alex Gerlein & Alexandra Elert Niemcy
41  Jorgen Nilsen & Hanne Marie Akselsen Norwegia
43  Alexander Stendel & Jasmin Ringwelski Niemcy
44  Martin Herrmann & Sandra Tippel Niemcy
45  Stiapan Hurskiy & Juliane Klebsch Niemcy
45  Rami Schehimi & Lilli Hils Niemcy
47  Markus Ziebegk & Jenny Müller (aka Jähne ) Niemcy
48  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Niemcy

Runda 2 (górne 97)

49  Alexander Karst & Sarah Karst Niemcy
49  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Holandia
49  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Holandia
52  Alexander Schneider & Maria Schneider Niemcy
53  Philipp Lugmayr & Gisela Kubouschek Austria
53  Jan Willem Mostert & Kenda Kraus Holandia
55  Fabio D'annunzio & Serena Serra Włochy
55  Oscar Kraan & Pauline Van Valkengoed Holandia
57  Martin Schmiel & Sophie Hertel Niemcy
58  Mariano Antoniello & Sara Pellegrino Włochy
59  Alexander Patas & Jerusha Kloke Niemcy
60  Klaus Genterczewsky & Julia Quinot Niemcy
60  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Niemcy
62  Torben Fedder & Sara Kneissl Niemcy
62  Wesley van Riel & Claudia Jansen Holandia
64  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Niemcy
65  Timo Henkes & Carolin Teschke Niemcy
65  Bas Niezing & Aletta Oosterveld Holandia
67  Sander Kampert & Miloe Grunsven Holandia
68  Jesper Rechendorff Pedersen & Marie Louise Bang Dania
68  Frank Schulnies & Katja Döring Niemcy
68  Christian Spiekermann & Carolin Queck Niemcy
71  Maxim Kube & Natalie Kiess Niemcy
72  Maximilian Münnicke & Tanja Walter Niemcy
73  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Austria
73  Alexander Stang & Anna Gerich Niemcy
75  Andreas Lippok & Karin Eva Seitz Niemcy
76  Benjamin Böhm & Stephanie Meindl Niemcy
76  Fabian Rudolph & Anette Harms Niemcy
78  Dennis Van Veluw & Esmee Van Doorn Holandia
79  Mohsen Askar & Femke Boonstra Holandia
79  Christian Brinkmann & Gillian Kespohl Niemcy
79  Emanuel Fronhofer & Nina-Maria Fronhofer Niemcy
79  Kristof Reekmans & Joke Vogels Belgia
79  Tom Sutter & Eva Schouwenburg Holandia
84  Sascha Otto & Janne Vollmer Niemcy
84  Peter Schapers & Wies van Haaren Holandia
84  Fabian Wendt & Anne Steinmann Niemcy
84  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Niemcy
88  Dennis Ciomber & Franziska Wetjen Niemcy
88  Rogier Dasselaar & Floor Disveld Holandia
88  Kushtrim Demolli & Friederike Foth-rosenhagen Niemcy
88  Erik Heyden & Julia Luckow Niemcy
88  Niklas Neureuther & Katharina Reichel Niemcy
88  Gregor Pagel & Isabel Bauer Niemcy
94  Ronald Muijzert & Daphne Devree Holandia
94  Sebastian Mureddu & Melissa Ferraro Belgia
94  Jorg Neuhaus & Ruth Gerwing Niemcy
94  Christian Platz & Anja Pritzsche Niemcy

Runda 1 (górne 140)

98  Jeremy Prasetyo & Sylvana Drewes Niemcy
99  Bas Van Halteren & Daniëlle Vreman Holandia
100  Frederik Rosler & Janine Rusher Niemcy
101  Peter Aubel & Iryna Koval Holandia
101  Oliver Simon & Claudia Venter Niemcy
101  Roland Tines & Heidrun Puskas Niemcy
104  Jeroen Ricken & Edmée Bouwman Holandia
104  Oliver Stachetzky & Reenste Seidenberg Niemcy
106  Alex Hinrich & Janine Liskow (aka Hochheim) Niemcy
107  Fabian Müller & Natalie Schlinke Niemcy
107  Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Niemcy
109  Thomas Bergmeijer & Nynke Evers Holandia
109  Christian Freisens & Jacqueline Kusserow Niemcy
109  Dennis Kerkdijk & Patricia Groenewegen Holandia
109  Werner Vrijvogel & Diana Vrijvogel Holandia
113  Joachim Tennstedt & Mirja Kasper Niemcy
113  Jasper Vermeer & Pien Anjewierden Holandia
115  Marco Scherer & Jelizaweta Vlasova Austria
116  Henrik Persson & Julia Hallberg Szwecja
116  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Niemcy
118  Nick Glasius & Debbie Kruijsdijk Holandia
118  Patrick Miller & Julia Pavlik Niemcy
120  Kristian Benthien & Ina Zemmrich Niemcy
120  Hendrik Brinkmann & Michelle Scholz Niemcy
120  Berry De Groot & Kim De Haan Holandia
120  Karl Hallberg & Matilda Johansson Szwecja
124  Uwe Fermum & Tanja Engel Niemcy
124  Nils Lohmann & Maria Heinrich Niemcy
126  Jos Broecks & Laura Drunen Holandia
126  Wiljan Hoek & Simone Bredewoud Holandia
126  Jiri Sabík & Lucie Jarolímkova Czechy
129  Timo Born & Annika Kompart Niemcy
129  Patrick Domburg & Nadine Domburg Niemcy
129  Thomas Doodkorte & Kelly Basoski Holandia
129  Remy Kabel & Fleur Hogenhout Holandia
133  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Niemcy
133  Holger Boelitz & Anja Boelitz Niemcy
133  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
133  Klas Hatje & Gesa Ringe Niemcy
133  Wolfgang Iser & Merle Tralau Niemcy
133  Carsten Spengemann & Birgit Spengemann Niemcy
133  Christian Urban & Alexandra Urban (aka Jäkel) Niemcy
133  Markus Weik & Sandra Weik Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}