Results from DanceComp 2011 - WDSF Senior II Standard 2 lipca 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

DanceComp 2011
Niemcy - Wuppertal 1 lipca 2011

WDSF Senior II Standard 2 lipca 2011

Finał

1  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Niemcy
2  Carlo Wilmer Righero & Manuela Traversi Włochy
3  Bernd Farwick & Petra Voosholz Niemcy
4  Evgen Olkov & Marina Belyaeva Rosja
5  Toni Rinaldi & Silvana Contini Włochy
6  Armando Nespoli & Natalia Gualandris Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Vitam Kodelja & Barbara Kodelja Słowenia
8  Bernhard Fuss & Sonja Fuss Niemcy
9  Aldo Sterpilla & Enza Bracci Włochy
10  Stefano Pesce & Sabrina Dal Corso Włochy
11  Michael Feld & Heide Glaser Niemcy
12  Maurizio Carugati & Mariagrazia Giovenco Włochy

Ćwierćfinał

13  Stephan Beth & Helene Barbier Francja
14  Gunther Nagel & Antje Nagel Niemcy
15  Antonio Manfellotti & Maria Vivo Arca Włochy
15  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Niemcy
17  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Niemcy
18  Wolfgang Koschier & Birgit Koschier (aka Fehrmann) Niemcy
19  Thierry Batin & Marie Cecile Batin Francja
19  Massimo Schiano & Antonella Ditri Włochy
21  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Austria
22  Alfons Henne & Vera Zuleger Niemcy
23  Cosimo Napoletano & Carmela Martelli Włochy
24  Ivone Donello & Daniela Pupin Włochy

Runda 3 (górne 49)

25  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Niemcy
25  Andrey Kukk & Anna Berezina Rosja
27  Volker Conrad & Cornelia Conrad Niemcy
27  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Niemcy
29  Jens Wolff & Maike Wolff Niemcy
30  Giorgio Bianchi & Roberta Premutico Włochy
31  Raymond Wiedemann & Martine Wiedemann Niemcy
32  Peter Birndorfer & Christina Pothfelder Niemcy
33  Michael Borchardt & Anita Borchardt Niemcy
34  Uwe Bodinet & Cornelia Bodinet Niemcy
35  Dirk Keller & Heidemarie Schulz-Brüsewitz Niemcy
36  Michael Wierzbicki & Grazyna Wierzbicki Niemcy
37  Manfred Haerer & Birgit Haerer Niemcy
37  Andreas Kindt & Anne Hinz Niemcy
37  Roland Lein & Karin Anton Niemcy
37  Martin Van Den Mark & Inge Van Den Mark Holandia
41  Olaf Paul & Christl Eva Paul (aka Renno) Niemcy
42  Andreas Hoffmann & Kerstin Hoffmann Niemcy
43  Hans Arnold Büscher & Heidi Büscher Niemcy
43  Edward Van Essen & Ilse Mielke Niemcy
45  Manfred Otto & Andrea Otto Niemcy
45  Bram Stelling & Ans Stelling Holandia
47  Jörg Holzhäuser & Petra Holzhäuser Niemcy
48  Michael Schütz & Petra Schütz Austria
49  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Niemcy

Runda 2 (górne 97)

50  Frédéric Meyerie & Aline Scanff Francja
51  Uwe Wittmann & Sabine Wittmann (aka Dehl) Niemcy
52  Siegbert Hübner & Annette Hübner Niemcy
53  Gordan Bedenikovic & Susanne Krieger Niemcy
53  Uwe Hans & Christine Hans (aka Jörg) Niemcy
53  Dietmar Jungmann & Susanne Jungmann Niemcy
56  Hansjörg Hopp & Birgit Hopp Niemcy
56  Tilo Schroth & Katrin Dinges Niemcy
56  Marius Torka & Barbara Torka Niemcy
56  Thomas Welter & Cornelia Welter Niemcy
60  Christian Helweg & Heike Helweg Niemcy
61  Ulrich Brünken & Tamara Brands Niemcy
61  Godfried Hendrikx & Norma Medina Belgia
61  Gregor Hoffmann & Sabina Kampkötter Niemcy
61  Markus Kettler & Raphaela Thomas-kettler Niemcy
61  Philippe Quinet & Patricia Lauble Francja
61  Wilfried Seidel & Annette Seidel Niemcy
61  Jorg Stoffels & Karin Stoffels Niemcy
68  Ad Cuijpers & Truus Cuijpers Holandia
68  Jörg Monse & Beate Monse Niemcy
70  Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Niemcy
70  Heinz Jürgen Kühl & Jutta Kühl Niemcy
72  Gerd Breinig & Sabine Rupp Niemcy
73  Carmelo Bandiera & Antonietta Precario Włochy
73  Horst Beckmann & Patricia Beckmann Niemcy
75  Michael Blanke & Sabine Huyssen Niemcy
75  Jiri Cech & Zina Cechova Czechy
77  Peter Helmer & Karola Helmer Niemcy
78  Markus Mäurer & Marion Mäurer Niemcy
78  John Stam & Anita Van Dijk Holandia
80  Rafael Murtasin & Elena Murtasina Niemcy
81  Francesco Allegrino & Agata Allegrino Niemcy
81  Thomas Dose & Marlis Dose Niemcy
83  Dirk Hillmer & Ulrike Hillmer Niemcy
83  Ulf Nagel & Doris Nagel Niemcy
85  Albert Rommel & Andrea Rommel Niemcy
86  Jürgen Gebhart & Marion Uhlenbrock Niemcy
86  Frank Müller & Kristina Jacob Niemcy
86  Alexander Valko & Barbara Valko Niemcy
89  Johan Blind & Nel Blind Holandia
89  Johan Dane & Miep Dane Holandia
89  Klaus Klostermann & Karin Klostermann Niemcy
89  Klaus Meng & Gabriele Kunau Niemcy
93  Andreas Gropp & Marion Hohl Niemcy
93  Werner Uecker & Gabriele Uecker Niemcy
95  Harald Ballweg & Marianne Wiedemann Niemcy
95  Eckhard Thierfelder & Sylvia Deumer Niemcy
97  Christian Böhm & Elisabeth Böhm (aka Striegan) Niemcy

Runda 1 (górne 170)

98  Holger Schwarz & Petra Schwarz Niemcy
98  Uwe Vornkahl & Bettina Mangeng Niemcy
100  Gerrit Beunk & Roelie Beunk Holandia
100  Jos Wollersheim & Anneloes Wollersheim Holandia
102  Giuseppe Gullotta & Maria Gullotta Niemcy
102  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Niemcy
102  Horst Otto & Gabriele Otto (aka Junck) Niemcy
102  Alfredo Rivas Jurado & Teresa De Paco Hiszpania
102  Mikhail Syryski & Sviatlana Hryhartsevich Rosja
107  Sergio Dodaro & Francesca D'aviri Niemcy
107  Thorsten Petersmann & Rita Petersmann Niemcy
109  Uwe Oswald & Silvia Oswald Niemcy
110  Francois Deneeff & Getty Dekeyser Belgia
110  Gisbert Diekmann & Claudia Schickenberg Niemcy
110  Tilo Kaiser & Kerstin Kaiser Niemcy
110  Peter Louis & Beate Louis Niemcy
110  Erich Scharpenberg & Eva Scharpenberg Niemcy
115  Ton Klaassen & Lia Klaassen Holandia
115  Helmut Schwab & Bärbel Schwab Niemcy
117  Jean Pierre Larronde & Marie Therese Larronde Niemcy
117  Robert Nicklas & Elisabeth Nicklas Niemcy
117  Wolfgang Riedl & Petra Riedl Niemcy
117  Torsten Wierczoch & Anja Knesebeck-wierczoch Niemcy
121  Jörg Saalmann & Kerstin Kobluhn Niemcy
122  Joachim Brollik & Anna Brollik Niemcy
122  Peter Gerlach & Catrin Gerlach Niemcy
122  Klaus Rose & Astrid Rose Niemcy
122  Carsten Wulff & Angela Birgit Maass Niemcy
126  Martin Brinker & Martina Brinker Niemcy
127  Ernst Heger & Michaela-Elisabeth Kainz Austria
128  Burkhard Kolb & Babsi Kolb (aka Linne) Niemcy
128  Andreas Ollendiek & Annette Höhmann Niemcy
128  Norbert Wiedemann & Petra Wiedemann Niemcy
131  Bernhard Starz & Barbara Starz Niemcy
132  Uwe Grübner & Rita Grübner Niemcy
132  Josep Marti & Maria Carmen Pons Hiszpania
132  Karsten Pick & Isa Härtel Niemcy
132  Heinz-otto Saar & Beate Saar Niemcy
136  Stephan Helm & Ines Helm Niemcy
136  Frank Joswig & Regina Joswig Niemcy
136  Peter Ligthart & Sylvia Ligthart Holandia
136  Ulf Wilde & Eva Wilde (aka Miessen) Niemcy
140  Matthias Funke & Ruth Funke Niemcy
140  Joseph Gielen & Evelyn Friebel Niemcy
140  Klaus Stiegelbauer & Susanna Stiegelbauer Niemcy
143  Jonathan Huggett & Carolyn Huggett Anglia
144  Walter Hintz & Ingrid Hintz Niemcy
144  Reinhold Michel & Ursula Michel Niemcy
144  Gerd Ohnesorge & Helma Ohnesorge Niemcy
147  Manfred Houben & Martina Houben Niemcy
147  Günther Lutz & Monika Lutz Niemcy
147  Eric Verbeken & Greet Verbeeck Belgia
150  Hans Heinrich Lühmann & Marie Luise Lühmann Niemcy
150  Volkmar Smolnik & Sabine Kaltwasser Niemcy
152  Kai Hildebrandt & Anke Tiedemann Niemcy
152  Wolfgang Medinger & Monika Medinger Niemcy
152  Reinhard Zahrte & Christiane Zahrte Niemcy
155  Alexander Schürmann & Gisela Schürmann Niemcy
155  Peter Sniehotta & Jutta Sniehotta Niemcy
157  Lothar Brandstötter & Andrea Steindl Austria
157  Graham Candler & Christine Candler (aka Doucette) Irlandia
157  Jürgen Lüders & Karin Lüders Niemcy
160  Helmut Bresch & Angelika Nothdurft Niemcy
160  Stephan Hennig & Gitta Hennig Niemcy
160  Frans Hugens & Petra Hugens Holandia
163  Jürgen Kleinhans & Karin Kleinhans Niemcy
163  Jens Langmann & Ellen Langmann Niemcy
165  Karl Ludwig Glöckner & Heidemarie Glöckner Niemcy
166  Bernd Binninger & Doris Bartsch Niemcy
167  Roland Hochreiter & Brigitte Hochreiter Austria
168  Marc Van Breda & Anita Bosmans Belgia
168  Thierry Pruvost & Sylvie Pruvost Francja
168  Pim Van Zanten & Cäte Van Hadelkamp Holandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}