Results from DanceSport Grand Prix Rimini - Italian Youth A Latin 29 maja 2010
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

DanceSport Grand Prix Rimini
Włochy - Rimini 27 maja 2010

Italian Youth A Latin 29 maja 2010

Finał

1  Francesco Esposito & Maria Costante Włochy
2  Alessio Daidone & Ilenia Pia Mancuso Włochy
3  Carmelo Foresti & Maria Cristina Foresti Włochy
4  Nicolo Galanti & Flavia Calcioli Włochy
5  Giuseppe Mastandrea & Federica Picerno Włochy
6  Nicola Gentilucci & Greta Urbinati Włochy
7  Stefano Mendolia & Sonia Panarello Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Lorenzo Tellini & Rebecca Gabrielli Włochy
9  Marco Balboni & Elena Federici Włochy
10  Giovanni Panasiti & Samantha Benedetti Włochy
11  Vincenzo Battaglia & Martina Spataro Włochy
11  Nicola Moi & Elisa Schiatti Włochy
13  Raimondo Manzella & Sabrina Lo Iacono Włochy
13  Gianmarco Rossi & Federica Trevisi Włochy

Ćwierćfinał

15  Nicolo Barbizi & Valentina Sopranzi Włochy
16  Gabriele Cuccu & Giulia Le Rose Włochy
17  Alessio Cacciatori & Veronica Cacciatori Włochy
17  Francesco Montagnese & Renee Cellucci Włochy
19  Federico Maccioni & Manuela Benedetti Włochy
20  Roberto Carano & Valentina Ricco Włochy
21  Francesco Grazia & Giulia Finessi Włochy
21  Mattia Palumbo & Morena Macaluso Włochy
23  Vairo Aiuti & Giulia Longetti Włochy
23  Luca Bondielli & Ylenia Venturi Włochy
23  Andrea Pacelli & Miriana Quinto Włochy
23  Mattia Rolla & Margherita Pellettieri Włochy

Runda 2 (górne 37)

27  Manuel Fabi & Elisa De Belardini Włochy
28  Eros Luzzardi & Gabriella Brillante Włochy
29  Andrea Bolzoni & Glenda Perdoncin Włochy
29  Vincenzo Cucuzza & Concetta Marabello Włochy
29  Giovanni Gentile & Eleonora Grazia Włochy
32  Samuele Scomparin & Martina Zuccarello Włochy
32  Domenico Visconti & Sara Turrini Włochy
34  Elia Fortunato & Martina Pallucci Włochy
35  Andrea Vighi & Alice Mingozzi Włochy
36  Giuseppe De Santis & Raffaella De Santis Włochy
37  Davide Baratella & Federica Brezzo Włochy

Runda 1 (górne 48)

38  Danilo Iaquaniello & Giusy Tiene Włochy
39  David Trinari & Arianna Nobilini Włochy
40  Gheorghe Racovita & Eliza Dan Włochy
41  Aniello Coppola & Antonietta Sibona Włochy
41  Andrea Trifici & Giulia Vecchi Włochy
43  Diego Simonelli & Anna Simonelli Włochy
44  Alessandro Pulinas & Vittoria Sanna Włochy
45  Andrea Brocchin & Francesca Zucco Włochy
45  Enrico Tiribelli & Simona Tiribelli Włochy
47  Esteban Santini & Giada Verdolini Włochy
48  Enrico Mondo & Ylenia La Spisa Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}