Results from DanceSport Grand Prix Rimini - Italian Adult A2 Standard 28 maja 2010
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

DanceSport Grand Prix Rimini
Włochy - Rimini 27 maja 2010

Italian Adult A2 Standard 28 maja 2010

Finał

1  Marco Rescigno & Jenny Cecchinelli Włochy
2  Alessandro Zannier & Giada Lazzaroni Włochy
3  Oleh Sokyrka & Giorgia Formisano Włochy
4  Fabrizio Talienti & Giorgia Tarquinio Włochy
5  Mauro Di Stefano & Noemi Biamonte Włochy
6  Michel Carlini & Manola Vergari Włochy
7  Alfredo Di Cresce & Angela Marigliano Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Federico Pani & Martina Virzi Włochy
9  Simone Businaro & Giulia Galusi Włochy
9  Manuel Fogliani & Sara Morelli Włochy
11  Germano D'alessandro & Gerardina Petrizio Włochy
11  Eustachio Grieco & Maria Luisa Filpo Włochy
13  Davide Meroni & Luana Delle Donne Włochy

Ćwierćfinał

14  Fabio Ordinelli & Alessandra Ordinelli Włochy
15  Patrizio Pirola & Carola Terraneo Włochy
16  Luca Nuti & Deborah Berrnarducci Włochy
16  Alberto Papini & Serena Gori Włochy
18  Andrea De Marco & Debora Zecca Włochy
19  Simone Camilletti & Anna Finaurini Włochy
19  Matteo Cotugno & Anna Dileo Włochy
21  Cristiano Salerno & Nadia Famoso Włochy
22  Andrea Di Cunto & Loredana Giordano Włochy
22  Nicola Galvagno & Michela Galvagno Włochy
24  Daniele Nardone & Cristina Nardone Włochy
25  Pio Taddei & Giorgia Danesi Włochy
26  Domenico Gaudio & Marianna Mendicino Włochy

Runda 2 (górne 49)

27  Alessandro Mazzotta & Giulia Scimia Włochy
28  Rosario Villirillo & Caterina Luchetta Mattace Włochy
29  Pierfrancesco Marano & Anna Maria Leo Włochy
29  Cristian Menichetti & Mary Menichetti Włochy
31  Rudy Milani & Ilaria Bergamo Włochy
32  Mirko Ferlanti & Selenia Altieri Włochy
33  Simone Santini & Federica Della Maestra Włochy
34  Alessandro Bucca & Maria Chiara Sofia Włochy
34  Saverio Carbone & Federica Scappatura Włochy
34  Remo Grande & Lorenza Vernamonte Włochy
37  Guiseppe Massimilla & Alice Turbini Włochy
38  Adriano Cervellino & Rossana Avigliano Włochy
38  Simone Fani & Giulia Fani Włochy
38  Giovanni Di Mare & Giulia Russo Włochy
38  Denis Quaiato & Amanda Tomasi Włochy
42  Alberto del Medico & Giada Cragnolini Włochy
42  Alex Della Martera & Elisabetta Sabbatini Włochy
42  Fabrizio Occidente & Tania Cantiani Włochy
42  Fabio Pasquettin & Sabrina Scionti Włochy
46  Diego Boscolo & Sara Maramani Włochy
47  Alessandro Sasso & Laura Pediconi Włochy
48  Marco Ortu & Patrizia Casti Włochy
49  Giovanni Damiano & Annamaria Germinario Włochy

Runda 1 (górne 64)

50  Antonio Carparella & Giorgia D'agostino Włochy
52  Marco Cilli & Angela Sfregola Włochy
52  Alberto D'elia & Giorgia Gubitoso Włochy
54  Francesco Alberti & Pamela Gullo Włochy
54  Nicola Nelli & Eleonora Rugi Włochy
56  Stefano Crivellaro & Milena Moauro Włochy
57  Giuseppe Aiutino & Veronica Inzerrillo Włochy
57  Fabio Bossi & Valeria Curci Włochy
57  Valter Litta & Claudia Bevilacqua Włochy
60  Carmelo Buemi & Stella Cagigi Włochy
60  Fabio Malacrida & Mara Salvadore Włochy
62  Alessandro Agolini & Manuela Bove Włochy
63  Fabrizio Nuccilli & Giulia Nuccilli Włochy
64  Roberto Gentile & Eleonora Di Malta Włochy
64  Mauro Raffo & Lucia Tongiani Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}